Lipany – Pohronie 1:2 (kon.) | L. Mikuláš – Šamorín 3:0 (kon.) | Bardejov – KFC Komárno 0:0 (kon.)
Dubnica – Lok. Košice 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 3:3 (kon.) | Prešov – Skalica 0:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
3:0 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
Sobota 28.07.2018, 17:30 • Štadión Okoličné • MONACObet liga • 2. kolo

60
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Zdá sa, že na Liptove je rozhodnuté. Presne na záver hodiny hry je štvrtý roh Tatranu využitý na upravenie skóre. Hajdúch riadne sklamaný po presnej koncovke RICHARDA BARTOŠA.

47
    Parádny vstup do druhej časti hry! Po štandardnej situácii si najlepšie miesto našiel TOMÁŠ GERÁT a prekonáva Hajdúcha!

42
    Tatran sa dostáva do trháku gólom IVANA KOTORU na konci polčasu. Dokážu ešte hostia zo Šamorína zareagovať v posledných štyroch minútach?