Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 6:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 1:6 (kon.) | Sparta Praha – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 3:10 (kon.)
Pardubice – Hradec Králové 6:1 (kon.) | Havířov – Přerov 3:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:10 (0:3, 1:5, 2:2 - N 0:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 05.10.2018, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů (CZ) • Skupina D

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

VHK ROBE Vsetín: Málek (Sachr) – Lašák, Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený, Houser – Jindra, Klímek, Zetocha, Vrána, Veselý, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Vašenka, Frimel, Frydrych.

HC Vítkovice Ridera: Piták (Mrázek) – Kunc, Bílý, Gřesík, Smička, Zapletal, Věntus – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský, Krška, Lednický, Lewandowski, Beránek, Mrva, Blaško, Potočný, Ivan.

Rozhodčí: Šudoma – Novák, Blažek.

00:01

00:25
    Buly se zmocnili domácí a jsou v útoku.

01:00
    Jenáček byl zatlačen a Vítkovice se dostaly do útoku.

01:26
    Hostující Konečný jel po pravém křídle a donutil Málka zakročit.

02:15
    Kožený si s pukem objel branku soupeře, ale kvůli obklíčení se mu nahrát nepodařilo.

02:29
    Beránek bezchybně prošel středním pásmem, jel na tři, ničeho se ale nezalekl, prošel do útoku, kde ho zastavil Jindra.

04:20
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Fridrich se dostal do přečíslení s JANEM BERNOVSKÝM, kterému nahrál puk, a ten ho vstřelil do domácí brány. Asistence: Petr Fridrich, Petr Smička.

05:16
    Klímek střílel z pravého kruhu a pokusil se dvakrát dorazit, gól se mu však získat nepodařilo.

05:55
    Po rozehrání se k puku dostal Vašenka a jel do útoku.

06:41
    Hraje se hlavně v útočném pásmu domácích.

07:25
    Jenáček se pokusil nahrát Lukačkovi, kterému se puk zachytit nepodařilo, a tak se hosté po rozehrávce u jejich gólmana dostali opět do svého útočného pásma.

08:52
    Vrána se dostal sám k brankáři, na kraji brankoviště, ale puk pustil. Zachytil ho Vašenka a poslal jej k levé tyčce, kde Piták zabránil gólu.

09:54
    Domácí obrácí nátlak a hraje se v jejich útočném pásmu.

10:35
    Fridrich střílel na Málka, ten tam ale strčil beton a puk odjel za bránu.

10:56
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Pernický – 2 min., podrážení).

11:20
    Vítkovice využívají přesilovky a tlačí na Vsetín.

12:15
    Vítkovický hráč Ivan se pokusil vjet do útočného pásma, ale v tom mu zabránil Šimon Jenáček.

12:36
    Ivan z pravého kruhu útočí na domácí bránu.

12:56

13:29
    Klímek poslal ze středního pásma Lukačku do útoku, ten počkal na Klímka, který byl však bráněn a zakončit nedokázal. Vsetínský kapitán se rozhodl pro nahrávku z mezikruží na Jindru, který se trefil do bránícího hráče.

14:47
    Vítkovice opět v přečíslení. Střelu Blaška kryje Málek.

15:17
    Krška střílel z levého kruhu, kotouč se odrazil od Málkovy lapačky a z kraje brankoviště doráží JIŘÍ TVRDÝ. Asistence: Patrik Krška, David Gřesík.

16:22
    Mezi Málkovy betony střílel Lewandowski, domácí brankář úspěšně kryl.

17:25
    Lašákovu střelu neúspěšně tečoval Krupa. Rozehrávalo se v útočném pásmu Vítkovic.

18:35
    Jindra jel sám na soupeřovu bránu, ale díky dobré obraně hostů svůj plán zrušil.

19:19
    Ivan se pokusil vstřelit gól, Málek však bránu úspěšně ukryl betony. Od nich se puk odrazili a JANU BERNOVSKÉMU se podařilo vstřelit gól. Asistence: Ivan Ivan, Petr Fridrich.

20:00

Vítkovice nezklamaly a hrají svou hru. Jde vidět, že si z tohoto zápasu chtějí odvézt všechny body. Valaši se je snaží držet zpátky od brány a držet se v útočném pásmu. Další třetina začne asi v 18:14.

20:01

20:10
    Po rozehrávce druhé třetiny se puku se zmocnily Vítkovice a jely na vsetínskou bránu.

20:36
    Vsetínská obrana udělala chybu v rozehrávce a dala tak příležitost Ivanovi, který nahrál JANU BERNOVSKÉMU, a tomu se ve 21. minutě podařil zkompletovat hattrick. Asistence: Ivan Ivan.

21:39
    Vsetín právě vstřelil branku!
    LUKAŠ FRYDRYCH tečoval Zemanovu střelu a podařilo se mu získat pro Vsetín první gól. Asistence: Patrik Zeman, Tomáš Krupa.

23:42
    Vsetín se po dlouhé době dostává do útoku.

23:56
    Po špatné rozehrávce se kotouč dostal do útočného pásma Vítkovic.

24:12
    Potočný udělal dobrou práci a nahrál VIKTORU KONEČNÉMU, kterému se podařilo vstřelit do prázdné brány. Asistence: Matěj Potočný, Jakub Lewandowski.

24:12
    Střídání v týmu VHK ROBE Vsetín: ze hřiště odchází Málek, přichází Sachr.

25:22
    Vsetín se dostal do útočného pásma a snaží se opět skórovat.

26:20
    Jenáček nahrál Jindrovi a toho zablokoval Kunc.

26:35
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vašenka.

