Ženy - Štafeta (4x6km) | Víťaz: Bielorusko (kon.) |
Muži - Slalom (1. kolo) | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Ženy - Superkombinácia (zjazd) | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
Muži - Slalom (2. kolo) | Vítěz: A. Myhrer (SWE) (kon.) | | | Ženy - Superkombinácia (slalom) | Vítěz: M. Gisinová (SUI) (kon.) |
Muži - 500 m (finále) | Vítěz: T. Wu (CHN) (kon.) | | | Ženy - 1000 m (finále) | Vítěz: S. Schultingová (NED) (kon.) |
Muži - štafeta 5000 m (finále) | Vítěz: Maďarsko (kon.) |
Muži - tie-break (SUI – GBR) | 9:5 (kon.) | | | Muži - 1. semifinále (SWE – SUI) | 9:3 (kon.) |
Muži - 2. semifinále (CAN – USA) | 3:5 (kon.) |
Ženy - Skikros (kvalifikácia) | Vítěz: M. Thompsonová (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (finále) | Vítěz: D. Wise (USA) (kon.) |
Ženy - Big Air (finále) | Vítěz: A. Gasserová (AUT) (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 15. deň | (kon.) |
Michael Smith - Simon Whitlock | 7:3 (kon.) | | | Gerwyn Price - Mensur Suljovic | 3:7 (kon.) |
Michael van Gerwen - Daryl Gurney | 7:2 (kon.) | | | Rob Cross - Raymond van Barneveld | 7:3 (kon.) |
Peter Wright - Gary Anderson | 6:6 (kon.) |
Tímový preteky - skoky (veľký mostík) | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Tímové preteky - beh na lyžiach (4x5 km) | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Muži - štafeta 5000 m (finále)
Vítěz: Maďarsko
Komentáre nie sú k dispozíci.
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Výsledky
Finále A
1. Maďarsko (S. Liu, Š. Liu, Knoch, Burjan) 6:31.971 OR
2. Čína (Wu, Chan, Sü, Čchen) 6:32.035
3. Kanada (Girard, Hamelin, Cournoyer, Dion) 6:32.282
4. Jižní Korea (Seo, Kim, Kwak, Lim) 6:42.118
Finále B
1. USA (Celski, Krueger, Hong, Tran) 6:52,708
2. Kazachstán (Nikiša, Žumagazijev, Ažgalijev, Šamuchanov) 6:52,791
3. Japonsko (Watanabe, Sakazume, Jošinaga, Jokojama) 7:02,554
Finále A
1. Maďarsko (S. Liu, Š. Liu, Knoch, Burjan) 6:31.971 OR
2. Čína (Wu, Chan, Sü, Čchen) 6:32.035
3. Kanada (Girard, Hamelin, Cournoyer, Dion) 6:32.282
4. Jižní Korea (Seo, Kim, Kwak, Lim) 6:42.118
Finále B
1. USA (Celski, Krueger, Hong, Tran) 6:52,708
2. Kazachstán (Nikiša, Žumagazijev, Ažgalijev, Šamuchanov) 6:52,791
3. Japonsko (Watanabe, Sakazume, Jošinaga, Jokojama) 7:02,554
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka