Vladivostok – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Barys – Omsk 3:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Jekaterinburg 0:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Togliatti – Soči 2:3 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | Novgorod – Viťaz 2:1 (po pr.)
Petrohrad – Čerepovec 1:0 (1:0 po s.n.) | S.Moskva – D. Moskva 4:3 (kon.) | Riga – Helsinki 3:1 (kon.)
HC Slovan – Dinamo Minsk sk 4:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
HC Dinamo Minsk
Štvrtok 01.03.2018, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Je po sezóne, Slovan zvládol posledný domáci zápas a do tabuľky si zapíše tri body. Hostia sa v závere tretiny vrátili kontaktným gólom späť do hry, hrali power play a inkasovali. Slovan sa rozlúči s divákmi tradičnou ďakovačkou, ja vám všetkým želám dobrú noc a všetko dobré. Z Bratislavy Vladimír Korduliak. (21:35:39)

59:48
    Slovan s pukom na hokejkách v pásme hostí, je po zápase.

59:20
    Fontaine dve minúty za napadnutie, kráľ Šalamún by toto vyriešil isto lepšie.
    Hostia prehru nesú ťažko

59:20
    Ihneď po góle sa strhla v stredovom kruhu hromadná bitka, škvrna na koniec sezóny musí byť.
    59:20 Marek Hecl - 4:2

59:20
    Slovan Bratislava dal gól!
    Minsk kombinoval s pukom v pásme domácich, MAREK HECL mu puk zobral a poslal ho do prázdnej bránky hostí. Asistencia: Marek Viedenský.

58:35
    Enroth na striedačke, Minsk hrá power play bez brankára.

58:03
    Oddychový čas hostí, čo vymyslia na záver tretej tretiny?

58:03
    Osipov neuspel z ľavej strany od kruhu, Štepánek šiel do pokľaku puk kryje vo svojom náručí.

57:30
    Domáci v plnom počte, Minsk však dohráva akciu v pásme domácich.

57:22
    Skille opäť v akcii, príklep z ľavého kruhu, Štepánek puk cez rameno vyrazil späť do hry.

56:35
    Skille z ľavej strany naservíroval puk pre bránkovisko, Fontaine spálil tutovku zápasu a puk poslal na zadný mantinel.

56:23
    Hostia v plnom počte, Minsk bude hrať presilovku, pri hre štyroch proti štyrom slabý záblesk na strane hostí.

55:30
    Nedovolené bránenie v podaní Genowaya, dve minúty + osobný trest desať minút + do konca zápasu, trest odsedí Sádecký a hrať budeme štyria proti štyrom.

54:23
    Drozd za seknutie na lavici hanby, Slovan si zahrá presilovku v tom najvhodnejšom čase.

53:50
    Minsk sa chybnou prihrávkou sám pripravil o pásmo, hostia sa snažia o vyrovnanie, Slovan zbrane neskladá.
    52:09 Kristián Chenkel - 3:2

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 1. Garbutt (Boychuk), 7. Viedenský (Lamper, Meszároš), 34. Co. Genoway (Lamper, Garbutt), 60. Hecl (Viedenský) – 3. Q. Howden (Skille, Fontaine), 53. Chenkel (Kitarov, Karaban)

HC Slovan Bratislava: Štepánek (Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Černý, Després, Bačík, Švarný (A), Hedera – Lamper, Boychuk, Garbutt – Genoway, Viedenský, Réway – Sloboda, Šťastný, Skalický – Šerbatov, Sádecký, Hecl
    HC Dinamo Minsk: Enroth (Karnauchov) – Lisovec, Gragnani (A), Osipov, Korobov (A), Chenkel, Šinkevič, Znacharenko – Fontaine, Howden, Skille – Linglet, Kovyršin, Pavlovič (C) – Drozd, Volkov, Kitarov – Karaban, Ambrožejčik

Rozhodca: Kuľov, Soin – Golovľov, Palej

Diváci: 10.055