Skalica – Petržalka 1:1 (kon.) | Karviná – Kraków 2:4 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Nitra – Inter Bratislava 2:2 (kon.) | Ostrava – Ružomberok 1:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Sigma Olomouc – L. Mikuláš sk 3:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Trenčín 1:2 (kon.) | Sparta Praha – Trenčín 4:2 (kon.)
Opava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Opava – Žilina sk 1:0 (kon.)
FC Nitra
2:2 (2:1)
FK Inter Bratislava
Sobota 23.06.2018, 11:00 • Jaslovské Bohunice • Prípravný zápas

77
    FK Inter Bratislava dáva gól! A máme tu druhé vyrovnanie. Nešťastným hrdinom sa stáva MACDONALD NGWA NIBA, ktorý tečoval tečoval center Petráša za chrbát Šípoša.

29
    Nitra dala gól!
    Ale tak toto bola takmer blesková odpoveď z domácej strany! Sledujeme zápasy plný gólov, čo je pre diváka v Jaslovských Bohuniciach len dobre. TAIWO po druhý raz prekonáva Hodála v bráne Interu.

27
    FK Inter Bratislava dáva gól! Čo nevychádzalo predtým, vyšlo konečne teraz! Presný center do veľkého vápna, domáci boli bez šance. Kto iný, než samotný PETER PETRÁŠ, vracia Inter späť do hry.

3
    Skorý gól z prvej strely na bránu, favorit sa ujíma vedenia zásluhou legionára TAIWA!

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Nitra. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Inter Bratislava. Viac informácií tu.

Góly: 3. Taiwo, 29. Taiwo – 27. Petráš, 77. Niba (vla.)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 19:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:9.
    FC Nitra: I. polčas: Šípoš – Fabiš, Križan, Farkaš, Chovanec, Kóňa (C), Macho, A. Fábry, Taiwo, Vestenický, Guláš

II.polčas Šípoš – Machovec, Niba, Vencl, Kunik, Kotrík, Šimončič (C), Charizopulos, Popin, M. Fábry, Chobot

FK Inter Bratislava: Hodál – Petráš (C), Štrba, Šalata, Tóth – Kochan, Labuda, Baldovský – Fedor, Olatunji, Vlček