Šprint žien, 7,5 km, Holmenkollen | Anastasia Kuzminová (Slovensko) (kon.) | | | Šprint mužov, 10 km, Holmenkollen | Vítěz: H. L'Abee Lund (NOR) (kon.) |
SuperG žen, Åre | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Åre | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Prehľad událostí na Paralympiádě 2018 - 7. deň | (kon.) |
Muži HS140, Trondheim | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Tisková konference AC Sparta Praha před derby | (kon.) |
Michael Smith - Peter Wright | 7:1 (kon.) | | | Simon Whitlock - Daryl Gurney | 6:6 (kon.) |
Mensur Suljovic - Rob Cross | 2:7 (kon.) | | | Gerwyn Price - Michael Van Gerwen | 3:7 (kon.) |
Raymond Van Barneveld - Gary Anderson | 6:6 (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži HS140, Trondheim
Vítěz: K. Stoch (POL)
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Kamil Stoch (POL) 285,4
2. Stefan Kraft (AUT) 268,4
3. Robert Johansson (NOR) 268,0
4. Andreas Stjernen (NOR) 263,6
5. Richard Freitag (GER) 254,7
6. Johann André Forfang (NOR) 252,7
7. Karl Geiger (GER) 249,0
8. Peter Prevc (SLO) 248,7
9. Dawid Kubacki (POL) 247,1
10. Markus Eisenbichler (GER) 234,2
11. Stefan Hula (POL) 232,0
12. Piotr Żyła (POL) 231,2
13. Rjoju Kobajaši (JPN) 229,3
14. Halvor Egner Granerud (NOR) 228,2
15. Daniel-André Tande (NOR) 227,8
16. Maciej Kot (POL) 227,0
17. Junširo Kobajaši (JPN) 223,4
18. Jernej Damjan (SLO) 222,1
19. Michael Hayböck (AUT) 221,7
20. Stephan Leyhe (GER) 220,6
21. Vladimir Zografski (BUL) 220,5
22. Andreas Wellinger (GER) 216,9
23. Simon Ammann (SUI) 210,5
24. Andreas Wank (GER) 208,0
25. Marius Lindvik (NOR) 206,6
26. Kevin Bickner (USA) 204,9
27. Timi Zajc (SLO) 204,5
28. Jakub Wolny (POL) 189,2
29. Daniel Huber (AUT) 187,9
30. Děnis Kornilov (RUS) 170,8
Startovní listina:
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Anže Lanišek (SLO)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Vladimir Zografski (BUL)
5. Alex Insam (ITA)
6. Jevgenij Klimov (RUS)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. David Siegel (GER)
9. Antti Aalto (FIN)
10. Děnis Kornilov (RUS)
11. Kevin Bickner (USA)
12. Čestmír Kožíšek (CZE)
13. Andreas Wank (GER)
14. Jukija Sato (JPN)
15. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Marius Lindvik (NOR)
18. Nejc Dežman (SLO)
19. Gregor Deschwanden (SUI)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Timi Zajc (SLO)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Clemens Aigner (AUT)
24. Daniel Huber (AUT)
25. Noriaki Kasai (JPN)
26. Rjoju Kobajaši (JPN)
27. Tilen Bartol (SLO)
28. Michael Hayböck (AUT)
29. Halvor Egner Granerud (NOR)
30. Maciej Kot (POL)
31. Anže Semenič (SLO)
32. Simon Ammann (SUI)
33. Stephan Leyhe (GER)
34. Peter Prevc (SLO)
35. Jernej Damjan (SLO)
36. Karl Geiger (GER)
37. Piotr Żyła (POL)
38. Stefan Hula (POL)
39. Anders Fannemel (NOR)
40. Andreas Stjernen (NOR)
41. Džunširo Kobajaši (JPN)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Robert Johansson (NOR)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Johann André Forfang (NOR)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Richard Freitag (GER)
50. Kamil Stoch (POL)
1. Kamil Stoch (POL) 285,4
2. Stefan Kraft (AUT) 268,4
3. Robert Johansson (NOR) 268,0
4. Andreas Stjernen (NOR) 263,6
5. Richard Freitag (GER) 254,7
6. Johann André Forfang (NOR) 252,7
7. Karl Geiger (GER) 249,0
8. Peter Prevc (SLO) 248,7
9. Dawid Kubacki (POL) 247,1
10. Markus Eisenbichler (GER) 234,2
