Michalovce – Prešov 4:3 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:3 (2:1, 1:1, 1:1) Stav série: 3:2
HC Prešov
Piatok 02.03.2018, 17:30 • Zimný štadión, Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Semifinále

49:49
    Tak toto je obrovská komplikácia pre hostí. Tí budú hrať päť minút v oslabení. Predčasne pod sprchy odchádza Samuel Chalupa, ktorý sa v súboji pri mantineli previnil faulom lakťom a zranil hráča súpera.

48:48
    Domáci hokejisti budú mať výhodu presilovej hry. Dve minúty za podrazenie dostáva Adrián Mačkovič a Michalovce tak majú veľkú šancu opäť odskočiť súperovi na dva góly.

30:57
    Prešov si v krátkom slede zahrá ďalšiu početnú výhodu. Hlavní rozhodcovia posielajú na lavicu hanby skúseného Mareka Kolbu, ktorý sa voči pravidlám previnil narazením na mantinel.

27:32
    Prešov dostane možnosť reagovať na tretí inkasovaný gól. Bude hrať totiž presilovú hru, keďže na trestnú lavicu smeruje na nebezpečnú hru vysokou hokejkou Vladislav Solomončak.

10:01
    Hlavní rozhodcovia budú vylučovať na oboch stranách. Dve minúty za podrazenie dostáva domáci Radoslav Mesaroš a za filmovanie putuje na trestnú lavicu aj prešovský obranca Ladislav Hopkovič.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Prešov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Rusina (Hamráček), 16. Toma (Hamráček, Solomončak), 28. Mašlonka (Piatak), 50. Linet (Hančák) – 20. Baláž (Šimčák, Chalupa), 36. Pulščák (Mačkovič, Mikolášek), 59. Mikolášek (Novický, Hopkovič)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Hančák, Valečko, Korenko, Kolba, Meliško, Rusina, Fajčák – Brezniak, Linet, Halás – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Hamráček, Toma, Solomončak – Banovský, Balko, Mesaroš.
    HC Prešov: Riečický (Spodniak) – Palko, Pavúk, Hopkovič, Novický, Mačkovič, Kotzman, Gábor, Komloš – Baláž, Šimčák, Chalupa – Gavrik, Bylina, Babynets – Mikolášek, Valent, Pulščák – Krajňák, Prokop, Ferenc.

Rozhodca: Peter Korba, Marián Žák – Jaroslav Riš, Maroš Pribula.