Slovensko – Francúzsko | 4:0 (kon.) |
Kazachstan – Slovinsko | 3:5 (kon.) | | | Taliansko – Veľká Británia | 3:4 (kon.) |
Japonsko – Rumunsko | 3:2 (po pr.) | | | Estónsko – Chorvátsko | 5:1 (kon.) | | | Litva – Ukrajina | 5:4 (po pr.) |
Washington – Pittsburgh | 2:3 (kon.) | | | Vegas – San Jose | 7:0 (kon.) |
koniec po predl.
Litva
5:4
(1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)
Ukrajina
49:26
|
Vyloučení v týmu Litva (Artur Laukaitis – 2 min., nesportovní chování).
|
|
47:20
|
Vyloučení v týmu Ukrajina (Vsevolod Tolstuško – 2 min., faul loktem).
|
|
35:14
|
Vyloučení v týmu Ukrajina (Kiril Žovnir – trestné střílení, hákování).
|
|
27:07
|
Vyloučení v týmu Ukrajina (Kiril Žovnir – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
20:53
|
Vyloučení v týmu Litva (Nerijus Ališauskas – 2 min., podražení).
|
|
14:05
|
Vyloučení v týmu Litva (Mindaugas Kieras – 2 min., hákování).
|
|
09:57
|
Vyloučení v týmu Ukrajina (Vitalij Ljalka – 2 min., krosček).
|
|
05:17
|
Vyloučení v týmu Litva (Darius Kasparaitis – 2 min., podražení).
|
Góly a asistencie:
9. Bogdziul (Kaleinikovas, Zubrus), 29. Gintautas (Katulis), 46. Gintautas (Katulis, Kieras), 49. Čižas (Ališauskas, Gintautas), 62. Bosas (Kaleinikovas, Zubrus) – 12. Zacharov (Michnov), 22. Bucenko (Babinec, Žovnir), 56. Petruchno (Michnov), 60. Niměnko (Tolstuško, Michnov)
Rozhodca: Bulovec – Seewald, Vyleta
Diváci: 7850
Nepremenená penalta:
Litva:
Armalis (Pavljukov) – Ališauskas, Kasparaitis (C), Kieras (A), Katulis, Jasinevičius, Aliukonis, Čypas – Zubrus (A), Bosas, Kaleinikovas – Verenis, Kumeliauskas, Bogdziul – Čižas, Gintautas, Krakauskas – Četvertak, Rybakov, Rulevičius – Laukaitis.
Náhradníci:
Tréner:
Ukrajina: Djačenko (Gajdučenko) – Tolstuško, Ignatěnko, Katrič, Žovnir, Romaněnko, Petruchno, Tatarenko, Matvijenko – Michnov (A), Niměnko, Zacharov (C) – Bucenko (A), Babinec, Ljalka – Černišenko, Ramazanov, Gricenko – Gavrik, Karpenko, Bojkov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Ukrajina: Djačenko (Gajdučenko) – Tolstuško, Ignatěnko, Katrič, Žovnir, Romaněnko, Petruchno, Tatarenko, Matvijenko – Michnov (A), Niměnko, Zacharov (C) – Bucenko (A), Babinec, Ljalka – Černišenko, Ramazanov, Gricenko – Gavrik, Karpenko, Bojkov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bulovec – Seewald, Vyleta
Diváci: 7850
Rostislav Králik