26:57
    Vítkovice využívají své přesilovky a útočí na bránu Valachů.

27:15
    Střela Kršky z pravého kruhu a dorážel Bernovský, ale rozhodčí odpískali ještě předtím, než se Vítkovice trefily do brány.

27:24
    JAKUB MRVA se trefil z pravého kruhu nad vsetínského gólmana. Asistence: Jakub Lewandowski, Vojtěch Lednický.

28:46
    Vítkovice se opět dostávají do útočného pásma.

29:08
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Frydrych – 2 min., sekání).

29:22
    Vítkovice se snaží útočit na bránu, ale díky dobrému postřehu Sachra nekončí puk v bráně.

29:56
    JÁN BLAŠKO se trefil do kotouče a puk se pomalu dokutálel do domácí brány. Asistence: Ivan Ivan, Marcel Kunc.

30:58
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jindra – 2 min., sekání).

31:39
    Vítkovice si dlouho nahrávaly před vsetínskou bránou, trefit se však nedokázaly.

32:32
    Po boji před domácí bránou Sachr schoval puk do lapačky.

32:58

33:35
    Vsetínští hráči jedou tři na jednoho, šanci na gól ale nevyužili.

34:16
    Vsetínská obrana zůstala pozadu a Bernovský jel na bránu, po jeho levé ruce se objevil PETR FRIDRICH, a ten tuto lehkou akci zakončil. Asistence: Jan Bernovský, Ivan Ivan.

36:05
    Vítkovičtí hráči i s velkým náskokem nezůstávají pozadu a derou se do útoku.

37:22
    Vítkovická obrana zůstala ve svém útočném pásmu a dva vsetínští hráči jedou sami na branku. Gól ale nepadl.

39:17
    Vítkovice se snaží vstřelit další gól, ale díky aktivní obraně se jim už v této třetině skórovat nepodařilo.

40:00

Druhá třetina se nesla v duchu gólů, především na straně Vítkovic, která zvýšila své skóre o pět bodů. Vsetínu se ale podařilo vstřelit aspoň jeden gól. Další třetina 19:01.

40:01

40:15
    Vsetín se dostal do útočného pásma.

41:28
    JAKUB LEWANDOWSKI se trefil od pravé tyčky. Asistence: Matěj Potočný, Petr Konečný.

42:45
    Vsetín měl šanci vstřelit gól, strefili se však pouze do Pitákových betonů.

43:17
    Z pravého křídla střílel JIŘÍ TVRDÝ. Asistence: Patrik Krška, David Gřesík.

44:25
    Pernický jel na soupeřovu bránu, vítkovická obrana ale včas zasáhla.

45:59
    Hraje se především ve vítkovickém obranném pásmu.

46:53
    Rozehrávalo se ve vítkovickém obranném pásmu, ale Valaši zatlačili hosty zpátky do jejich pásma.

47:50
    Lewandowski se pokusil vstřelit gól, kotouč však proletěl kolem pravé tyčky.

48:39
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Bílý – 2 min., hákování).

48:53
    Vsetín využívá přesilovky a střelou LUKAŠE FRYDRYCHA snížili náskok Vítkovic. Asistence: Marco Lukačka, Tomáš Ondračka.

49:17
    TADEÁŠ POSPÍŠIL obral Vítkovice o kotouč a zkusil vstřelit gól. Tento pokus se mu vydařil a zvýšil tak vsetínské skóre. Asistence: Marco Lukačka.

49:17
    Střídání v týmu HC Vítkovice Ridera: ze hřiště odchází Piták, přichází Mrázek.

52:02
    Vsetín se nyní soustředí spíše na obranu své brány, neboť Vítkovice jsou v útoku.

53:15
    Gřesík se pokusil vystřelit ze středního pásma na domácí bránu, puk se však odrazil od Sachrových betonů.

54:25
    Klímek jel na bránu hostů a pokusil se skórovat, kotouč ale skončil v Mrázkově lapačce.

55:21
    Vítkovičtí si objeli vsetínskou bránu a opět přešli do útoku.

56:20
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jindra – 2 min., hákování).

56:40
    Vítkovice díky své přesile a skvělému útoku mají šanci opět skórovat.

58:16
    Lednický se pokusil vstřelit gól, Sachr ale zachytil puk do lapačky.

58:20

59:18
    Zeman provedl skvělý zákrok a ubránil vsetínskou bránu.

59:41
    Strhnul se souboj mezi Jindrou a Beránkem u levého kruhu vsetínského pásma a rozhodčí se je marně snaží od sebe odtrhnout.

59:41
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jindra – 2 min. + 10 min. osobní trest, bitka). Trest odpyká Veselý.
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Beránek – 2 min. + 10 min. osobní trest, bitka). Trest odpyká Zapletal.

Ve třetí třetině padli 2 góly na straně Vsetína, ale taky Vítkovic. Hosté se tak můžou radovat z dalších tří bodů ze zápasu se Vsetínem. Uvidíme co nám přinese prodloužení.

60:01

61:37
    Konečný nahrál Lewandowskému, ten se však netrefil a kotouč tak získali domácí. Útok na vítkovickou bránu zakončuje Lukačka.

63:12
    Domácí se snaží získat aspoň jeden gól a jdou do útoku.

63:45
    Vítkovice však útok obrátily, dostaly se do útočného pásma. Jejich pokus o gól však zmařil Sachr, když chytil puk do lapačky.

64:56
    Klímek měl pár vteřin před koncem šanci vstřelit gól, kotouč se mu ale připletl na špatnou stranu hokejky a puk letěl na druhou stranu kluziště.