Trnava – Žilina | 0:0 (kon.) | | | Ružomberok – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Nitra – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) |
Podbrezová – Michalovce | 2:1 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Sereď | 0:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Lok. Košice | 4:0 (kon.) | | | Inter Bratislava – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Spiš. N. Ves – MFK Zvolen | 0:1 (kon.) | | | Poprad – Pohronie | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slovácko | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Jablonec | 0:4 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 3:3 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Karviná | 1:1 (kon.) |
Bournemouth – West Bromwich | 2:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Crystal Palace | 0:2 (kon.) | | | Stoke City – Everton | 1:2 (kon.) |
Liverpool – Watford | 5:0 (kon.) |
La Coruña – Las Palmas | 1:1 (kon.) | | | Valencia – Alavés | 3:1 (kon.) | | | Sociedad – Getafe | 1:2 (kon.) |
Real Betis – Espanyol | 3:0 (kon.) |
Mönchengladbach – Hoffenheim | 3:3 (kon.) | | | Frankfurt – Mainz | 3:0 (kon.) | | | Augsburg – Brémy | 1:3 (kon.) |
Hamburger – Hertha | 1:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Schalke | 0:1 (kon.) |
Udinese – Sassuolo | 1:2 (kon.) | | | Spal – Juventus | 0:0 (kon.) |
Tondela – Marítimo | 1:2 (kon.) | | | Praia – Ferreira | 1:1 (kon.) | | | Feirense – Benfica | 0:2 (kon.) |
Porto – Boavista | 2:0 (kon.) |
Chabarovsk – FC Ural | 0:3 (kon.) | | | Arsenal Tula – Rostov | 2:2 (kon.) | | | FK Krasnodar – Ufa | 0:1 (kon.) |
Machačkala – Tosno | 2:0 (kon.) | | | Kazaň – S. Moskva | 1:2 (kon.) |
Bordeaux – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Amiens – Troyes | 1:1 (kon.) | | | Angers – Caen | 3:0 (kon.) |
Montpellier – Dijon | 2:2 (kon.) | | | Toulouse – Štrasburg | 2:2 (kon.) |
Třinec – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Opava | 0:3 (kon.) |
Rapid Viedeň – Wolfsberger | 5:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) | | | St. Pölten – Admira Wacker Mödling | 1:2 (kon.) |
Linz – Mattersburg | 3:1 (kon.) |
Twente – Willem II | 2:2 (kon.) | | | Eindhoven – Venlo | 3:0 (kon.) | | | Arnhem – Heracles | 0:0 (kon.) |
Heerenveen – Utrecht | 2:2 (kon.) |
Swansea – Tottenham | 0:3 (kon.) | | | Manchester United – Brighton | 2:0 (kon.) |
Termalica – Pogoń | 2:4 (kon.) | | | Jagiellonia – Arka | 3:2 (kon.) | | | Korona – Zabrze | 2:2 (kon.) |
Genk – Liége | 0:1 (po pr.) |
Philadelphia – Columbus | 0:0 (kon.) |
koniec
HSC Montpellier
2:2
(0:1)
Dijon FCO
89
|
Montpellier se vydává do rychlého útočného výpadu, který nutně přerušil nečistým skluzem Yambéré, jenž také sklízí žluté napomenutí.
|
|
88
|
Julio Tavares si naskočil na dlouhý pas příliš důraznou hlavičkou do hloučku protihráčů a vidí žlutou kartu.
|
|
55
|
Paul Lasne si příliš předkopl balón, ale v pořádném natažení jej nakonec dokázal odkopnout. Následně se však skácel k zemi pod nohy Amalfitana a sudí píská faul, za nějž Lasne vidí žlutou kartu.
|
|
44
|
Marié se přihnal příliš pozdě k Aguilarovi ve snaze vypíchnout balón, a tak pouze podrazil rozběhnutého protihráče k zemi. Marié následně vidí žlutý kartónek.
|
|
23
|
Wesley Said předvedl po Rosierově nákopu osobní souboj o míč za hranicí pravidel, Mendes končí v leže na hrací ploše a útočník hostí vidí žlutou kartu.
|
Góly:
59. Skhiri (Ninga), 66. Sio (Ninga) – 27. Saïd (Sliti), 90+1. Saïd (Balmont)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 16:13.
Rozhodca: Léonard – Philippe, Jeanne
Diváci:
Karty: 55. Lasne (MON) – 23. Saïd (DIJ), 44. Marié (DIJ), 88. Tavares (DIJ), 89. Yambéré (DIJ)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 16:13.
HSC Montpellier:
Lecomte – Mukiele, Hilton (C), Mendes (64. Ikoné) – Aguilar, Lasne, Dolly (63. Mbenza), Skhiri, Poaty (84. Congré) – Sio, Ninga.
Náhradníci: Pionnier – Camara, Congré, Ikoné, Mbenza, Píriz, Sambia.
Tréner:
Dijon FCO: Reynet (C) – Chafik (90+2. Haddadi), Yambéré, Djilobodji, Rosier – Marié (69. Xeka), Lautoa, Amalfitano (69. Balmont) – Saïd, Tavares, Sliti.
Náhradníci: Leroy – Balmont, Xeka, Haddadi, Jeannot, Kwon Chang-hoon, Varrault.
Tréner:
Náhradníci: Pionnier – Camara, Congré, Ikoné, Mbenza, Píriz, Sambia.
Tréner:
Dijon FCO: Reynet (C) – Chafik (90+2. Haddadi), Yambéré, Djilobodji, Rosier – Marié (69. Xeka), Lautoa, Amalfitano (69. Balmont) – Saïd, Tavares, Sliti.
Náhradníci: Leroy – Balmont, Xeka, Haddadi, Jeannot, Kwon Chang-hoon, Varrault.
Tréner:
Rozhodca: Léonard – Philippe, Jeanne
Diváci:
Petr Hluchý
@PetrHluchy