Skalica – Lipany 3:0 (kon.) | KFC Komárno – Petržalka 2:0 (kon.) | Šamorín – Bardejov 2:2 (kon.)
Inter Bratislava – L. Mikuláš 1:3 (kon.) | Poprad – Prešov 1:3 (kon.)
FK Inter Bratislava
1:3 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 04.08.2018, 17:00 • Drieňová ul, Bratislava • MONACObet liga • 3. kolo

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú ešte dve minúty navyše.

90
    Žltú kartu dostáva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš). Meno napomínaného hráča doplníme neskôr.

85
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Gerát, prichádza Očenáš.

77
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Kotora, prichádza Čery.

74
    FK Inter Bratislava dáva gól! Domácim sa predsalen podari znížiť nepriaznivý stav stretnutia a troška zdramatizovať priebeh. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 1:3!

65
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza Kačerík.

65
    Žltú kartu dostáva (FK Inter Bratislava). Meno napomínaného hráča doplníme neskôr.

64
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Jacko, prichádza Gilian.

56
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia sa dostávajú už do trojgólového vedenia a je vidieť, že si svoju dnešnú dominanciu užívajú. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 0:3!

50
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Kochan, prichádza Fedor.

49
    Druhý polčas nám hneď z úvodu priniesol pekné predstavenie, ktoré je okorenené aj gólom z kopačky hosťujúceho hráča. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 0:2!

46
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Olatunji, prichádza Sečkář.

45+1
    Štvrtý rozhodca nadstavil v prvom polčase ešte jednu minútu navyše.

41
    Na úvodný gól sme čakali 41 minút, ale napokon prišiel z kopačky hosťujúceho hráča. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 0:1!