Tlačová konferencia DAC Dunajská Streda | (kon.) | | | Tisková konference Bohemians 1905 | (kon.) |
Tisková konference FC Baník Ostrava | (kon.) | | | Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) |
Ženy - 1000 m | Vítěz. J. ter Morsová (NED) (kon.) |
Športové dvojice - krátky program | Vítěz: W. Suej, C. Chan (CHN) (kon.) |
Muži - dopoludňajší program | (kon.) | | | Ženy - popoludňajší program | (kon.) |
Muži - večerný program | (kon.) |
Muži - Half pipe (finále) | Vítěz: S. White (USA) (kon.) |
Prehľad udalostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 7.deň | (kon.) |
Dvojice - 1. a 2. jazdy | Vítěz: T. Wendl, T. Arlt (GER) (kon.) |
Individuálne preteky - skoky (stredný mostík) | Vítěz: F-J. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Individuálne preteky - beh na lyžiach (10 km) | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
koniec udalosti
Individuálne preteky - beh na lyžiach (10 km)
Vítěz: E. Frenzel (GER)
Jiří Sameš
Startovní listina
1. Franz-Josef Rehrl (AUT)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:15
3. Akito Watabe (JPN) +0:28
4. Lukas Klapfer (AUT) +0:32
5. Eric Frenzel (GER) +0:36
6. Eero Hirvonen (FIN) +0:50
7. Espen Andersen (NOR) +0:54
8. Jošito Watabe (JPN) +1:05
9. Kristjan Ilves (EST) +1:11
10. Maxime Laheurte (FRA) +1:20
11. Johannes Rydzek (GER) +1:26
12. Francois Braud (FRA) +1:28
13. Vincenz Geiger (GER) +1:41
14. Hideaki Nagai (JPN) +1:46
15. Go Jamamoto (JPN) +1:46
16. Fabian Riessle (GER) +2:03
17. Ilkka Herola (FIN) +2:04
18. Bryan Fletcher (USA) +2:06
19. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:12
20. Szczepan Kupczak (POL) +2:15
21. Erněst Jachin (RUS) +2:16
22. Ondřej Pažout (CZE) +2:19
23. Jörgen Graabak (NOR) +2:28
24. Antoine Gerard (FRA) +2:31
25. Wilhelm Denifl (AUT) +2:33
26. Tim Hug (SUI) +2:39
27. Vid Vrhovnik (SLO) +2:41
28. Miroslav Dvořák (CZE) +2:43
29. Tomáš Portyk (CZE) +2:45
30. Aaron Kostner (ITA) +2:46
31. Jan Schmid (NOR) +2:47
32. Pawel Slowiok (POL) +2:49
33. Christian Ingebrigtsen (NOR) +2:50
34. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:02
35. Hannu Manninen (FIN) +3:02
36. Viktor Pasičnik (UKR) +3:06
37. Ben Loomis (USA) +3:24
38. Alessandro Pittin (ITA) +3:33
39. Taylor Fletcher (USA) +3:37
40. Raffaele Buzzi (ITA) +3:44
41. Lukas Runggaldier (ITA) +3:48
42. Če-un Pak (KOR) +3:49
43. Karl-August Tiirmaa (EST) +4:07
44. Adam Cieslar (POL) +4:08
45. Wojciech Marusarz (POL) +4:37
46. Marjan Jelenko (SLO) +4:41
47. Jasper Good (USA) +4:47
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Akito Watabe (JPN) 905 bodů
2. Jan Schmid (NOR) 885 bodů
3. Jörgen Graabak (NOR) 528 bodů
4. Fabian Riessle (GER) 527 bodů
5. Johannes Rydzek (GER) 500 bodů
6. Espen Andersen (NOR) 452 bodů
7. Eero Hirvonen (FIN) 424 bodů
8. Eric Frenzel (GER) 392 bodů
9. Jarl Magnus Riiber (NOR) 360 bodů
10. Lukas Klapfer (AUT) 320 bodů
...
