Zmiešaná štafeta (2x6 + 2x7,5 km) | Víťaz: Francúzsko (kon.) |
Ženy - 1000 m (kvalifikácia) | Vítěz: S. Schultingová (NED) (kon.) | | | Muži - 500 m (kvalifikácia) | Vítěz: T. Wu (CHN) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (finále) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Tanečné páry - voľné tance | Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN) (kon.) |
Muži - dopoludňajší program | (kon.) | | | Ženy - popoludňajší program | (kon.) |
Muži - večerný program | (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: C. Sharpeová (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (kvalifikácia) | Vítěz: A. Blunck (USA) (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 13. deň | (kon.) |
Ženy - Dvojboby (1. a 2. jazda) | (kon.) |
Individuálne preteky- skoky (veľký mostík) | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Individuálne preteky - beh na lyžiach (10 km) | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
koniec udalosti
Individuálne preteky - beh na lyžiach (10 km)
Vítěz: J. Rydzek (GER)
Cíl
|
Akito Watabe, který větší část závodu odtáhl, se musel spokojit s pátou příčkou. Ještě vám dlužíme umístění dalších tří českých reprezentantů. Miroslav Dvořák byl 26., Ondřej Pažout se propadl až na 37. pozici a Lukáš Daněk skončil na předposledním 46. místě. Horší byl jen Korejec Če-un Pak.
|
|
Průjezd Tomáše Portyka cílem.
|
||
Cíl
|
Tomáš Portyk projíždí cílem jako devatenáctý.
|
|
Nor Riiber se snaží diktovat tempo. Dostal se do čela a zřejmě by rád roztrhal vedoucí skupinu. Tomáš Portyk je aktuálně osmnáctý, ale veze se ve skupině.
|
||
Miroslav Dvořák se už posunul před Ondřeje Pažouta. Je 28., Pažout hned za ním.
|
||
3,58km
|
Tomáš Portyk je i nadále šestnáctý. Stále se veze za Braudem.
|
|
Ondřej Pažout byl na druhém mezičase 27. Miroslav Dvořák pak 30.
|
||
2,5km
|
Tomáš Portyk je na šestnáctém místě. Jede ve dvojici s patnáctým Francouzem Francoisem Braudem.
|
|
Start
|
Na trati už je Tomáš Portyk. Nyní na ni vyráží také Ondřej Pažout a po něm Miroslav Dvořák.
|
Konečné pořadí:
1. Johannes Rydzek (GER) 23:52.5
2. Fabian Riessle (GER) +0.4
3. Eric Frenzel (GER) +0.8
4. Jarl Magnus Riiber (NOR) +2.8
5. Akito Watabe (JPN) +12.5
6. Eero Hirvonen (FIN) +22.1
7. Vincenz Geiger (GER) +50.1
8. Wilhelm Denifl (AUT) +1:02.1
9. Lukas Klapfer (AUT) +1:22.8
10. Jörgen Graabak (NOR) +1:24.8
11. Jan Schmid (NOR) +1:27.2
12. Hideaki Nagai (JPN) +1:27.7
13. Mario Seidl (AUT) +1:28.5
14. Maxime Laheurte (FRA) +1:30.3
15. Francois Braud (FRA) +1:32.1
16. Go Jamamoto (JPN) +1:39.7
17. Bryan Fletcher (USA) +1:42.9
18. Ilkka Herola (FIN) +1:53.7
19. Tomáš Portyk (CZE) +2:02.4
20. Jošito Watabe (JPN) +2:15.4
21. Bernhard Gruber (AUT) +2:35.8
22. Espen Andersen (NOR) +2:44.3
23. Viktor Pasičnik (UKR) +2:47.1
