Kanada – Čína 3:1 (kon.) | Kuba – Irán 1:3 (kon.) | Belgicko – Slovinsko 2:3 (kon.)
Srbsko – Tunisko 3:1 (kon.) | Holandsko – Brazília 3:1 (kon.) | Poľsko – Fínsko 3:1 (kon.)
USA – Rusko 3:1 (kon.) | Taliansko – Argentína 3:1 (kon.)

27:26
    Opět už chybí pouze jediný bod od vítězství pro Italy!

26:25
    Tento blok je ve hřišti! Itálie má první matchball v utkání!

25:25
    Itálie opět dobře reaguje! Kdo by čekal takové drama ve čtvrtém setu, když už bylo skóre 18:10?

24:25
    Argentina byla v poslední výměně jasně lepší a získává další setboll!

24:24
    Setball není využitý a Itálie ho dokázala odvrátit!

23:23
    Tohle je přímý bod z podání! Argentina dokázala vyrovnat!

23:21
    Tento bod byl velice důležitý! Itálie si výborně připravila akci a smeč Juantorena byl znovu fascinující.

22:21
    To byl ale parádní blok od Gonzaleze! Čtvrtý set ještě může být hodně zajímavý!

22:20
    A další bod na jejich stranu, přišlo po skvělém servisu!

22:18
    Hodně důležitá výměna! Bod je připsán na stranu Itálie!

21:17
    Tohle byla chyba z podání a Itálie tak získává snadný bod, ten může rozhodně jen pomoc!

20:17
    A opět! Argentina možná pomalu dostává zpět do utkání!

17:9
    Přímý bod z podání, na toto podání se zřejmě nedalo nějak reagovat! Itálie je na dobré cestě za vítězstvím!

8:3
    A další bod pro hráče v modrých dresech. Náskok osmi bodů už není vůbec špatný!

4:1
    A další bod pro Itálii! Juantorena má dneska svůj den a daří se mu prakticky každá jeho smeč!

25:23
    Itálie získává třetí set a ujímá se vedení 2:1 na sety!

24:22
    Tohle byl vynikající servis! Itálie má dva setbolly!

23:22
    Tohle byla opravdu skvělá obrana od Itálie a ta zaslouženě získává bod!

21:22
    Candellaro a jeho servis, Argentina se s tím ale dokázala poprat a dostává se do vedení!

20:20
    Chyba z podání! Je znovu vyrovnáno! Teď už bude důležitý každý bod!

19:20
    Skvělá smeč ale přišla i na druhé straně a je tu opět vedení pro Argentinu!To jsou věci!

19:19
    Tohle by ale mohlo Itálii zvednout zpátky sebevědomí! Výborná smeč!

18:17
    Itálie si bere challenge. Nakonec nepřinesla ovoce a je z toho bod pro Argentinu, tohle se ale vůbec nelíbí hráčům Itálie.

16:15
    Tenhle bod může Itálii jasně pomoc! Anzani to moc dobře věděl a hlasitě si ulevil! Italové tak vedou.

13:11
    Tak tohle byla parádička, kterou předvedl kapitán Itálie Zaytsev, dokonale zblbnul své soupeře a zasmečoval!

25:15
    A je to tady! Druhou sadu Itálie naprosto ovládla!

24:14
    A už pouze jediný! Setbally pro Itálii!

20:13
    Další výborná smeč! Vypadá to na menší debakl v druhé sadě dnešního zápasu!

16:12
    Itálie se dostává do komfortního náskoku a vypadá to, že si jde pevně pro druhý set!

10:8
    Itálie začíná tento set otáčet! Mazzone skvěle zasmečoval a dostal svůj celek do dvoubodového vedení!

6:7
    Tak tohle ale byla skvělá výměna! Radost pohledět! Argentina tento bod doslova vybojovala a ujímá se vedení! Nejspíš bude následovat oddychový čas pro Italy.

22:25
    A je to tam! Argentina získává první set dnešního utkání!

21:24
    Teď už ale tady setbally jsou! Hned čtyři! Uvidíme, který dokáže Argentina využít!

20:23
    A nejsme daleko do setballů! Dva body chybí od první sady pro outsidera dnešního utkání!

19:22
    Tento bod mohl být hodně důležitý! Mazzone zkazil svou smeč a nabízí tak komfortní náskok pro Argentinu!

17:20
    Tohle ale byla chyba z podání a naprosto laciný bod, sice přišla další challenge, ale ani tato nebyla úspěšná pro Itálii.

12:14
    Dvoubodový náskok pro Argentinu! Itálie si nejspíš veme oddechový čas.

11:12
    Argentina se po dlouhé době ujímá vedení v utkání!

10:10
    A je vyrovnáno! Hráči v modrých dresech si nedokázali udržet vedení, sice zkouší další challenge, ale míč byl jasně vevnitř hrací plochy!

Marek Jašek

Taliansko: Rossini, Colaci – Zaytsev (C), Candellaro, Randazzo, Baranowicz, Juantorena, Gianelli, Mazzone, Lanza, Cester, Maruotti, Anzani, Nelli.
    Argentína: González, Fernandez – De Cecco (C), Zanotti, Cavanna, Poglajen, Conte, Loser, Gonzalez, Solé, Lima, Crer, Lopez, Ramos.

Rozhodca: Nasr Shaaban (Egypt) , Luis Gerardo Macias (Mexiko)