Senica – Trnava | 1:0 (kon.) | | | Ružomberok – Sereď | 0:0 (kon.) |
Prešov – Lipany | 0:1 (kon.) | | | Skalica – B. Bystrica | 2:1 (kon.) | | | KFC Komárno – L. Mikuláš | 5:1 (kon.) |
Šamorín – Trebišov | 2:0 (kon.) | | | Inter Bratislava – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | Poprad – Dubnica | 2:1 (kon.) |
Příbram – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Liberec – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
Sparta Praha – Opava | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Vítkovice | 3:1 (kon.) | | | Prostějov – Vlašim | 2:2 (kon.) |
Manchester City – Dortmund | 0:1 (kon.) | | | Bayern – Paríž | 3:1 (kon.) |
Śląsk – Kraków | 3:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Arka | 0:0 (kon.) | | | Légia Varšava – Zagłębie | 1:3 (kon.) |
Doneck – D.Kyjev | 0:1 (kon.) |
koniec
Wisla Kraków
0:0
(0:0)
Arka Gdynia
90
|
Striedanie v tíme Wisla Kraków: z ihriska odchádza Zdeněk Ondrášek, prichádza Marko Kolar.
|
|
89
|
Striedanie v tíme Arka Gdynia: z ihriska odchádza Luka Zarandia, prichádza Karol Danielak.
|
|
81
|
Striedanie v tíme Wisla Kraków: z ihriska odchádza Rafał Boguski, prichádza Kamil Wojtkowski.
|
|
80
|
Striedanie v tíme Arka Gdynia: z ihriska odchádza Andrij Bohdanow, prichádza Rafał Siemaszko.
|
|
68
|
Striedanie v tíme Wisla Kraków: z ihriska odchádza Patryk Małecki, prichádza Martin Košťál.
|
|
60
|
Striedanie v tíme Arka Gdynia: z ihriska odchádza Goran Cvijanovič, prichádza Nabil Aankour.
|
Góly:
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 52. Cvijanovič (ARK)
Nepremenená penalta: 64. Boguski (WIS), brankár Šteinbors zneškodnil
Wisla Kraków:
Buchalik – Pietrzak, Sadlok, Bartkowski, Wasilewski – Kort, Boguski (81. Wojtkowski), Basha, Balleste – Małecki (68. Košťál), Ondrášek (90. M. Kolar).
Náhradníci: Chorążka – Bartosz, Grabowski, M. Kolar, Wojtkowski, Košťál, Plewka.
Tréner:
Arka Gdynia: Šteinbors – Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak – Nalepa, Bohdanow (80. Siemaszko), Zarandia (89. Danielak), Janota – Cvijanovič (60. Aankour), Kolev.
Náhradníci: Staniszewski – Socha, Maghoma, Sołdecki, Aankour, Danielak, Siemaszko.
Tréner:
Náhradníci: Chorążka – Bartosz, Grabowski, M. Kolar, Wojtkowski, Košťál, Plewka.
Tréner:
Arka Gdynia: Šteinbors – Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak – Nalepa, Bohdanow (80. Siemaszko), Zarandia (89. Danielak), Janota – Cvijanovič (60. Aankour), Kolev.
Náhradníci: Staniszewski – Socha, Maghoma, Sołdecki, Aankour, Danielak, Siemaszko.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci: