Dopolední program (7. den) | (kon.) |
koniec udalosti
Dopolední program (7. den)
Daniel Juráš
Konečné pořadí maratonu mužů
1. Koen Naert (BEL) 2:09:51 hod (CR)
2. Tadesse Abraham (SUI) 2:11:24
3. Yassine Rachik (ITA) 2:12:09 (PB)
4. Javier Guerra (ESP) 2:12:22
5. Eyob Ghebrehiwet Faniel (ITA) 2:12:43
6. Jesús Espaňa (ESP) 2:12:58 (SB)
7. Maru Teferi (ISR) 2:13:00 (NR)
8. Lemaeork Ketema (AUT) 2:13:22 (PB)
9. Tiidrek Nurme (EST) 2:15:16 (PB)
10. Peter Herzog (AUT) 2:15:29 (PB)
...
Tibor Sahajda (SVK) DNF
Konečné pořadí maratonu žen
1. Volha Mazuronaková (BLR) 2:26:22 hod
2. Clémence Calvinová (FRA) 2:26:28
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 2:26:31 (NR)
4. Marina Damancevičová (BLR) 2:27:44 (PB)
5. Nastassia Ivanovová (BLR) 2:27:49 (SB)
6. Sara Dossenaová (ITA) 2:27:53 (PB)
7. Martina Strählová (SUI) 2:28:07 (PB)
8. Catherine Bertoneová (ITA) 2:30:06
9. Trihas Gebreová (ESP) 2:32:13 (PB)
10. Izabela Trzaskalská (POL) 2:33:43
Průběžné pořadí maratonu mužů po 40 km
1. Koen Naert (BEL) 2:03:13 hod
2. Tadesse Abraham (SUI) 2:04:31
3. Yassine Rachik (ITA) 2:04:53
4. Javier Guerra (ESP) 2:05:14
5. Eyob Ghebrehiwet Faniel (ITA) 2:05:26
...
Tibor Sahajda (SVK) čas neuveden
Průběžné pořadí maratonu mužů po 35 km
1. Koen Naert (BEL) 1:48:22 hod
2. Tadesse Abraham (SUI) 1:48:51
3. Yassine Rachik (ITA) 1:48:51
4. Abdi Nageeye (NED) 1:48:53
5. Javier Guerra (ESP) 1:49:07
...
Tibor Sahajda (SVK) čas neuveden
Průběžné pořadí maratonu mužů po 30 km
1. Tadesse Abraham (SUI) 1:33:35 hod
2. Koen Naert (BEL) 1:33:35
3. Yassine Rachik (ITA) 1:33:35
4. Javier Guerra (ESP) 1:33:36
5. Abdi Nageeye (NED) 1:33:37
...
57. Tibor Sahajda (SVK) 1:41:47
Průběžné pořadí maratonu žen po 40 km
1. Volha Mazuronaková (BLR) 2:19:03 hod
2. Clémence Calvinová (FRA) 2:19:04
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 2:19:04
4. Marina Damancevičová (BLR) 2:19:47
5. Sara Dossenaová (ITA) 2:20:07
Průběžné pořadí maratonu mužů po 25 km
1. Tadesse Abraham (SUI) 1:18:04 hod
2. Javier Guerra (ESP) 1:18:05
3. Lemawork Ketema (AUT) 1:18:05
4. Stefano La Rosa (ITA) 1:18:05
5. Koen Naert (BEL) 1:18:05
...
59. Tibor Sahajda (SVK) 1:22:52
Průběžné pořadí maratonu žen po 35 km
1. Volha Mazuronaková (BLR) 2:01:42 hod
2. Clémence Calvinová (FRA) 2:01:42
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 2:01:43
4. Marina Damancevičová (BLR) 2:01:57
5. Nastassia Ivanovová (BLR) 2:02:15
Průběžné pořadí maratonu mužů v polovině
1. Tadesse Abraham (SUI) 1:05:54 hod
2. Javier Guerra (ESP) 1:05:54
3. Koen Naert (BEL) 1:05:54
4. Yassine Rachik (ITA) 1:05:54
5. Lemawork Ketema (AUT) 1:05:55
...
