Novosibirsk – Jekaterinburg 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
Riga – D. Moskva 4:2 (kon.) | HC Slovan – Čerepovec sk 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Severstaľ Čerepovec
Utorok 11.09.2018, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

59:42
    Ashton sa z pravej strany natlačil s pukom až na Čiliaka, zoči-voči brankárovi belasých neuspel, Čiliak ho vychytal!

59:39
    Furch opäť na striedačke.

58:59
    Furch na striedačke, Severstaľ hrá power-play bez gólmana.

58:59
    Oddychový čas hostí, ktorí sa snažia čo to vymyslieť na záver tretej tretiny.

50:52
    Vovčenko od modrej a následne z ťažkého uhla z ľavej strany Geraskin, ktorý trafil pravú žrď Čiliakovej bránky!
    50:21 Carter Ashton spálil nemožné

50:21
    Boychuk z ľavej strany nabil po ľade na tutovku Ashtonovi, ktorý minul odkrytú časť Čiliakovej bránky!

45:56
    Taffe za podrazenie dve minúty, hostia dostali ponuku na vyrovnanie.
    40:42 Zach Boychuk - 2:1

40:42
    Severstaľ Čerepovec dal gól!
    Severstaľ posadil domácich na kolotoč a na puk ZACHA BOYCHUKA, ktorý strieľal z pravého kruhu, bol Čiliak prikrátky. Asistencie: Matej Stránsky a Carter Ashton.

40:04
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Gélinasa, Slovan ide do troch.

40:01
    Červený a Kuľaš po dve minúty za hrubosť, keď sa pobili po klaksóne, tretinu začíname štyria proti štyrom.
    39:27 Adam Liška - 2:0

39:27
    Slovan Bratislava dal gól!
    Krásna akcia belasých, Lunter z pravej strany puk poslal za kruh, odkiaľ pálil ADAM LIŠKA a puk od korčule Maleviča skončil v sieti Furcha. Budeme však telefonovať do Moskvy. Po porade gól platí. Asistencie: Mário Lunter a Mário Grman.

31:46
    Za vyhodenie puku na trestnú usadol Hrnka, presilovka pre hostí.

26:48
    Grman za držanie Rybina inkasuje dvojku, hostia dostali zadarmo presilovku, keďže bol puk v útočnom pásme belasých na hokejke domácich a faul v obrannom pásme. Aj samotný Grman sa svojmu vylúčeniu začudoval.
    25:12 Matúš Sukel' - 1:0

25:12
    Slovan využíva svoju presilovú hru, z ľavého kruhu poslal puk pred bránku Virta, hráč hostí chcel puk poslať do bezpečia, no od hokejky MATÚŠA SUKEĽA puk končí v bránke Furcha. Asistencia: Patrik Virta.

23:12
    Za útok na hlavu a krk Veriovkin inkasuje dve minúty a osobný trest, presilovka pre Slovan.

22:41
    Zacharčuk vystrelil od kruhu z ľavej strany, Čiliak puk vyrazil pred seba, aby vzápätí zlikvidoval dorážku Boychuka, Slovan dostal puk pod kontrolu.
    21:58 Maxim Rybin vs. Marek Čiliak

21:58
    Z pravej strany od bránkovej čiary dostal puk na palicu pred bránkovisko Rybin, vystrelil z prvej, Čiliak v pokľaku puk kryje do náručia.

20:43
    Lunter sa mohol zapísať do listiny strelcov, jeho pohotový puk z medzikružia Furch predsa len poslal na pravú stranu k mantinelu.

12:20
    Kornejev dostal dvojku za držanie, hrať budeme štyria proti štyrom.

11:18
    Stránsky mal gól na palici, vystrelil z medzikružia, Čiliak natiahol ruku a puk schoval vo svojej lapačke.
    11:18 Andrej Meszároš vs. Igor Geraskin

10:46
    Meszároš opustil hraciu plochu na dve minúty za vrazenie, Severstaľ bude hrať presilovku.

02:37
    Vzájomné spoznávanie sa na ľade máme za sebou, prvé prerušenie hry a trest pre hráčsku lavičku, trest odsedí Buc, presilovka pre hostí v úvode zápasu.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 26. Sukel' (Virta), 40. Liška (Lunter, Grman) – 41. Boychuk (Stránský, Ashton)

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Gélinas, Grman, Klok, Jánošík, Meszároš (A), Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Chipchura, Lunter – Virta, Rau, Sukeľ – Buc, Šimun, Hrnka
    Severstaľ Čerepovec: Furch (Artamkin) – Kulda, Kuľaš (A), Veriovkin, Kornejev, Kudako, Malevič, Syčuškin – Stránsky, Boychuk, Ashton – Geraskin, Trubačov (A), Vovčenko – Bumagin, Jašin, Rybin (C) – Zacharčuk, Karlin, Monachov – Lapin

Rozhodca: Hofman, Bondar – Sadovnikov, Sazonov

Diváci: 5.162