Písek – Olomouc 21:26 (kon.) | Šaľa – Michalovce 31:24 (kon.) | Bánovce – Hodonín 27:27 (kon.)
Poruba – Zlín 27:21 (kon.)
DHC Sokol Poruba
27:21 (14:9)
Handball PSG Zlín
cz Sobota 17.02.2018, 18:00MOL liga žien • 18. kolo

Domácí si poradili se Zlínem a dostáli tak roli favorita. Zlín se držel zhruba do 20. minuty, poté však domácí přidaly několik branek a své vedení ve druhé půli ještě navýšili. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajn přenosu. (19:45:31)

Konec zápasu. (27:21)

59
    Rychlá branková odpověď hostí. (27:21)

58
    Delší obklíčení branky Zlína nakonec domácí využívají ke vstřelení gólu. (27:20)

57
    Z rychlého protiútoku snižuje Zlín. (26:20)

56
    Oddechový čas pro hosty. (26:19)

54
    Hráčky Zlína se rovněž brankově prosazují. (26:19)

54
    Domácí přidávají branku. (26:18)
    53
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
    (25:18)

52
    Domácí urychleně gólově odpovídají. (25:17)

52
    Období neproměněných šancí a brankového půstu ukončil Zlín. (24:17)

50
    Nyní jsme viděli několik šancí na obou stranách ovšem bez gólového efektu. (24:16)

45
    Rychlý protiútok a domácí se prosazují popáté za sebou. (24:13)

44
    A domácí již vedou o 10. (23:13)

43
    Domácí navyšují už na náskok 9 branek. (22:13)

41
    Domácí navyšují z devítimetrové vzdálenosti. (21:13)

40
    Domácí úspěšně zakončují svůj zámek. (20:13)

40
    Hostující hráčky se prosazují ze standardní situace. (19:13)

39
    Oddechový čas pro hosty. (19:12)

39
    Z větší vzdálenosti se nyní prosazují domácí. (19:12)

38
    Hostující spojka nyní zvládla souboj jeden na jednoho. (18:12)

37
    Domácí hráčky se opět prosazují. (18:11)

35
    Domácí přidávají další branku. (17:11)

34
    Házenkářka hostí naběhla do otevřené obrany a svojí střelou snížila náskok Zlína. (16:11)

33
    Zlín snižuje. (16:10)

33
    Domácí se prosazují ze vzdálenosti 9 metrů. (16:9)

32
    Domácí hráčky ubránily úvodní útok Zlína a znovu daly do provozu svůj brankostroj. (15:9)

31
    Začal druhý poločas. (14:9)

Domácí se od desáté minuty ujaly role favoritek a brankovou šňůrou utekly soupeřkám až na rozdíl 5 branek.

Druhý poločas začne přibližně v 18:50.

30
    První poločas skončil. (14:9)

30
    Gól domácích v poslední vteřině potvrdil rozhodčí po konzultaci s časomírou. (14:9)

30
    Ševcové odpovídají rovněž brankou. (13:9)

30
    Domácí přetavily oddechový čas v gól. (13:8)

30
    Oddechový čas pro domácí. (12:8)

29
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Natálie Gärtnerová).
    (12:8)

29
    Ostravanky odpovídají gólem. (12:8)

29
    Perfektní práce na brankovišti vedla ke snížení. (11:8)

28
    Z rychlého protiútoku snižuje Zlín. (11:7)

26
    Domácí podnikly neúspěšný útok. Stejně neúspěšně končí útok Zlína. (9:5)

24
    Nyní byl nedovoleně zastaven rychlý protiútok hostujících hráček. (9:5)

23
    Ostrava uzamkla Zlín před vlastní brankou. (9:5)

22
    Domácí mají stále tlak. (9:5)
    21
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).

12
    Domácí se dostávají do dvoubrankového úniku. (7:5)

11
    Hráčky domácích se opět prosadily. (6:5)

Utkání právě začalo. (0:0)

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Mácalová, Mučková – Noworytová, Varmužová, Mýlková, Desortová, Konečná, A. Dvořáková, Tomašechová, Maiwaelderová, Sekulová, Špaková, Šviráková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Svobodová, Revajová, Kostelná, Miháčová, Varmužová, Demajová.

HC Zlín: Rybníčková, Sedláková, Kryšková, Benedíková – Herbočková, Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Očadlíková, Drotárová, Vlková, Andrýsková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Lapčíková, Kamenářová, Baumbachová, Birkušová, Hubová, Dufková, Kříčková, Brandová.

Na základě níže uvedeného lze považovat domácí za favorita. Pokud však vezmeme hledisko vzájemných zápasů, to Ostravu výrazně upevňuje v pozici favorita, jelikož Ostrava nad svým dnešním sokem vyhrála posledních 17 vzájemných utkání. Poslední výhra Zlína nad Porubou je datována k 2.10.2011.

HC Zlín okupuje v tabulce 9. pozici, avšak má o 10 bodů méně než jeho dnešní soupeř. Moravanky se vezou na vlně porážek, která trvá od 11.11.2017 a čítá již 7 zápasů.

Poruba se aktuálně pohybuje na sedmém místě tabulky. Ostravanky vytvořily sérii tří zápasů za sebou, tu ale v poslední utkání ukončil 7.2. Most, když Porubu porazil 20:19.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu ze zápasu házené žen, ve kterém se proti sobě postaví týmy DHC Sokol Poruba a HC Zlín.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Otto Slabý

Handball PSG Zlín: Rybníčková, Sedláková, Kryšková, Benedíková – Herbočková, Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Očadlíková, Drotárová, Vlková, Andrýsková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Lapčíková, Kamenářová, Baumbachová, Birkušová, Hubová, Dufková, Kříčková, Brandová.