22. Tomáš Portyk (CZE) 164 bodů
51. Miroslav Dvořák (CZE) 18 bodů
Kompletní program sdruženářů na ZOH 2018
ST 14. 02. 2018:
07:00: Skokanská část (střední můstek)
09:45: Běžecká část (10 km)
ÚT 20. 02. 2018:
11:00: Skokanská část (velký můstek)
13:45: Běžecká část (10 km)
ČT 22. 02. 2018 – Týmový závod:
08:30: Skokanská část (velký můstek)
11:20: Běžecká část (4 x 5 km)
Obhájce zlaté medaile
Eric Frenzel (GER)
1. Franz-Josef Rehrl (AUT)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:15
3. Akito Watabe (JPN) +0:28
4. Lukas Klapfer (AUT) +0:32
5. Eric Frenzel (GER) +0:36
6. Eero Hirvonen (FIN) +0:50
7. Espen Andersen (NOR) +0:54
8. Jošito Watabe (JPN) +1:05
9. Kristjan Ilves (EST) +1:11
10. Maxime Laheurte (FRA) +1:20
11. Johannes Rydzek (GER) +1:26
12. Francois Braud (FRA) +1:28
13. Vincenz Geiger (GER) +1:41
14. Hideaki Nagai (JPN) +1:46
15. Go Jamamoto (JPN) +1:46
16. Fabian Riessle (GER) +2:03
17. Ilkka Herola (FIN) +2:04
18. Bryan Fletcher (USA) +2:06
19. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:12
20. Szczepan Kupczak (POL) +2:15
21. Erněst Jachin (RUS) +2:16
22. Ondřej Pažout (CZE) +2:19
23. Jörgen Graabak (NOR) +2:28
24. Antoine Gerard (FRA) +2:31
25. Wilhelm Denifl (AUT) +2:33
26. Tim Hug (SUI) +2:39
27. Vid Vrhovnik (SLO) +2:41
28. Miroslav Dvořák (CZE) +2:43
29. Tomáš Portyk (CZE) +2:45
30. Aaron Kostner (ITA) +2:46
31. Jan Schmid (NOR) +2:47
32. Pawel Slowiok (POL) +2:49
33. Christian Ingebrigtsen (NOR) +2:50
34. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:02
35. Hannu Manninen (FIN) +3:02
36. Viktor Pasičnik (UKR) +3:06
37. Ben Loomis (USA) +3:24
38. Alessandro Pittin (ITA) +3:33
39. Taylor Fletcher (USA) +3:37
40. Raffaele Buzzi (ITA) +3:44
41. Lukas Runggaldier (ITA) +3:48
42. Če-un Pak (KOR) +3:49
43. Karl-August Tiirmaa (EST) +4:07
44. Adam Cieslar (POL) +4:08
45. Wojciech Marusarz (POL) +4:37
46. Marjan Jelenko (SLO) +4:41
47. Jasper Good (USA) +4:47
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Akito Watabe (JPN) 905 bodů
2. Jan Schmid (NOR) 885 bodů
3. Jörgen Graabak (NOR) 528 bodů
4. Fabian Riessle (GER) 527 bodů
5. Johannes Rydzek (GER) 500 bodů
6. Espen Andersen (NOR) 452 bodů
7. Eero Hirvonen (FIN) 424 bodů
8. Eric Frenzel (GER) 392 bodů
9. Jarl Magnus Riiber (NOR) 360 bodů
10. Lukas Klapfer (AUT) 320 bodů
...
22. Tomáš Portyk (CZE) 164 bodů
51. Miroslav Dvořák (CZE) 18 bodů
Kompletní program sdruženářů na ZOH 2018
ST 14. 02. 2018:
07:00: Skokanská část (střední můstek)
09:45: Běžecká část (10 km)
ÚT 20. 02. 2018:
11:00: Skokanská část (velký můstek)
13:45: Běžecká část (10 km)
ČT 22. 02. 2018 – Týmový závod:
08:30: Skokanská část (velký můstek)
11:20: Běžecká část (4 x 5 km)
Obhájce zlaté medaile
Eric Frenzel (GER)
1. Eric Frenzel (GER) 24:51.4
2. Akito Watabe (JPN) +4.8
3. Lukas Klapfer (AUT) +18.1
4. Jarl Magnus Riiber (NOR) +22.5
5. Johannes Rydzek (GER) +27.9
6. Eero Hirvonen (FIN) +51.6
7. Fabian Riessle (GER) +1:05.3
8. Ilkka Herola (FIN) +1:05.5
9. Vincenz Geiger (GER) +1:05.5
10. Espen Andersen (NOR) +1:13.7
11. Maxime Laheurte (FRA) +1:23.1
12. Jošito Watabe (JPN) +1:24.8
13. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:38.1
14. Hideaki Nagai (JPN) +1:39.1
15. Francois Braud (FRA) +1:49.1
16. Kristjan Ilves (EST) +2:11.9
17. Bryan Fletcher (USA) +2:12.2
18. Jörgen Graabak (NOR) +2:29.9
19. Alessandro Pittin (ITA) +2:30.5
20. Bernhard Gruber (AUT) +2:30.7
21. Miroslav Dvořák (CZE) +2:32.0
22. Pawel Slowiok (POL) +2:35.2
23. Hannu Manninen (FIN) +2:38.4
24. Tomáš Portyk (CZE) +2:40.0
25. Jan Schmid (NOR) +2:43.4
26. Antoine Gerard (FRA) +2:45.4
27. Tim Hug (SUI) +2:47.0
28. Vid Vrhovnik (SLO) +2:48.5
29. Wilhelm Denifl (AUT) +2:50.4
30. Viktor Pasičnik (UKR) +2:54.7
31. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:57.5
32. Lukas Runggaldier (ITA) +2:59.8
33. Go Jamamoto (JPN) +3:05.7
34. Ondřej Pažout (CZE) +3:14.4
35. Taylor Fletcher (USA) +3:27.8
36. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:35.9
37. Aaron Kostner (ITA) +3:39.0
38. Erněst Jachin (RUS) +3:42.9
39. Szczepan Kupczak (POL) +4:11.2
40. Raffaele Buzzi (ITA) +4:21.7
41. Ben Loomis (USA) +4:29.4
42. Adam Cieslar (POL) +4:47.3
43. Karl-August Tiirmaa (EST) +5:13.8
44. Marjan Jelenko (SLO) +5:17.1
45. Jasper Good (USA) +5:48.4
46. Če-un Pak (KOR) +6:05.1
47. Wojciech Marusarz (POL) +6:36.1
Lídr závodu po skokanské části Franz-Josef Rehrl nakonec opustil v průběhu běžecké části první desítku a dokončil až jako třináctý.
Naopak o 12 příček si v běhu pohoršil Ondřej Pažout. Juniorský mistr světa tak dokončil závod na 34. místě.
Tomáš Portyk obsadil 24. místo.