50. Tibor Sahajda (SVK) 1:09:52
Průběžné pořadí maratonu žen po 30 km
1. Marina Damancevičová (BLR) 1:44:35 hod
2. Volha Mazuronaková (BLR) 1:44:35
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 1:44:35
4. Clémence Calvinová (FRA) 1:44:35
5. Nastassia Ivanovová (BLR) 1:44:43
Průběžné pořadí maratonu mužů po 15 km
1. Tadesse Abraham (SUI) 46:39 min
2. Lemawork Ketema (AUT) 46:39
3. Abdi Nageeye (NED) 46:39
4. Hassan Chahdi (FRA) 46:40
5. Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 46:40
...
51. Tibor Sahajda (SVK) 49:33
Průběžné pořadí maratonu žen po 25 km
1. Volha Mazuronaková (BLR) 1:27:12 hod
2. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 1:27:12
3. Clémence Calvinová (FRA) 1:27:13
4. Marina Damancevičová (BLR) 1:27:15
5. Sara Dossenaová (ITA) 1:27:16
Průběžné pořadí maratonu mužů po 10 km
1. Sondre Nordstad Moen (NOR) 30:55 min
2. Tadesse Abraham (SUI) 30:56
3. Hassan Chahdi (FRA) 30:56
4. Yohan Durand (FRA) 30:56
5. Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 30:56
...
53. Tibor Sahajda (SVK) 33:05
Průběžné pořadí maratonu žen po 20 km
1. Marina Damancevičová (BLR) 1:10:09 hod
2. Martina Strählová (SUI) 1:10:09
3. Catherine Bertoneová (ITA) 1:10:10
4. Clémence Calvinová (FRA) 1:10:10
5. Sara Dossenaová (ITA) 1:10:10
...
9. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 1:10:10
Průběžné pořadí maratonu mužů po 5 km
1. Hassan Chahdi (FRA) 15:20 min
2. Tadesse Abraham (SUI) 15:21
3. Lemawork Ketema (AUT) 15:21
4. Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 15:22
5. Eyob Ghebrehiwet Faniel (ITA) 15:22
...
57. Tibor Sahajda (SVK) 16:27
Průběžné pořadí maratonu žen po 15 km
1. Catherine Bertoneová (ITA) 52:26 min
2. Clémence Calvinová (FRA) 52:26
3. Sara Dossenaová (ITA) 52:26
4. Nastassia Ivanovová (BLR) 52:26
5. Volha Mazuronaková (BLR) 52:26
...
7. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 52:26
Průběžné pořadí maratonu žen po 10 km
1. Clémence Calvinová (FRA) 35:12 min
2. Sara Dossenaová (ITA) 35:12
3. Volha Mazuronaková (BLR) 35:12
4. Martina Strählová (SUI) 35:12
5. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 35:12
Průběžné pořadí maratonu žen po 5 km
1. Clémence Calvinová (FRA) 17:31 min
2. Andrea Deelstraová (NED) 17:31
3. Sara Dossenaová (ITA) 17:31
4. Volha Mazuronaková (BLR) 17:31
5. Martina Strählová (SUI) 17:31
...
6. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 17:31
ČASOVÝ POŘAD
9:05 - maraton ženy, finále
10:00 - maraton muži, finále
1. Koen Naert (BEL) 2:09:51 hod (CR)
2. Tadesse Abraham (SUI) 2:11:24
3. Yassine Rachik (ITA) 2:12:09 (PB)
4. Javier Guerra (ESP) 2:12:22
5. Eyob Ghebrehiwet Faniel (ITA) 2:12:43
6. Jesús Espaňa (ESP) 2:12:58 (SB)
7. Maru Teferi (ISR) 2:13:00 (NR)
8. Lemaeork Ketema (AUT) 2:13:22 (PB)
9. Tiidrek Nurme (EST) 2:15:16 (PB)
10. Peter Herzog (AUT) 2:15:29 (PB)
...
