Francúzsko – Švajčiarsko | 0:6 (kon.) | | | Fínsko – Švédsko | 2:0 (kon.) | | | USA – Česko | 4:1 (kon.) |
Slovensko – Francúzsko | 2:3 (kon.) |
Fínsko – Česko | 5:2 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 3:1 (kon.) |
Kazachstan – Poľsko | 6:1 (kon.) | | | Slovinsko – Taliansko | 3:4 (kon.) | | | Maďarsko – Veľká Británia | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Chorvátsko – Rumunsko | 3:7 (kon.) | | | Ukrajina – Japonsko | 1:7 (kon.) | | | Litva – Estónsko | 4:1 (kon.) |
Čína – Island | 3:1 (kon.) | | | Belgicko – Holandsko | 2:10 (kon.) | | | Srbsko – Austrália | 4:5 (2:3 po s.n.) |
Nashville – Winnipeg | 1:4 (kon.) | | | Tampa Bay – Boston | 2:6 (kon.) |
49:03
|
Vylúčenie v tíme Česko (Libor Zábranský – 2 min., hrubosť).
|
|
37:05
|
Vylúčenie v tíme Česko (Jakub Adámek – 2 min., hrubosť). Český hráč dohral súpera po odpískaní.
|
|
28:28
|
Ešte pred trestným strieľaním odchádza na trestnú lavicu Střondala, ktorý sa previnil podrazením.
|
|
23:17
|
Vylúčenie v tíme Česko (Zack Malík – 2 min., sekanie).
|
|
13:04
|
Vylúčenie v tíme USA (Joel Farabee – 2 min., hákovanie). Američania budú hrať v trojici.
|
|
11:49
|
Vylúčenie v tíme USA (Bode Eichwede-Wilde – 2 min., podrazenie).
|
Góly a asistencie:
4. Hughes (Wahlstrom, Farabee), 22. Wahlstrom (Hughes, Farabee), 36. Stastney (Miller, Wise), 43. Weiss (Eichwede-Wilde, Pivonka) – 31. Zábranský (Kvasnica, Jeník)
Rozhodca: Alarie (CAN), Holm (SWE) – Nordlander (SWE), Shishlo (RUS)
Diváci:
Nepremenená penalta:
USA:
Knight (Deridder) – Eichwede-Wilde, M. Samuelsson (C), Miller, Stastney, York, Emberson, A. Samuelsson – Hughes, Wahlstrom, Farabee – Wise, Gruden (A), Caufield – Hain, Turcotte, Giles – Janicke, Weiss, DeBoer – Pivonka (A).
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Dostál (Dvořák) – Zábranský (C), Haš, Malík, Klejna, Doktor, Adámek – Lauko (A), Jeník, Kvasnica (A) – Pekař, Blümel, Čajka – Gajarský, Plášek ml., Střondala – Sklenář, Pytlík, Kropáček – Teplý.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Dostál (Dvořák) – Zábranský (C), Haš, Malík, Klejna, Doktor, Adámek – Lauko (A), Jeník, Kvasnica (A) – Pekař, Blümel, Čajka – Gajarský, Plášek ml., Střondala – Sklenář, Pytlík, Kropáček – Teplý.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Alarie (CAN), Holm (SWE) – Nordlander (SWE), Shishlo (RUS)
Diváci:
Veronika Pancuráková
@PancurakovaVer