11. Stefan Hula (POL) 232,0
12. Piotr Żyła (POL) 231,2
13. Rjoju Kobajaši (JPN) 229,3
14. Halvor Egner Granerud (NOR) 228,2
15. Daniel-André Tande (NOR) 227,8
16. Maciej Kot (POL) 227,0
17. Junširo Kobajaši (JPN) 223,4
18. Jernej Damjan (SLO) 222,1
19. Michael Hayböck (AUT) 221,7
20. Stephan Leyhe (GER) 220,6
21. Vladimir Zografski (BUL) 220,5
22. Andreas Wellinger (GER) 216,9
23. Simon Ammann (SUI) 210,5
24. Andreas Wank (GER) 208,0
25. Marius Lindvik (NOR) 206,6
26. Kevin Bickner (USA) 204,9
27. Timi Zajc (SLO) 204,5
28. Jakub Wolny (POL) 189,2
29. Daniel Huber (AUT) 187,9
30. Děnis Kornilov (RUS) 170,8
Startovní listina:
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Anže Lanišek (SLO)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Vladimir Zografski (BUL)
5. Alex Insam (ITA)
6. Jevgenij Klimov (RUS)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. David Siegel (GER)
9. Antti Aalto (FIN)
10. Děnis Kornilov (RUS)
11. Kevin Bickner (USA)
12. Čestmír Kožíšek (CZE)
13. Andreas Wank (GER)
14. Jukija Sato (JPN)
15. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Marius Lindvik (NOR)
18. Nejc Dežman (SLO)
19. Gregor Deschwanden (SUI)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Timi Zajc (SLO)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Clemens Aigner (AUT)
24. Daniel Huber (AUT)
25. Noriaki Kasai (JPN)
26. Rjoju Kobajaši (JPN)
27. Tilen Bartol (SLO)
28. Michael Hayböck (AUT)
29. Halvor Egner Granerud (NOR)
30. Maciej Kot (POL)
31. Anže Semenič (SLO)
32. Simon Ammann (SUI)
33. Stephan Leyhe (GER)
34. Peter Prevc (SLO)
35. Jernej Damjan (SLO)
36. Karl Geiger (GER)
37. Piotr Żyła (POL)
38. Stefan Hula (POL)
39. Anders Fannemel (NOR)
40. Andreas Stjernen (NOR)
41. Džunširo Kobajaši (JPN)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Robert Johansson (NOR)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Johann André Forfang (NOR)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Richard Freitag (GER)
50. Kamil Stoch (POL)
Jediný český zástupce Čestmír Kožíšek nepostoupil do druhého kola, ještě smutnější je, že jeho 42. místo je zatím nejlepší český výkon od olympijských her.
Norské Raw Air turné pokračuje již zítra kvalifikací závodu v letech na lyžích na mamutím můstku ve Vikersundu, kterou můžete opět sledovat spolu se mnou zítra od 17:30. Děkuji za pozornost a hezký večer. (18:47:08)
1. Kamil Stoch (POL) 285,4
2. Stefan Kraft (AUT) 268,4
3. Robert Johansson (NOR) 268,0
4. Andreas Stjernen (NOR) 263,6
5. Richard Freitag (GER) 254,7
6. Johann André Forfang (NOR) 252,7
7. Karl Geiger (GER) 249,0
8. Peter Prevc (SLO) 248,7
9. Dawid Kubacki (POL) 247,1
10. Markus Eisenbichler (GER) 234,2
11. Stefan Hula (POL) 232,0
12. Piotr Żyła (POL) 231,2
13. Rjoju Kobajaši (JPN) 229,3
14. Halvor Egner Granerud (NOR) 228,2
15. Daniel-André Tande (NOR) 227,8
16. Maciej Kot (POL) 227,0
17. Junširo Kobajaši (JPN) 223,4
18. Jernej Damjan (SLO) 222,1
19. Michael Hayböck (AUT) 221,7
20. Stephan Leyhe (GER) 220,6
21. Vladimir Zografski (BUL) 220,5
22. Andreas Wellinger (GER) 216,9
23. Simon Ammann (SUI) 210,5
24. Andreas Wank (GER) 208,0
25. Marius Lindvik (NOR) 206,6
26. Kevin Bickner (USA) 204,9
27. Timi Zajc (SLO) 204,5
28. Jakub Wolny (POL) 189,2
29. Daniel Huber (AUT) 187,9
30. Děnis Kornilov (RUS) 170,8
Kamil Stoch (POL) poráží Krafta o rovných 17 bodů, nezopakoval tedy své fiasko z druhého kola v Oslu a po Lillehammeru vyhrává druhý závod Raw Air turné za sebou.
