koniec udalosti
Večerní program (6. den)
Daniel Juráš
Konečné pořadí finále 4 x 400 m žen
1. Polsko 3:26,59 min
2. Francie 3:27,17
3. Velká Británie 3:27,40
4. Belgie 3:27,69 (NR)
5. Itálie 3:28,62
6. Německo 3:30,33 (SB)
7. Rumunsko 3:32,15
8. Slovensko 3:32,22
Konečné pořadí finále hodu diskem žen
1. Sandra Perkovićová (CRO) 67,62 m
2. Nadine Müllerová (GER) 63,00 (SB)
3. Shanice Craftová (GER) 62,46
4. Claudine Vitaová (GER) 61,25
5. Daisy Osakueová (ITA) 59,32
6. Dragana Tomaševićová (SRB) 58,94
7. Liliana Cáová (POR) 58,91
8. Alexandra Emilianovová (MDA) 58,10
9. Irina Rodriguesová (POR) 58,00
10. Hrisoúla Anagnostopoúlouová (GRE) 57,34
11. Jade Lallyová (GBR) 57,33
12. Eliška Staňková (CZE) 57,04
Konečné pořadí finále 4 x 400 m mužů
1. Belgie 2:59,47 min (EL)
2. Velká Británie 3:00,36 (SB)
3. Španělsko 3:00,78 (SB)
4. Francie 3:02,08
5. Polsko 3:02,27
6. Itálie 3:02,34
7. Česko 3:03,00
8. Německo 3:04,69
Konečné pořadí finále 5 000 m mužů
1. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 13:17,06 min (EU20R)
2. Henrik Ingebrigtsen (NOR) 13:18,75
3. Morhad Amdouni (FRA) 13:19,14 (SB)
4. Yemaneberhan Crippa (ITA) 13:19,85
5. Marc Scott (GBR) 13:23,14 (SB)
6. Polat Kemboi Arikan (TUR) 13:23,42 (SB)
7. Rinas Achmadijev (ANA) 13:24,43 (PB)
8. Julien Wanders (SUI) 13:24,79 (PB)
9. Chris Thompson (GBR) 13:25,11 (SB)
10. Soufiane Bouchikhi (BEL) 13:25,22
Konečné pořadí finále skoku dalekého žen
1. Malaika Mihambová (GER) 675 cm
2. Marina Bechová (UKR) 673 (SB)
3. Shara Proctorová (GBR) 670
4. Jazmin Sawyersová (GBR) 667
5. Nastassia Mirončyková-Ivanovová (BLR) 658
6. Ksenija Baltaová (EST) 649
7. Khaddi Sagnia (SWE) 647
8. Evelise Veigaová (POR) 647
9. Lorraine Ugenová (GBR) 645
10. Juliet Itoyaová (ESP) 638
11. Nektaria Panagiová (CYP) 629
Ivana Španovićová (CRO) DNS
Konečné pořadí finále skoku vysokého mužů
1. Mateusz Przybylko (GER) 235 cm (=PB)
2. Maksim Nedasekau (BLR) 233 (=PB)
3. Ilja Ivanjuk (ANA) 231 (PB)
4. Gianmarco Tamberi (ITA) 228 (SB)
5. Alperen Acet (TUR) 224
5. Andrij Procenko (UKR) 224
7. Sylwester Bednarek (POL) 224
8. Douwe Amels (NED) 219
8. Eike Onnen (GER) 219
10. Konstadínos Baniótis (GRE) 219
10. Loïc Gasch (SUI) 219
Dmitro Demjanjuk (UKR) bez platného pokusu
Konečné pořadí finále 200 m žen
1. Dina Asherová-Smithová (GBR) 21,89 s (WL)
2. Dafne Schippersová (NED) 22,14 (SB)
3. Jamile Samuelová (NED) 22,37 (=PB)
4. Mujinga Kambundjiová (SUI) 22,45 (SB)
5. Ivet Lalovová-Colliová (BUL) 22,82
6. Bianca Williamsová (GBR) 22,88
7. Beth Dobbinová (GBR) 22,93
8. Laura Müllerová (GER) 23,08
Konečné pořadí finále 800 m mužů
1. Adam Kszczot (POL) 1:44,59 min (SB)
2. Andreas Kramer (SWE) 1:45,03 (=NR)
