Nantes – Monaco 1:3 (kon.) | Angers – Nîmes 3:4 (kon.) | Lille – Rennes 3:1 (kon.)
Montpellier – Dijon 1:2 (kon.) | Nice – Remeš 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Guingamp 2:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:1 (1:0)
EA Guingamp
cz Sobota 11.08.2018, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Arnaud Nordin.

87
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Yeni Ngbakoto.

83
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Jordan Ikoko, přichází Cheik Traoré.

81
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Mahdi Camara.
    80. Loïs DIONY - 2:1

80
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Domácí zničeho nic udeřili a znovu jsou ve vedení! Dlouho nic a najednou gól. Z levé strany našel perfektním centrem obránce Kolodziejczak útočníka LOÏSE DIONYHO, a ten poslal míč hlavou nechytatelně k tyči. Johnsson skákal marně. Asistence: Timothée Kolodziejczak.

64
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ole Selnaes, přichází Assane Dioussé.
    62. Thuram mohl poslat hosty do vedení.

62
    Tak to byla velká šance, Guingamp mohl jít do vedení! Marcus Thuram dostal hezkou narážečku, ale jeho střelu z blízka dokázal Ruffier parádně chytit.

61
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lebogang Phiri, přichází Étienne Didot.

59
    Guningamp přišel na vlastní polovině o míč a toho chtěl využít rychlý Romain Hamouma. Fauloval ho ale za žlutou kartu Christophe Kerbrat.
    56. Marcus THURAM - 1:1

56
    Guingamp právě vstřelil branku!
    MARCUS THURAM dostal míč za záda Rufierra, i když brankář St. Étienne trefil stranu a na míč si sáhl. Střela po zemi ne jeho pravou ruku ale nakonec stejně skončila v síti. Je tedy vyrovnáno 1:1.
    56. Žlutá karta

56
    Stéphane Ruffier fauloval Marcuse Coca, který na něj sám postupoval a hosté mají penaltu! Gólman domácích dostal také žlutou kartu.

54
    Faulu na Thurama se dopustil domácí Ole Selnaes a dokonce za něj vidí žlutou kartu.
    45+1. Vahbí CHAZRÍ - 1:0

45+1
    Domácí sehráli rychlou protiakci po ubráněném rohovém kopu naprosto ukázkově. Diony z pravé strany nacentroval míč před bránu, odkud se famózním volejem nechytatelně trefil VAHBÍ CHAZRÍ. Asistence: Loïs Diony.

25
    Pedro Rebocho byl tvrdě faulován Loïsem Dionym. který dostává žlutou kartu a přímý kop mají tentokrát hosté.
    24. Ole Selnaes pěkně protáhl Johnssona

24
    Míč směřoval po centru od rohového praporku na přední tyč, boxovat musel Karl-Johan Johnsson. Pak ještě z dálky střílel Ole Selnaes a Johnsson musel vytasit další zákrok.

Petr Sumbal

Góly: 45+1. Chazrí (Diony), 80. Diony (Kolodziejczak) – 56. Thuram (pen.)

Karty:   25. Diony (SET), 54. Selnaes (SET), 56. Ruffier (SET) – 59. Kerbrat (GUG)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Kolodziejczak, Subotić, Perrin (C), Gabriel Silva – Selnaes (64. Dioussé), M'Vila – Hamouma, Chazrí, Monnet-Paquet (81. M. Camara) – Diony (90+1. Nordin).
    Náhradníci: Moulin – Dioussé, Nordin, Saliba, Panos, M. Camara, Gueye.

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko (83. Traoré), Kerbrat (C), Eboa Eboa, Rebocho – Phiri (61. Didot), Blas (87. Ngbakoto) – Coco, Benezet, Thuram – Roux.
    Náhradníci: Caillard – Sorbon, Salibur, Didot, Ngbakoto, Traoré, Tabanou.

Rozhodca: Delerue – Jouannaud, Hebrard