West Ham – Manchester United 3:1 (kon.) | Arsenal – Watford 2:0 (kon.) | Everton – Fulham 3:0 (kon.)
Huddersfield Town – Tottenham 0:2 (kon.) | Manchester City – Brighton 2:0 (kon.) | Newcastle – Leicester 0:2 (kon.)
Wolverhampton – Southampton 2:0 (kon.) | Chelsea – Liverpool 1:1 (kon.)
West Ham United
3:1 (2:0)
Manchester United
Sobota 29.09.2018, 13:30 • Olympijský štadión, Londýn • Anglická Premier League • 7. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty. (15:27:15)

Jasné víťazstvo West Hamu na domácom štadióne proti Manchestru United. Favorit zo severu Anglicka dnes na to jednoducho nemal, domáci viedli od úvodu po zásahu Felipe Andersona. Na konci polčasu si loptu po strele Jarmolenka vrazil loptu do vlastnej siete Lindelof a bolo prakticky vymaľované. V záverečnej dvadsaťminútovke síce znížil čerstvý Rashford, no už o tri minúty neskôr upravil na konečných 3:1 z pohľadu The Hammers Arnautović.

West Ham sa opäť posúva tabuľkou vyššie, na Red Devils čaká pravdepodobne prepad do druhej desiatky.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:12.

90+5

90+4
    Na záver stretnutia ešte rýchla rozohrávka štandardky. Mata hľadal Smallinga, správne zasiahol Masuaku.

90+3
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Felipe Anderson, prichádza Grady Diangana.

90+2
    Fredovi sa nepodarilo preniesť loptu na Shawa, prihrávku letiacu vzduchom vystihol Pablo Zabaleta.

90+1
    Možno až zbytočné štyri minúty, de Gea okamžite rozohráva po zlom lobe Nobla z veľkého uhla.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Posledné minúty sa prakticky len nakopávalo na polovicu West Hamu, po dlhom čase sa píska faul na území hostí. Postaral sa o to Scott McTominay.

89
    Kamera si vyberá Paula Pogbu, ktorý bol striedaný po 70 minútach. Celá lavička Manchestru sedí vo veľkom kŕči.

88
    Fanúšikovia zo sektora hostí už odchádzajú v húfoch. Bude sa kopať od brány West Hamu.

87
    Marcus Rashford a ďalší z nákop z kraja ihriska, ktorý končí u Fabianskiho.

86
    Marouane Fellaini sa pošmykol pri nepresnom centri Younga, nestačil tak reagovať na zmenu dráhy lopty.

85
    Tesný ofsajd Lukakua je odobrený opakovaným záznamom. Tri body s veľkou pravdepodobnosťou zostanú na juhu Anglicka.

84
    Ubehla ďalšia minúta, Manchester na kolenách.

83
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Marko Arnautović, prichádza Michail Antonio.

83
    Young po rozohrávke nachytaný v ofsajde, hnev kapitána hostí hovorí za všetko.

82
    Scott McTominay s prekvapivou delovkou z dvadsiatich piatich metrov, domáci gólman musel ranu hosťujúceho defenzívneho hráča vyraziť na roh!