3. Pierre-Ambroise Bosse (FRA) 1:45,30
4. Michal Rozmys (POL) 1:45,32 (PB)
5. Mateusz Borkowski (POL) 1:45,42 (PB)
6. Andreas Bube (DEN) 1:45,92 (SB)
7. Álvaro de Arriba (ESP) 1:46,41
8. Lukáš Hodboď (CZE) 1:46,60
Konečné pořadí finále 400 m žen
1. Justyna Swietyová-Erseticová (POL) 50,41 s (EL)
2. María Belibasákiová (GRE) 50,45 (NR)
3. Lisanne de Witteová (NED) 50,77 (NR)
4. Laviai Nielsenová (GBR) 51,21
5. Iga Baumgartová-Witanová (POL) 51,24 (PB)
6. Agne Šerkšnieneová (LTU) 51,42
7. Floria Gueiová (FRA) 51,57
8. Madiea Ghafoorová (NED) 51,57
ČASOVÝ POŘAD
20:00 - skok vysoký muži, finále
20:05 - skok daleký ženy, finále
20:12 - 400 metrů ženy, finále
20:20 - hod diskem ženy, finále
20:30 - 800m muži, finále
20:45 - 200m ženy, finále
20:55 - 5000m muži, finále
21:30 - 4x400m muži, finále
21:50 - 4x400m ženy, finále
1. Polsko 3:26,59 min
2. Francie 3:27,17
3. Velká Británie 3:27,40
4. Belgie 3:27,69 (NR)
5. Itálie 3:28,62
6. Německo 3:30,33 (SB)
7. Rumunsko 3:32,15
8. Slovensko 3:32,22
Konečné pořadí finále hodu diskem žen
1. Sandra Perkovićová (CRO) 67,62 m
2. Nadine Müllerová (GER) 63,00 (SB)
3. Shanice Craftová (GER) 62,46
4. Claudine Vitaová (GER) 61,25
5. Daisy Osakueová (ITA) 59,32
6. Dragana Tomaševićová (SRB) 58,94
7. Liliana Cáová (POR) 58,91
8. Alexandra Emilianovová (MDA) 58,10
9. Irina Rodriguesová (POR) 58,00
10. Hrisoúla Anagnostopoúlouová (GRE) 57,34
11. Jade Lallyová (GBR) 57,33
12. Eliška Staňková (CZE) 57,04
Konečné pořadí finále 4 x 400 m mužů
1. Belgie 2:59,47 min (EL)
2. Velká Británie 3:00,36 (SB)
3. Španělsko 3:00,78 (SB)
4. Francie 3:02,08
5. Polsko 3:02,27
6. Itálie 3:02,34
7. Česko 3:03,00
8. Německo 3:04,69
Konečné pořadí finále 5 000 m mužů
1. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 13:17,06 min (EU20R)
2. Henrik Ingebrigtsen (NOR) 13:18,75
3. Morhad Amdouni (FRA) 13:19,14 (SB)
4. Yemaneberhan Crippa (ITA) 13:19,85
5. Marc Scott (GBR) 13:23,14 (SB)
6. Polat Kemboi Arikan (TUR) 13:23,42 (SB)
7. Rinas Achmadijev (ANA) 13:24,43 (PB)
8. Julien Wanders (SUI) 13:24,79 (PB)
9. Chris Thompson (GBR) 13:25,11 (SB)
10. Soufiane Bouchikhi (BEL) 13:25,22
Konečné pořadí finále skoku dalekého žen
1. Malaika Mihambová (GER) 675 cm
2. Marina Bechová (UKR) 673 (SB)
3. Shara Proctorová (GBR) 670
4. Jazmin Sawyersová (GBR) 667
5. Nastassia Mirončyková-Ivanovová (BLR) 658
6. Ksenija Baltaová (EST) 649
7. Khaddi Sagnia (SWE) 647
8. Evelise Veigaová (POR) 647
9. Lorraine Ugenová (GBR) 645
10. Juliet Itoyaová (ESP) 638
11. Nektaria Panagiová (CYP) 629
Ivana Španovićová (CRO) DNS
Konečné pořadí finále skoku vysokého mužů
1. Mateusz Przybylko (GER) 235 cm (=PB)
2. Maksim Nedasekau (BLR) 233 (=PB)
3. Ilja Ivanjuk (ANA) 231 (PB)
4. Gianmarco Tamberi (ITA) 228 (SB)
5. Alperen Acet (TUR) 224
5. Andrij Procenko (UKR) 224
7. Sylwester Bednarek (POL) 224
8. Douwe Amels (NED) 219
8. Eike Onnen (GER) 219
10. Konstadínos Baniótis (GRE) 219
10. Loïc Gasch (SUI) 219
Dmitro Demjanjuk (UKR) bez platného pokusu
Konečné pořadí finále 200 m žen
1. Dina Asherová-Smithová (GBR) 21,89 s (WL)
2. Dafne Schippersová (NED) 22,14 (SB)
3. Jamile Samuelová (NED) 22,37 (=PB)
4. Mujinga Kambundjiová (SUI) 22,45 (SB)
5. Ivet Lalovová-Colliová (BUL) 22,82
6. Bianca Williamsová (GBR) 22,88
7. Beth Dobbinová (GBR) 22,93
8. Laura Müllerová (GER) 23,08
Konečné pořadí finále 800 m mužů
1. Adam Kszczot (POL) 1:44,59 min (SB)
2. Andreas Kramer (SWE) 1:45,03 (=NR)
3. Pierre-Ambroise Bosse (FRA) 1:45,30
4. Michal Rozmys (POL) 1:45,32 (PB)
5. Mateusz Borkowski (POL) 1:45,42 (PB)
6. Andreas Bube (DEN) 1:45,92 (SB)
7. Álvaro de Arriba (ESP) 1:46,41
8. Lukáš Hodboď (CZE) 1:46,60
Konečné pořadí finále 400 m žen
1. Justyna Swietyová-Erseticová (POL) 50,41 s (EL)
2. María Belibasákiová (GRE) 50,45 (NR)
3. Lisanne de Witteová (NED) 50,77 (NR)
4. Laviai Nielsenová (GBR) 51,21
5. Iga Baumgartová-Witanová (POL) 51,24 (PB)
6. Agne Šerkšnieneová (LTU) 51,42
7. Floria Gueiová (FRA) 51,57
8. Madiea Ghafoorová (NED) 51,57
ČASOVÝ POŘAD
20:00 - skok vysoký muži, finále
20:05 - skok daleký ženy, finále
20:12 - 400 metrů ženy, finále
20:20 - hod diskem ženy, finále
20:30 - 800m muži, finále
20:45 - 200m ženy, finále
20:55 - 5000m muži, finále
21:30 - 4x400m muži, finále
21:50 - 4x400m ženy, finále
1. Polsko 3:26,59 min
2. Francie 3:27,17
3. Velká Británie 3:27,40
4. Belgie 3:27,69 (NR)
5. Itálie 3:28,62
6. Německo 3:30,33 (SB)
7. Rumunsko 3:32,15
8. Slovensko 3:32,22
1. Sandra Perkovićová (CRO) 67,62 m
2. Nadine Müllerová (GER) 63,00 (SB)
3. Shanice Craftová (GER) 62,46
4. Claudine Vitaová (GER) 61,25
5. Daisy Osakueová (ITA) 59,32
6. Dragana Tomaševićová (SRB) 58,94
7. Liliana Cáová (POR) 58,91
8. Alexandra Emilianovová (MDA) 58,10
9. Irina Rodriguesová (POR) 58,00
10. Hrisoúla Anagnostopoúlouová (GRE) 57,34
11. Jade Lallyová (GBR) 57,33
12. Eliška Staňková (CZE) 57,04
1. Belgie 2:59,47 min (EL)
2. Velká Británie 3:00,36 (SB)
3. Španělsko 3:00,78 (SB)
4. Francie 3:02,08
5. Polsko 3:02,27
6. Itálie 3:02,34
7. Česko 3:03,00
8. Německo 3:04,69
1. Adam Kszczot (POL) 1:44,59 min (SB)
2. Andreas Kramer (SWE) 1:45,03 (=NR)
3. Pierre-Ambroise Bosse (FRA) 1:45,30
4. Michal Rozmys (POL) 1:45,32 (PB)
5. Mateusz Borkowski (POL) 1:45,42 (PB)
6. Andreas Bube (DEN) 1:45,92 (SB)
7. Álvaro de Arriba (ESP) 1:46,41
8. Lukáš Hodboď (CZE) 1:46,60