Tibor Sahajda (SVK) DNF
Konečné pořadí maratonu žen
1. Volha Mazuronaková (BLR) 2:26:22 hod
2. Clémence Calvinová (FRA) 2:26:28
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 2:26:31 (NR)
4. Marina Damancevičová (BLR) 2:27:44 (PB)
5. Nastassia Ivanovová (BLR) 2:27:49 (SB)
6. Sara Dossenaová (ITA) 2:27:53 (PB)
7. Martina Strählová (SUI) 2:28:07 (PB)
8. Catherine Bertoneová (ITA) 2:30:06
9. Trihas Gebreová (ESP) 2:32:13 (PB)
10. Izabela Trzaskalská (POL) 2:33:43
Průběžné pořadí maratonu mužů po 40 km
1. Koen Naert (BEL) 2:03:13 hod
2. Tadesse Abraham (SUI) 2:04:31
3. Yassine Rachik (ITA) 2:04:53
4. Javier Guerra (ESP) 2:05:14
5. Eyob Ghebrehiwet Faniel (ITA) 2:05:26
...
Tibor Sahajda (SVK) čas neuveden
Průběžné pořadí maratonu mužů po 35 km
1. Koen Naert (BEL) 1:48:22 hod
2. Tadesse Abraham (SUI) 1:48:51
3. Yassine Rachik (ITA) 1:48:51
4. Abdi Nageeye (NED) 1:48:53
5. Javier Guerra (ESP) 1:49:07
...
Tibor Sahajda (SVK) čas neuveden
Průběžné pořadí maratonu mužů po 30 km
1. Tadesse Abraham (SUI) 1:33:35 hod
2. Koen Naert (BEL) 1:33:35
3. Yassine Rachik (ITA) 1:33:35
4. Javier Guerra (ESP) 1:33:36
5. Abdi Nageeye (NED) 1:33:37
...
57. Tibor Sahajda (SVK) 1:41:47
Průběžné pořadí maratonu žen po 40 km
1. Volha Mazuronaková (BLR) 2:19:03 hod
2. Clémence Calvinová (FRA) 2:19:04
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 2:19:04
4. Marina Damancevičová (BLR) 2:19:47
5. Sara Dossenaová (ITA) 2:20:07
Průběžné pořadí maratonu mužů po 25 km
1. Tadesse Abraham (SUI) 1:18:04 hod
2. Javier Guerra (ESP) 1:18:05
3. Lemawork Ketema (AUT) 1:18:05
4. Stefano La Rosa (ITA) 1:18:05
5. Koen Naert (BEL) 1:18:05
...
59. Tibor Sahajda (SVK) 1:22:52
Průběžné pořadí maratonu žen po 35 km
1. Volha Mazuronaková (BLR) 2:01:42 hod
2. Clémence Calvinová (FRA) 2:01:42
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 2:01:43
4. Marina Damancevičová (BLR) 2:01:57
5. Nastassia Ivanovová (BLR) 2:02:15
Průběžné pořadí maratonu mužů v polovině
1. Tadesse Abraham (SUI) 1:05:54 hod
2. Javier Guerra (ESP) 1:05:54
3. Koen Naert (BEL) 1:05:54
4. Yassine Rachik (ITA) 1:05:54
5. Lemawork Ketema (AUT) 1:05:55
...
50. Tibor Sahajda (SVK) 1:09:52
Průběžné pořadí maratonu žen po 30 km
1. Marina Damancevičová (BLR) 1:44:35 hod
2. Volha Mazuronaková (BLR) 1:44:35
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 1:44:35
4. Clémence Calvinová (FRA) 1:44:35
5. Nastassia Ivanovová (BLR) 1:44:43
Průběžné pořadí maratonu mužů po 15 km
1. Tadesse Abraham (SUI) 46:39 min
2. Lemawork Ketema (AUT) 46:39
3. Abdi Nageeye (NED) 46:39
4. Hassan Chahdi (FRA) 46:40
5. Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 46:40
...