24. Tim Hug (SUI) +2:48.0
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:48.8
26. Miroslav Dvořák (CZE) +3:06.8
27. Alessandro Pittin (ITA) +3:08.4
28. Kristjan Ilves (EST) +3:15.8
29. Pawel Slowiok (POL) +3:23.8
30. Jason Lamy Chappuis (FRA) +3:25.0
31. Leevi Mutru (FIN) +3:25.8
32. Antoine Gerard (FRA) +3:27.8
33. Adam Cieslar (POL) +3:30.9
34. Raffaele Buzzi (ITA) +3:34.0
35. Erněst Jachin (RUS) +3:42.6
36. Lukas Runggaldier (ITA) +3:44.2
37. Ondřej Pažout (CZE) +3:54.9
38. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:08.8
39. Ben Berend (USA) +4:28.2
40. Ben Loomis (USA) +4:38.8
41. Marjan Jelenko (SLO) +4:43.2
42. Vid Vrhovnik (SLO) +4:57.9
43. Jasper Good (USA) +5:50.2
44. Aaron Kostner (ITA) +5:56.0
45. Karl-August Tiirmaa (EST) +6:09.5
46. Lukáš Daněk (CZE) +6:44.6
47. Če-un Pak (KOR) +7:36.3
48. Wojciech Marusarz (POL) DNF
Startovní listina:
1. Akito Watabe (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:01
3. Wilhelm Denifl (AUT) +0:16
4. Eric Frenzel (GER) +0:24
5. Johannes Rydzek (GER) +0:31
6. Fabian Riessle (GER) +0:34
7. Eero Hirvonen (FIN) +0:44
8. Go Jamamoto (JPN) +0:58
9. Vincenz Geiger (GER) +1:00
10. Lukas Klapfer (AUT) +1:04
11. Maxime Laheurte (FRA) +1:05
12. Szczepan Kupczak (POL) +1:07
13. Hideaki Nagai (JPN) +1:12
14. Mario Seidl (AUT) +1:30
15. Erněst Jachin (RUS) +1:39
16. Kristjan Ilves (EST) +1:40
17. Francois Braud (FRA) +1:45
18. Tomáš Portyk (CZE) +1:50
19. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
20. Jošito Watabe (JPN) +1:53
21. Viktor Pasičnik (UKR) +2:03
22. Jan Schmid (NOR) +2:04
23. Bryan Fletcher (USA) +2:04
24. Ben Berend (USA) +2:12
25. Espen Andersen (NOR) +2:13
26. Ondřej Pažout (CZE) +2:15
27. Tim Hug (SUI) +2:17
28. Ilkka Herola (FIN) +2:21
29. Miroslav Dvořák (CZE) +2:36
30. Bernhard Gruber (AUT) +2:42
31. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:56
32. Pawel Slowiok (POL) +3:03
33. Adam Cieslar (POL) +3:16
34. Karl-August Tiirmaa (EST) +3:18
35. Raffaele Buzzi (ITA) +3:24
36. Antoine Gerard (FRA) +3:34
37. Marjan Jelenko (SLO) +3:38
38. Vid Vrhovnik (SLO) +3:42
39. Wojciech Marusarz (POL) +3:46
40. Alessandro Pittin (ITA) +3:47
41. Leevi Mutru (FIN) +3:48
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:49
43. Ben Loomis (USA) +3:49
44. Lukáš Daněk (CZE) +4:01
45. Lukas Runggaldier (ITA) +4:04
46. Jasper Good (USA) +4:25
47. Aaron Kostner (ITA) +4:31
48. Če-un Pak (KOR) +5:14
1. Johannes Rydzek (GER) 23:52.5
2. Fabian Riessle (GER) +0.4
3. Eric Frenzel (GER) +0.8
4. Jarl Magnus Riiber (NOR) +2.8
5. Akito Watabe (JPN) +12.5
6. Eero Hirvonen (FIN) +22.1
7. Vincenz Geiger (GER) +50.1
8. Wilhelm Denifl (AUT) +1:02.1
9. Lukas Klapfer (AUT) +1:22.8
10. Jörgen Graabak (NOR) +1:24.8
11. Jan Schmid (NOR) +1:27.2
12. Hideaki Nagai (JPN) +1:27.7
13. Mario Seidl (AUT) +1:28.5
14. Maxime Laheurte (FRA) +1:30.3
15. Francois Braud (FRA) +1:32.1
16. Go Jamamoto (JPN) +1:39.7
17. Bryan Fletcher (USA) +1:42.9
18. Ilkka Herola (FIN) +1:53.7
19. Tomáš Portyk (CZE) +2:02.4
20. Jošito Watabe (JPN) +2:15.4
21. Bernhard Gruber (AUT) +2:35.8
22. Espen Andersen (NOR) +2:44.3
23. Viktor Pasičnik (UKR) +2:47.1
24. Tim Hug (SUI) +2:48.0
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:48.8
26. Miroslav Dvořák (CZE) +3:06.8
27. Alessandro Pittin (ITA) +3:08.4
28. Kristjan Ilves (EST) +3:15.8
29. Pawel Slowiok (POL) +3:23.8
30. Jason Lamy Chappuis (FRA) +3:25.0
31. Leevi Mutru (FIN) +3:25.8
32. Antoine Gerard (FRA) +3:27.8
33. Adam Cieslar (POL) +3:30.9
34. Raffaele Buzzi (ITA) +3:34.0
35. Erněst Jachin (RUS) +3:42.6
36. Lukas Runggaldier (ITA) +3:44.2
37. Ondřej Pažout (CZE) +3:54.9
38. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:08.8
39. Ben Berend (USA) +4:28.2
40. Ben Loomis (USA) +4:38.8
41. Marjan Jelenko (SLO) +4:43.2
42. Vid Vrhovnik (SLO) +4:57.9
43. Jasper Good (USA) +5:50.2
44. Aaron Kostner (ITA) +5:56.0
45. Karl-August Tiirmaa (EST) +6:09.5
46. Lukáš Daněk (CZE) +6:44.6
47. Če-un Pak (KOR) +7:36.3
48. Wojciech Marusarz (POL) DNF
Startovní listina:
1. Akito Watabe (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:01
3. Wilhelm Denifl (AUT) +0:16
4. Eric Frenzel (GER) +0:24
5. Johannes Rydzek (GER) +0:31
6. Fabian Riessle (GER) +0:34
7. Eero Hirvonen (FIN) +0:44
8. Go Jamamoto (JPN) +0:58
9. Vincenz Geiger (GER) +1:00
10. Lukas Klapfer (AUT) +1:04
11. Maxime Laheurte (FRA) +1:05
12. Szczepan Kupczak (POL) +1:07
13. Hideaki Nagai (JPN) +1:12
14. Mario Seidl (AUT) +1:30
15. Erněst Jachin (RUS) +1:39
16. Kristjan Ilves (EST) +1:40
17. Francois Braud (FRA) +1:45
18. Tomáš Portyk (CZE) +1:50
19. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
20. Jošito Watabe (JPN) +1:53
21. Viktor Pasičnik (UKR) +2:03
22. Jan Schmid (NOR) +2:04
23. Bryan Fletcher (USA) +2:04
24. Ben Berend (USA) +2:12
25. Espen Andersen (NOR) +2:13
26. Ondřej Pažout (CZE) +2:15
27. Tim Hug (SUI) +2:17
28. Ilkka Herola (FIN) +2:21
29. Miroslav Dvořák (CZE) +2:36
30. Bernhard Gruber (AUT) +2:42
31. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:56
32. Pawel Slowiok (POL) +3:03
33. Adam Cieslar (POL) +3:16
34. Karl-August Tiirmaa (EST) +3:18
35. Raffaele Buzzi (ITA) +3:24
36. Antoine Gerard (FRA) +3:34
37. Marjan Jelenko (SLO) +3:38
38. Vid Vrhovnik (SLO) +3:42
39. Wojciech Marusarz (POL) +3:46
40. Alessandro Pittin (ITA) +3:47
41. Leevi Mutru (FIN) +3:48
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:49
43. Ben Loomis (USA) +3:49
44. Lukáš Daněk (CZE) +4:01
45. Lukas Runggaldier (ITA) +4:04
46. Jasper Good (USA) +4:25
47. Aaron Kostner (ITA) +4:31
48. Če-un Pak (KOR) +5:14
Martin Augustin
@ogy_16