Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Nižnekamsk 4:1 (kon.) | Ufa – Omsk 2:7 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – S.Moskva 1:0 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 7:4 (kon.)
Ak Bars Kazaň
3:2 (0:1, 2:1, 1:0) Stav série: 2:0
Amur Chabarovsk
cz Pondelok 05.03.2018, 17:00 • TatNeft Arena • Play-off KHL • Play-off

59:58
    A to samé i Alexandre Picard! Hostům tečou nervy.

59:58
    Jan Kolář zřejmě něco řekl rozhodčím. Dostává totiž desetiminutový osobní trest.

59:58
    Atte Ohtamaa dostává dvě minuty za sekání! Čas na to, aby hosté vyhráli buly a vystřelili.

59:40
    Anton Lander je vyloučen za hákování. Hostům ještě svitla šance!

55:46
    A hostům komplikuje plány na závěrečný nápor Alexandre Picard. Ten je vyloučen za hrubost.

49:18
    Stanislav Galijev byl nepříjemně zasažen do helmy holí Vjačeslava Ušenina. Také útočník Amuru dostává trest na 2+2 minuty. Kazaň má tedy velkou šanci na to, aby strhla vedení na svou stranu!

47:09
    Pavel Turbin poslal Galijeva na mantinel krosčekem zezadu. Následuje zasloužený dvouminutový trest a přesilovka domácích.

41:55
    Michail Sidorov zasáhl soupeře vysokou holí. Zřejmě tam byla i krev a domácí bek tak inkasoval trest na 2+2 minuty!

38:09
    Domácí jdou na 18 sekund do tří! Dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě!

36:27
    Alexandr Burmistrov se dopustil nedovoleného bránění. Přesilovka pro hosty.

31:30
    Tím spíš, když jsou vyloučeni dva hráči Amuru naráz! Dvě minuty za sekání dostal Vitalij Aťušov a trest za držení obdržel Jaroslav Chabarov. Uvidíme tedy dvouminutovou přesilovku Kazaně 5 na 3!

28:35
    Ano. Za hrubost jsou potrestáni Arťom Lukojanov a Jan Kolář.

27:31
    Stanislav Galijev zasáhl holí do obličeje Michala Jordána. Sice to bylo nechtěné, ale podle pravidel musejí následovat dvě minuty. Hosté tedy budou hrát přesilovku.

20:51
    Domácí si navíc zahrají přesilovku. Za hákování je vyloučen Pavel Turbin.

02:15
    Jan Kolář byl zasažen holí soupeře do obličeje. Provinil se Alexandr Burmistrov, který už sedí na trestné lavici.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 21. Lander (Azevedo, Sekáč), 31. Galijev (Ohtamaa, Manuchov), 56. Azevedo (Lander, Sekáč) – 19. Rasskazov (Picard, Kolář), 35. T. Zohorna (Aťušov, Vj. Ušenin)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Šaryčenkov) – Batyršin, Tokranov (A), Ľamkin, Markov (A), Ohtamaa, Manuchov, Sidorov – Galijev, Tkačov, Klinkhammer – Azevedo, Lander, Sekáč – An. Popov, A. Potapov, Lukojanov – Kosov, Svitov (C), Burmistrov.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – Kolář (A), Kondratěv, Turbin, Jordán, Aťušov (C), Chabarov, Karmaškov – Litovčenko, Byvalcev, O. Li – T. Zohorna, Rasskazov, Picard – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Potěchin – Dedunov, Kacuba, Klopov – Beljakov.

Rozhodca: Odinš, Ovčinnikov – Berseňov, Judin