Orange 20 – Lipt. Mikuláš | 1:5 (kon.) |
Prešov – Spišská N. Ves | 2:5 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Trnava | 5:3 (kon.) | | | Dubnica – Michalovce | 0:3 (kon.) |
Topoľčany – Martin | 1:2 (kon.) | | | Nové Zámky B – Skalica | 1:9 (kon.) |
SHK Hodonín – Piešťany | 12:1 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 3:1 (kon.) | | | Barys – Nižnekamsk | 4:5 (po pr.) | | | Ufa – Novgorod | 4:3 (kon.) |
Omsk – Kazaň | 2:1 (4:3 po s.n.) | | | Dinamo Minsk – S.Moskva | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Helsinki | 4:3 (po pr.) |
Viťaz – Soči | 3:1 (kon.) |
Motor ČB – Slavia | 5:0 (kon.) | | | Třebíč – Litoměřice | 2:1 (kon.) | | | Prostějov – Jihlava | 3:2 (kon.) |
Kadaň – Benátky n/J | 6:7 (po pr.) | | | Kladno – Vsetín | 5:2 (kon.) | | | Havířov – Poruba 2011 | 2:3 (kon.) |
koniec
HC Salavat Julajev Ufa
4:3
(0:0, 3:0, 1:3)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
57:13
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Osipov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
49:32
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Anton Burdasov – 2 min., podrážení).
|
|
44:32
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., podrážení).
|
|
44:16
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 2 min, nedovolené bránění.).
|
|
24:44
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sergej Těreščenko – 2 min., podrážení).
|
|
08:58
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Denis Paršin.
|
Góly a asistencie:
23. Soloduchin (Kemppainen), 35. Soloduchin (S. Garejev, Kadejkin), 36. Kugryšev (Tkačov, Osnovin), 45. Burdasov (M. Osipov, Chochriakov) – 44. Sergijenko (Iľjin, Markovin), 50. Galuzin (Holm, Paršin), 59. Calof (Miele, Holm)
Rozhodca: Gofman, Morozov – Galimov, Nikolajev
Diváci: 6032
Nepremenená penalta:
HC Salavat Julajev Ufa:
Karejev (Fedotov) – S. Těreščenko, M. Osipov, Larsen, Semionov, Ar. Sergejev, S. Garejev, Ljakov – Soloduchin, Kadejkin, (A) – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – M. Majorov, Chochriakov, Burdasov (C) – Kugryšev, Osnovin, Tkačov – Šen.
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (D. Kostin) – Barancev (A), Orlov, Holm, Bodie, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Paršin, Galuzin (A), Varnakov (C) – Šenfeld, Miele, Calof – Sabolič, Urakov, Žafiarov – Smolin, Iľjin, Veriajev – Markovin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (D. Kostin) – Barancev (A), Orlov, Holm, Bodie, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Paršin, Galuzin (A), Varnakov (C) – Šenfeld, Miele, Calof – Sabolič, Urakov, Žafiarov – Smolin, Iľjin, Veriajev – Markovin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gofman, Morozov – Galimov, Nikolajev
Diváci: 6032
Tomáš Suchánek
@SuchanekTomas