Oravské Veselé – Prešov 0:1 (3:4 po pen.) | Kováčová – L. Mikuláš 2:5 (kon.) | Sačurov – Bardejov 1:3 (kon.)
ŠK Sačurov
1:3 (0:1)
Partizán Bardejov
Utorok 04.09.2018, 16:30 • ŠK Sačurov • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

Sačurov síce odolával, no nestačil na väčšiu kvalitu súpera. Bardejov položil základ úspechu na konci prvého polčasu, víťazným gólom sa však stal ten z penalty v podaní Milunovića.

Druholigista tak v Slovnaft Cupe pokračuje, Sačurov v ňom končí. (18:34:35)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:9. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:21.

90+2

90+1
    Bardejov dal gól! Je definitívne rozhodnuté, druholigista si môže vydýchnuť. Poistku pridáva ROMULO SILVA SANTOS.

90
    Posledná minúta riadneho hracieho času, čakáme na údaj o nadstavení.

89
    Domáci futbalista sa z ľavého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

88
    Druholigista udržal loptu na kopačkách, čas pre Sačurov ubieha bleskovým spôsobom.

87
    Najlepšia obrana je útok. Hostia trávia tieto sekundy pri rohovej zástavke protivníka.

86
    Dnešné stretnutie sleduje 450 divákov.

85
    Miernu výhodu domáce ŠK zahodilo, Bardejov môže situáciu na trávniku upokojiť.

84
    Domáci získali voľný kop v stredovom kruhu, borci z Bardejova začali mierne panikáriť.

82
    Sačurov dáva gól! Dráma v posledných minútach, hráči Sačurova korigujú stav stretnutia zásluhou vydarenej rany JAROSLAVA CAPKA.

80
    Koncovka domáceho futbalistu nemala nárok na úspech, skončila mimo brány.

79
    Jeden z domácich hráčov bol v útoku až príliš aktívny, čo neuniklo pozornosti hlavného rozhodcu. Útočný faul.

78
    Striedanie v tíme ŠK Sačurov: z ihriska odchádza Lukáč, prichádza Orosi.
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Staško, prichádza Siwahla.

77
    Bardejov si pokojne kombinuje na deliacej čiare, zároveň sme odštartovali záverečnú štvrťhodinu.

76
    Pri lopte sú momentálne hostia, ktorí sa snažia usadiť na polovici súpera.

74
    Ak je najhoršie, Bardejov si neváha pomôcť aj faulom. Partizán smeruje ráznym krokom za postupom do štvrtého kola Slovenského pohára.