51. Tibor Sahajda (SVK) 49:33
Průběžné pořadí maratonu žen po 25 km
1. Volha Mazuronaková (BLR) 1:27:12 hod
2. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 1:27:12
3. Clémence Calvinová (FRA) 1:27:13
4. Marina Damancevičová (BLR) 1:27:15
5. Sara Dossenaová (ITA) 1:27:16
Průběžné pořadí maratonu mužů po 10 km
1. Sondre Nordstad Moen (NOR) 30:55 min
2. Tadesse Abraham (SUI) 30:56
3. Hassan Chahdi (FRA) 30:56
4. Yohan Durand (FRA) 30:56
5. Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 30:56
...
53. Tibor Sahajda (SVK) 33:05
Průběžné pořadí maratonu žen po 20 km
1. Marina Damancevičová (BLR) 1:10:09 hod
2. Martina Strählová (SUI) 1:10:09
3. Catherine Bertoneová (ITA) 1:10:10
4. Clémence Calvinová (FRA) 1:10:10
5. Sara Dossenaová (ITA) 1:10:10
...
9. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 1:10:10
Průběžné pořadí maratonu mužů po 5 km
1. Hassan Chahdi (FRA) 15:20 min
2. Tadesse Abraham (SUI) 15:21
3. Lemawork Ketema (AUT) 15:21
4. Weldu Negash Gebretsadik (NOR) 15:22
5. Eyob Ghebrehiwet Faniel (ITA) 15:22
...
57. Tibor Sahajda (SVK) 16:27
Průběžné pořadí maratonu žen po 15 km
1. Catherine Bertoneová (ITA) 52:26 min
2. Clémence Calvinová (FRA) 52:26
3. Sara Dossenaová (ITA) 52:26
4. Nastassia Ivanovová (BLR) 52:26
5. Volha Mazuronaková (BLR) 52:26
...
7. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 52:26
Průběžné pořadí maratonu žen po 10 km
1. Clémence Calvinová (FRA) 35:12 min
2. Sara Dossenaová (ITA) 35:12
3. Volha Mazuronaková (BLR) 35:12
4. Martina Strählová (SUI) 35:12
5. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 35:12
Průběžné pořadí maratonu žen po 5 km
1. Clémence Calvinová (FRA) 17:31 min
2. Andrea Deelstraová (NED) 17:31
3. Sara Dossenaová (ITA) 17:31
4. Volha Mazuronaková (BLR) 17:31
5. Martina Strählová (SUI) 17:31
...
6. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 17:31
ČASOVÝ POŘAD
9:05 - maraton ženy, finále
10:00 - maraton muži, finále
1. Koen Naert (BEL) 2:09:51 hod (CR)
2. Tadesse Abraham (SUI) 2:11:24
3. Yassine Rachik (ITA) 2:12:09 (PB)
4. Javier Guerra (ESP) 2:12:22
5. Eyob Ghebrehiwet Faniel (ITA) 2:12:43
6. Jesús Espaňa (ESP) 2:12:58 (SB)
7. Maru Teferi (ISR) 2:13:00 (NR)
8. Lemaeork Ketema (AUT) 2:13:22 (PB)
9. Tiidrek Nurme (EST) 2:15:16 (PB)
10. Peter Herzog (AUT) 2:15:29 (PB)
...
Tibor Sahajda (SVK) DNF
1. Volha Mazuronaková (BLR) 2:26:22 hod
2. Clémence Calvinová (FRA) 2:26:28
3. Eva Vrabcová-Nývltová (CZE) 2:26:31 (NR)
4. Marina Damancevičová (BLR) 2:27:44 (PB)
5. Nastassia Ivanovová (BLR) 2:27:49 (SB)
6. Sara Dossenaová (ITA) 2:27:53 (PB)
7. Martina Strählová (SUI) 2:28:07 (PB)
8. Catherine Bertoneová (ITA) 2:30:06
9. Trihas Gebreová (ESP) 2:32:13 (PB)
10. Izabela Trzaskalská (POL) 2:33:43