Zvolen – Trenčín | 2:3 (kon.) |
Tampa Bay – Buffalo | 7:5 (kon.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 4:0 (kon.) | | | Chicago – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Anaheim – Dallas | 5:3 (kon.) | | | Philadelphia – NY Rangers | 5:0 (kon.) |
Česko – Slovensko | 3:2 (po pr.) |
Sparta Praha – Jungadler Mannheim | 7:5 (kon.) | | | IHS Riga – Zürich | 5:2 (kon.) | | | HC Slovan – Yantar Moskva | 4:3 (1:0 po s.n.) |
North American Select – Třinec | 5:4 (kon.) | | | Davos – Sparta Praha | 2:6 (kon.) | | | Eisbären – IHS Riga | 2:4 (kon.) |
HC Slovan – Jungadler Mannheim | 1:4 (kon.) | | | Zürich – North American Select | 9:1 (kon.) |
Česko – Rusko | 2:3 (kon.) |
Fínsko – Slovensko | 4:2 (kon.) | | | Česko – Rusko | 0:5 (kon.) |
koniec
Česko
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
Rusko
54:55
|
Vyloučení v týmu Rusko (Jaroslav Lichačev – 2 min., podražení).
|
|
49:36
|
Vyloučení v týmu Rusko (Egor Serdjuk – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Jaroslav Lichačev.
|
|
40:46
|
Vyloučení v týmu Česko (Adam Raška – 2 min., držení).
|
|
30:26
|
Vyloučení v týmu Česko (Pavel Novák – 2 min., hákování).
|
|
19:41
|
Vyloučení v týmu Rusko (Ilja Nikolajev – 2 min., napadení).
|
|
15:58
|
Vyloučení v týmu Česko (Marcel Barinka – 2 min., hákování).
|
|
10:54
|
Vyloučení v týmu Česko (Jan Mlčák – 2 min., hrubost).
|
|
09:22
|
Vyloučení v týmu Česko (Radek Kučeřík – trestné střílení, hákování).
|
|
04:46
|
Vyloučení v týmu Česko (Daniel Poizl – 2 min., podražení).
|
Góly a asistencie:
16. Přikryl (Lang, Mužík), 47. Raška (Barinka, Čermák) – 6. Byčkov (Lichačev, Abramov), 35. Lichačev (Tiuvilin, Serdjuk), 49. Chistjakov
Rozhodca: Gäumann, Weber – Burgy, Dreyfus
Diváci:
Nepremenená penalta:
Česko:
Malík (Škorpík) – Kubíček, Kučeřík, Mlčák (A), Tureček, Poizl, Rašín, Prchal – Najman (A), Křemen, Rychlovský – Raška, Barinka, Čermák – Přikryl, Lang, Mužík – Toman (C), Novák, Vitouch – Koffer
Náhradníci:
Tréner:
Rusko: Askarov (Sartakov) – Tjuvilin (C), Byčkov, Vašenko, Arbuzov, Chistjakov (A), Martynov, Stichanovskij – Abramov, Lichačev, Serdjuk – Alchimov, Guskov, Sheshin – Nikolajev (A), Zaruba, Činakov, Gritsjuk – Černyj, Gushin, Khulapov
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rusko: Askarov (Sartakov) – Tjuvilin (C), Byčkov, Vašenko, Arbuzov, Chistjakov (A), Martynov, Stichanovskij – Abramov, Lichačev, Serdjuk – Alchimov, Guskov, Sheshin – Nikolajev (A), Zaruba, Činakov, Gritsjuk – Černyj, Gushin, Khulapov
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gäumann, Weber – Burgy, Dreyfus
Diváci:
Vojtěch Görög