Trnava – Senica | 4:1 (kon.) | | | Sereď – Ružomberok | 3:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 3:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Podbrezová | 3:2 (kon.) | | | Žilina – Michalovce | 2:2 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 0:1 (kon.) |
Lipany – B. Bystrica | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Dubnica | 1:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Pohronie | 1:1 (kon.) |
Poprad – Bardejov | 5:2 (kon.) | | | Skalica – Petržalka | 2:0 (kon.) |
Sigma Olomouc – Zlín | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Jablonec | 0:6 (kon.) | | | Ostrava – Karviná | 1:1 (kon.) |
Slovácko – Teplice | 0:2 (kon.) |
Chelsea – Manchester United | 2:2 (kon.) | | | Bournemouth – Southampton | 0:0 (kon.) | | | Cardiff – Fulham | 4:2 (kon.) |
Manchester City – Burnley | 5:0 (kon.) | | | Newcastle – Brighton | 0:1 (kon.) | | | West Ham – Tottenham | 0:1 (kon.) |
Wolverhampton – Watford | 0:2 (kon.) | | | Huddersfield Town – Liverpool | 0:1 (kon.) |
Real Madrid – Levante | 1:2 (kon.) | | | Valencia – Leganés | 1:1 (kon.) | | | Villarreal – Atlético Madrid | 1:1 (kon.) |
Barcelona – Sevilla | 4:2 (kon.) |
Augsburg – Lipsko | 0:0 (kon.) | | | Leverkusen – Hannover | 2:2 (kon.) | | | Norimberk – Hoffenheim | 1:3 (kon.) |
Stuttgart – Dortmund | 0:4 (kon.) | | | Wolfsburg – Bayern | 1:3 (kon.) | | | Schalke – Brémy | 0:2 (kon.) |
AS Rím – Spal | 0:2 (kon.) | | | Juventus – CFC Janov | 1:1 (kon.) | | | Udinese – Neapol | 0:3 (kon.) |
Mouscron – Liége | 0:0 (kon.) | | | Antverpy – Lokeren | 2:1 (kon.) | | | Kortrijk – Sint-Truiden | 3:1 (kon.) |
Genk – Eupen | 2:1 (kon.) |
Orenburg – Jenisej | 0:0 (kon.) | | | FC Ural – Samara | 1:1 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 0:0 (kon.) |
Paríž – Amiens | 5:0 (kon.) | | | Caen – Guingamp | 0:0 (kon.) | | | Dijon – Lille | 1:2 (kon.) |
Nantes – Toulouse | 4:0 (kon.) | | | Remeš – Angers | 1:1 (kon.) | | | Štrasburg – Monaco | 2:1 (kon.) |
Třinec – Chrudim | 2:1 (kon.) | | | Prostějov – Vítkovice | 0:0 (kon.) |
Hartberg – Rapid Viedeň | 3:0 (kon.) | | | Linz – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) | | | Salzburg – Wacker | 1:1 (kon.) |
Excelsior – Arnhem | 2:0 (kon.) | | | Eindhoven – Emmen | 6:0 (kon.) | | | Heerenveen – Amsterdam | 0:4 (kon.) |
Utrecht – Alkmaar | 2:1 (kon.) |
Zagłębie S. – Miedź | 3:1 (kon.) | | | Śląsk – Arka | 1:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Korona | 2:1 (kon.) |
Bielefeld – Fürth | 2:3 (kon.) |
koniec
FC Ufa
0:0
(0:0)
FC Rubin Kazaň
77
|
Salatič sejmul soupeře zezadu a nedal rozhodčímu na výběr. I on vidí v dnešním zápase žlutou na své konto.
|
|
71. Žlutá karta
|
||
71
|
Ustinov z následné protiakce sáhl ke zatažení soupeře ve slibně se rozvíjející akci a taktéž vidí žlutý kartónek.
|
|
68
|
Sám Thill následně zboural jednoho ze soupeřů a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
|
|
38
|
První žlutou spatřil na vlastní oči Bajramjan po nekompromisním skluzu. Ufa má k dispozici dobrou standardní situaci.
|
Góly:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:15.
Rozhodca: Galimov – Vladimirovič, Losifovič.
Diváci:
Karty: 68. O. Thill (UFA), 77. Salatić (UFA) – 38. Bajramjan (RKZ), 71. Ustinov (RKZ)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:15.
FC Ufa:
Bělenov – Suchov, Nedelcearu, Pucko, Tabidze, Alikin (C) – Igboun, Carp, Salatić, O. Thill – Sysujev (73. Krotov).
Náhradníci: Šelija – Divejev, Bizjak, Krotov, Krugovoj, A. Nikitin, Sejdachmet, O. Vaněk, Zasejev.
Tréner:
FC Rubin Kazaň: Konovalov – Ustinov, Uremović, Navas (C), Granat, Kudrjašov – Podběrjozkin, Mogilevec (82. Kambolov), Bajramjan (90+1. Sorokin) – Azmún, Poloz (90+3. Bucharov).
Náhradníci: Akmurzin, Baburin – I. Kalinin, Bucharov, Šekarí, Sorokin, Muchametzjanov, Sagitov, Kambolov.
Tréner:
Náhradníci: Šelija – Divejev, Bizjak, Krotov, Krugovoj, A. Nikitin, Sejdachmet, O. Vaněk, Zasejev.
Tréner:
FC Rubin Kazaň: Konovalov – Ustinov, Uremović, Navas (C), Granat, Kudrjašov – Podběrjozkin, Mogilevec (82. Kambolov), Bajramjan (90+1. Sorokin) – Azmún, Poloz (90+3. Bucharov).
Náhradníci: Akmurzin, Baburin – I. Kalinin, Bucharov, Šekarí, Sorokin, Muchametzjanov, Sagitov, Kambolov.
Tréner:
Rozhodca: Galimov – Vladimirovič, Losifovič.
Diváci:
Daniel Gargulák