Omsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 2:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Togliatti – Novosibirsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 5:6 (po pr.) | Dinamo Minsk – Red Star Kunlun 1:3 (kon.)
D. Moskva – S.Moskva 4:5 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 7:2 (kon.) | Riga – Chabarovsk 3:4 (kon.)
SKA Petrohrad
7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
Admiral Vladivostok
cz Štvrtok 18.01.2018, 17:30 • Ice Palace, Petrohrad • KHL

59:57
    Tak ještě jedno vyloučení... Koná se na straně Petrohradu, Pavel Dacjuk se provinil vysokou holí.

58:43
    Vladivostok si v závěru utkání okusí, jaké to je hrát ve třech. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Grigorij Vaščenko.

57:35
    Přesilovka nyní pro Petrohrad. Dvouminutový trest za držení dostal Ivan Glazkov.
    56:27 Nikolaj PROCHORKIN - 7:2

56:27
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Domácí vyhráli buly v obranném pásmu a vydali se do rychlého kontru. Z něj vzniklo přečíslení dva na jednoho, přihrávku dostal NIKOLAJ PROCHORKIN, ten si rozpohyboval gólmana a pak v klidu zakončil do odkryté branky. Pro něj to je dnes už čtvrtý gól! Asistence: Sergej Kalinin, Andrej Zubarev.

56:16
    Další vyloučení. V útočném pásmu přehnal forčekink domácí Sergej Plotnikov a dostal dvě minuty za podražení.

53:30
    Admiral si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za sekání odjíždí odsedět Vjačeslav Vojnov.

49:20
    Dvouminutovým trestem za sekání byl potrestán domácí Andrej Zubarev.

46:35
    Petrohrad má další přesilovku, dvě minuty za sekání dostal Nazir Gičibekov.
    45:53 Vadim PERESKOKOV - 6:2

45:53
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Hostům se daří korigovat nepříjemný výsledek. Zleva vystřelil Mamašev, těsně minul, puk se pal ale odrazil od mantinelu do centra dění a VADIM PERESKOKOV pak už hravě trefil odkrytou část Šesťorkinovy brány. Asistence: Renat Mamašev, Denis Vicharev.

43:43
    Na trestné lavici hostů je opět host, zamířil tam Kirill Voronin s desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování.

40:01
    Hosté udělali změnu v brankovišti, Igor Bobkov zůstal na střídačce, zachytá si Nikita Serebrjakov.

39:35
    Tohle je už debakl. Tichonov objel s pukem branku, přihrál na najíždějícího ILJU KABLUKOVA a ten toto nabití využil k tvrdé ráně, kterou prostřelil Bobkova mezi betony. Asistence: Viktor Tichonov, Jegor Jakovlev.
    38:26 Nikolaj PROCHORKIN - 5:1

38:26
    Je tu další gól a v hale se slaví hattrick. Hersley přihrál k brance, kde stál nekrytý NIKOLAJ PROCHORKIN, jeho první střelu z nulového úhlu Bobkov ještě zvládl vyrazit, ale na dorážku už domácí útočník odrazil od jeho zad za brankovou čáru. Asistence: Patrik Hersley, Nikita Gusev.
    37:06 Nikolaj PROCHORKIN - 4:1

37:06
    Nyní už to ale klaplo a domácí dali čtvrtý gól. Po kombinaci před brankářem se puk odrazil na hůl NIKOLAJE PROCHORKINA, tomu se střela sice moc nepovedla, ale plachtící motýl zapadl za bezmocného Bobkova. Asistence: Maxim Karpov, Nikita Gusev.

36:22
    Ten byl ale u toho faulován a Renat Mamašev dostal dvě minuty za hákování. Domácí mají přesilovku pět na tři!

35:17
    Moc dlouho jim to ale nevydrželo, neboť hráli v šesti a to rozhodčím neuniklo. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Kirill Voronin.

32:58
    Nyní navíc přichází přesilovka pro SKA, dvě minuty za krosček obdržel Jegor Jakovlev.
    29:14 Širokov na Bobkova nevyzrál

29:14
    Do sóla se dostal domácí Širokov, zkusil bekhendový blafák, Bobkov se ale nenechal rozhodit a připsal si úspěšný zákrok.
    24:23 Nikolaj PROCHORKIN - 3:1

24:23
    Přesilovka je nakonec využitá a Petrohrad zase vede o dvě branky. Kovalčuk vymyslel parádní přihrávku skrz pásmo před brankoviště, kde stál NIKOLAJ PROCHORKIN a ten už pouze zametl puk za Bobkovova záda – 3:1. Asistence: Ilja Kovalčuk, Maxim Karpov.

22:31
    Renat Mamašev to ale trochu přehnal s důrazem a fauloval. Už je na trestné lavici za držení.
    16:10 Samvel MNACJAN - 2:1

16:10
    Hra se ale rychle přesunula na druhou stranu a po kombinaci na jeden dotek pálil z první SAMVEL MNACJAN a tvrdou ranou propálil Šesťorkina. Ten se sice po puku natahoval, lapačkou to ovšem nezvládl. Asistence: Maxim Kazakov, Vladimir Butuzov.

12:44
    Už se pískalo a dvě minuty za vražení na hrazení dostal domácí Sergej Plotnikov.
    08:35 Sergej KALININ - 2:0

08:35
    A ta skončila gólem! Petrohrad se do pásma dostal pravou stranou, kde měl pro své útočné rejdy dostatek prostoru a po několika přihrávkách se před Bobkovem zjevil SERGEJ KALININ a prostřelil jej mezi betony. Asistence: Vjačeslav Vojnov, Ilja Kovalčuk.

04:46
    Hosté se vydali do útoku a dokonce se jim podařilo i vystřelit na Šesťorkina, poté ale přišel útočný faul. Dvě minuty za držení dostal Ivan Fiščenko.
    01:11 Patrik HERSLEY - 1:0

01:11
    No tak to je hodně rychlý úvod do utkání. Domácí se dostali do pásma a po přihrávce od modré vystřelil PATRIK HERSLEY. Jeho rána by šla mimo, ale trefil hostujícího Glazkova do brusle, od které se puk odrazil do sítě. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Nikita Gusev.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 2. Hersley (Prochorkin, N. Gusev), 9. Kalinin (Vojnov, Kovaľčuk), 25. Prochorkin (Kovaľčuk, Karpov), 38. Prochorkin (Karpov, N. Gusev), 39. Prochorkin (Hersley, N. Gusev), 57. Prochorkin (Kalinin, Zubarev) – 17. Mnacjan (Kazakov, Butuzov), 46. Pereskokov (Mamašev, Vicharev)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Zubarev, Vojnov, J. Jakovlev, Hersley, Zub, Belov, Rykov – Kovaľčuk, Daciuk, Kalinin – N. Gusev, Prochorkin, S. Plotnikov – Širokov, , Karpov – Tichonov, Koskiranta, Ketov.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (41. Serebrjakov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov, Vaščenko, Mamašev – Kazakov, J. Jakovlev, Butuzov – K. Voronin, Vicharev, A. Alexejev – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Kovaljov, Manukjan, Gičibekov.

Rozhodca: Ansons, Ščenjov – Sadovnikov, Sazonov

Diváci: 11 380