1. Markus Eisenbichler (GER)
2. Stefan Hula (POL)
3. Piotr Żyła (POL)
4. Halvor Egner Granerud (NOR)
5. Daniel-André Tande (NOR)
1. Daniel-André Tande (NOR)
2. Michael Hayböck (AUT)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Andreas Wank (GER)
5. Marius Lindvik (NOR)
1. Kamil Stoch (POL) 143,9
2. Robert Johansson (NOR) 140,5
3. Stefan Kraft (AUT) 134,0
4. Andreas Stjernen (NOR) 132,6
5. Johann André Forfang (NOR) 131,5
6. Richard Freitag (GER) 124,7
7. Peter Prevc (SLO) 123,8
8. Dawid Kubacki (POL) 121,8
9. Rjoju Kobajaši (JPN) 121,7
10. Karl Geiger (GER) 119,7
11. Maciej Kot (POL) 117,6
12. Stephan Leyhe (GER) 116,2
13. Halvor Egner Granerud (NOR) 115,5
14. Piotr Żyła (POL) 114,8
15. Džunširo Kobajaši (JPN) 114,4
16. Andreas Wellinger (GER) 113,5
17. Stefan Hula (POL) 113,4
18. Vladimir Zografski (BUL) 112,2
19. Markus Eisenbichler (GER) 111,3
20. Jernej Damjan (SLO) 111,2
21. Michael Hayböck (AUT) 109,6
22. Andreas Wank (GER) 109,0
23. Daniel-André Tande (NOR) 108,5
24. Marius Lindvik (NOR) 107,7
25. Timi Zajc (SLO) 107,5
26. Daniel Huber (AUT) 105,3
27. Jakub Wolny (POL) 104,7
28. Kevin Bickner (USA) 104,0
29. Simon Ammann (SUI) 103,5
30. Děnis Kornilov (RUS) 102,5
...
42. Čestmír Kožíšek (CZE) 87,9
146 metrů vyneslo Polákovi vedení o 3,4 bodu před nejlepším domácím závodníkem.
1. Andreas Stjernen (NOR)
2. Peter Prevc (SLO)
3. Rjoju Kobajaši (JPN)
4. Karl Geiger (GER)
5. Maciej Kot (POL)
6. Stephan Leyhe (GER)
7. Halvor Egner Granerud (NOR)
8. Piotr Żyła (POL)
9. Stefan Hula (POL)
10. Vladimir Zografski (BUL)
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 121,7
2. Maciej Kot (POL) 117,6
3. Halvor Egner Granerud (NOR) 115,5
4. Vladimir Zografski (BUL) 112,2
5. Michael Hayböck (AUT) 109,6
6. Andreas Wank (GER) 107,7
7. Marius Lindvik (NOR) 107,5
8. Timi Zajc (SLO) 105,3
9. Daniel Huber (AUT) 104,7
10. Jakub Wolny (POL) 104,0
...
23. Čestmír Kožíšek (CZE) 87,9
Postupují zatím Zografski, Wank a Lindvik.
1. Kamil Stoch (POL) 1103
2. Richard Freitag (GER) 913
3. Daniel-André Tande (NOR) 849
4. Andreas Wellinger (GER) 804
5. Johann André Forfang (NOR) 640
6. Stefan Kraft (AUT) 616
7. Robert Johansson (NOR) 580
8. Dawid Kubacki (POL) 550
9. Markus Eisenbichler (GER) 495
10. Džunširo Kobajaši (JPN) 484
...
44. Čestmír Kožíšek (CZE) 30
52. Roman Koudelka (CZE) 12
64. Vojtěch Štursa (CZE) 3
Z českých skokanů se v závodě představí pouze Čestmír Kožíšek, který v obou předchozích kvalifikacích obsadil první nepostupové místo. Postup naopak tentokrát těsně unikl Romanu Koudelkovi, jenž ve čtvrteční kvalifikaci obsadil až 52. místo.
Čestmír Kožíšek se spustí z můstku se startovním číslem 12.