Zmiešaná štafeta jednotlivcov, Kontiolahti | Víťaz: Francúzsko (kon.) | | | Zmiešaná štafeta, Kontiolahti | Víťaz: Taliansko (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Ofterschwang | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | MIKEL LANDA (Movistar) (kon.) |
Prehľad událostí na Paralympiádě 2018 - 2 .deň | (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - 1500 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Ženy - 5000 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) |
Muži 50 km volně s hromadným startem, Oslo | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Oslo | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Paralelní obří slalom, Scuol | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Snowboardcross žen, Moskva | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) |
koniec udalosti
SP - skoky HS134, Oslo
Vítěz: J. Riiber (NOR)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Pořadí po skoku
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:28
3. Mario Seidl (AUT) +0:43
4. Manuel Faisst (GER) +0:46
5. Jan Schmid (NOR) +0:48
6. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:53
7. Lukas Klapfer (AUT) +0:57
8. Fabian Riessle (GER) +1:03
9. Espen Andersen (NOR) +1:24
10. Maxime Laheurte (FRA) +1:25
11. Ilkka Herola (FIN) +1:26
12. Wilhelm Denifl (AUT) +1:26
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:35
14. Eric Frenzel (GER) +1:50
15. Dominik Terzer (AUT) +1:50
16. Lukas Greiderer (AUT) +1:52
17. Johannes Rydzek (GER) +1:55
18. Go Jamamoto (JPN) +1:56
19. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:58
20. Tajhej Kato (JPN) +2:01
21. Hideaki Nagai (JPN) +2:04
22. Jörgen Graabak (NOR) +2:06
23. Magnus Krog (NOR) +2:07
24. Bryan Fletcher (USA) +2:12
25. Jens Luraas Oftebro (NOR) +2:16
26. David Pommer (AUT) +2:20
27. Adam Cieslar (POL) +2:20
28. Vid Vrhovnik (SLO) +2:22
29. Vincenz Geiger (GER) +2:30
30. Tomáš Portyk (CZE) +2:32
33. Jan Vytrval (CZE) +2:41
45. Lukáš Daněk (CZE) +3:26
Startovní listina
1. Jens Luraas Oftebro (NOR)
2. Ben Loomis (USA)
3. Lukáš Daněk (CZE)
4. Adam Cieslar (POL)
5. Jan Vytrval (CZE)
6. Dominik Terzer (AUT)
7. Atte Korhonen (FIN)
8. Taylor Fletcher (USA)
9. Karl-August Tiirmaa (EST)
10. David Pommer (AUT)
11. Vid Vrhovnik (SLO)
12. Jason Lamy Chappuis (FRA)
13. Pawel Slowiok (POL)
14. Szczepan Kupczak (POL)
15. Marjan Jelenko (SLO)
16. Hideaki Nagai (JPN)
17. Magnus Krog (NOR)
18. Martin Fritz (AUT)
19. Harald Johnas Riiber (NOR)
20. Tim Hug (SUI)
21. Tajhej Kato (JPN)
22. Mikko Kokslien (NOR)
23. Takehiro Watanabe (JPN)
24. Espen Bjørnstad (NOR)
25. Bryan Fletcher (USA)
26. Magnus Hovdal Moan (NOR)
27. Franz-Josef Rehrl (AUT)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Jošito Watabe (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Alessandro Pittin (ITA)
32. Björn Kircheisen (GER)
33. Lukas Greiderer (AUT)
34. Maxime Laheurte (FRA)
35. Francois Braud (FRA)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Mario Seidl (AUT)
38. Wilhelm Denifl (AUT)
39. Ilkka Herola (FIN)
40. Lukas Klapfer (AUT)
41. Jarl Magnus Riiber (NOR)
42. Vincenz Geiger (GER)
43. Eric Frenzel (GER)
44. Eero Hirvonen (FIN)
45. Espen Andersen (NOR)
46. Fabian Riessle (GER)
47. Jörgen Graabak (NOR)
48. Johannes Rydzek (GER)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Akito Watabe (JPN)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:28
3. Mario Seidl (AUT) +0:43
4. Manuel Faisst (GER) +0:46
5. Jan Schmid (NOR) +0:48
6. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:53
7. Lukas Klapfer (AUT) +0:57
8. Fabian Riessle (GER) +1:03
9. Espen Andersen (NOR) +1:24
10. Maxime Laheurte (FRA) +1:25
11. Ilkka Herola (FIN) +1:26
12. Wilhelm Denifl (AUT) +1:26
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:35
14. Eric Frenzel (GER) +1:50
15. Dominik Terzer (AUT) +1:50
16. Lukas Greiderer (AUT) +1:52
17. Johannes Rydzek (GER) +1:55
18. Go Jamamoto (JPN) +1:56
19. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:58
20. Tajhej Kato (JPN) +2:01
21. Hideaki Nagai (JPN) +2:04
22. Jörgen Graabak (NOR) +2:06
23. Magnus Krog (NOR) +2:07
24. Bryan Fletcher (USA) +2:12
25. Jens Luraas Oftebro (NOR) +2:16
26. David Pommer (AUT) +2:20
27. Adam Cieslar (POL) +2:20
28. Vid Vrhovnik (SLO) +2:22
29. Vincenz Geiger (GER) +2:30
30. Tomáš Portyk (CZE) +2:32
33. Jan Vytrval (CZE) +2:41
45. Lukáš Daněk (CZE) +3:26
Startovní listina
1. Jens Luraas Oftebro (NOR)
2. Ben Loomis (USA)
3. Lukáš Daněk (CZE)
4. Adam Cieslar (POL)
5. Jan Vytrval (CZE)
6. Dominik Terzer (AUT)
7. Atte Korhonen (FIN)
8. Taylor Fletcher (USA)
9. Karl-August Tiirmaa (EST)
10. David Pommer (AUT)
11. Vid Vrhovnik (SLO)
12. Jason Lamy Chappuis (FRA)
13. Pawel Slowiok (POL)
14. Szczepan Kupczak (POL)
15. Marjan Jelenko (SLO)
16. Hideaki Nagai (JPN)
17. Magnus Krog (NOR)
18. Martin Fritz (AUT)
19. Harald Johnas Riiber (NOR)
20. Tim Hug (SUI)
21. Tajhej Kato (JPN)
22. Mikko Kokslien (NOR)
23. Takehiro Watanabe (JPN)
24. Espen Bjørnstad (NOR)
25. Bryan Fletcher (USA)
26. Magnus Hovdal Moan (NOR)
27. Franz-Josef Rehrl (AUT)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Jošito Watabe (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Alessandro Pittin (ITA)
32. Björn Kircheisen (GER)
33. Lukas Greiderer (AUT)
34. Maxime Laheurte (FRA)
35. Francois Braud (FRA)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Mario Seidl (AUT)
38. Wilhelm Denifl (AUT)
39. Ilkka Herola (FIN)
40. Lukas Klapfer (AUT)
41. Jarl Magnus Riiber (NOR)
42. Vincenz Geiger (GER)
43. Eric Frenzel (GER)
44. Eero Hirvonen (FIN)
45. Espen Andersen (NOR)
46. Fabian Riessle (GER)
47. Jörgen Graabak (NOR)
48. Johannes Rydzek (GER)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Akito Watabe (JPN)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka