Ufa – Viťaz 4:1 (kon.) | Kazaň – Helsinki 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – CSKA Moskva 1:0 (kon.)

62:12
    Úplne zbytočné vylúčenie na strane hostí. Simon Després chcel dosiahnuť na puk, ale hokejkou zasiahol do tváre Adama Poláška.

57:27
    Hráči HK Soči majú veľkú šancu na rozhodnutie. Andrej Meszároš dostal za napadnutie zozadu dvojminútový trest a desiatku navyše. Kapitán belasých odišiel poriadne nahnevaný do šatne.

48:19
    Simon Després zostal verný vyhadzovaniu pukov. V tomto prípade však namieril mimo hracej plochy a dostal dve trestné minúty za zdržiavanie hry.

44:55
    Leopardi po inkasovanom góle pridali v ofenzíve a ihneď si vypýtali faul. Tomáš Voráček dostal dve trestné minúty za držanie hokejky.

43:04
    Slovan dostáva výhodu druhej presilovky. Dmitrij Lugin si odpyká dve trestné minúty za nedovolené bránenie v hre.

36:06
    Belasí sa musia brániť už štvrtý raz v tomto stretnutí. Tomáš Hrnka nezvládol súboj v strednom pásme a podrazil Dmitrija Lugina.

31:02
    Marek Hecl zbytočne v útočnom pásme sekol protihráča po nohe pred zrakom hlavného rozhodcu. Mladý útočník odchádza na trestnú lavicu.

27:25
    Slovanisti dostávajú k dispozícii prvú presilovku v zápase. Na tresnú lavicu odišiel Andrej Ivanov za hákovanie.

20:34
    Slovanisti budú hrať druhé oslabenie v dnešnom zápase. Dve trestné minúty za držanie hokejky inkasoval Andrej Meszároš.

16:17
    Domáci hráči v doterajšom priebehu stretnutia zaostávajú za očakávaniami, ale teraz dostávajú výhodu presilovky. Dve trestné minúty za podrazenie si odsedí Martin Réway.

Tomáš Lengyel

Góly a asistencie: 47. Collins (Jokipakka, Padakin) – 44. Hecl (Réway, Hrnka), rozh. náj. J. Mikúš