VUT Cavaliers Brno – Krynica 7:6 (po pr.)
VUT Cavaliers Brno
7:6 (3:3, 1:2, 2:1 - 1:0)
ACADEMY 1928 KTH Krynica
cz Utorok 16.01.2018, 12:00 • Sportcentrum Lužánky • European University Hockey League

63:33
    Krynica si ve zbytku prodloužení zahraje v početní výhodě, dvě minuty za vysokou hůl pro Polzera.

54:42
    Komplikace pro kavalíry, dvě minuty za držení pro Dobšáka.

51:57
    Cesta Kavalírů ke srovnání se však komplikuje, potrestán menším trestem je teď Maršálek, dvě minuty za sekání.

47:34
    Kavalíři si opět vyzkouší početní výhodu, dvě minuty za faul loktem obdržel Chikidz.

39:24
    Kavalírům se však početní výhoda znovu nedaří, navíc jejich přesilovka končí, neboť nebezpečnou hrou vysokou holí se provinil Jochman.

38:00
    Kavalíři budou mít možnost v závěru druhé třetiny vyrovnat, dvě minuty za držení protihráče fasuje hostující Polinin.

30:31
    Sotva skončila přesilová hra kavalírů, budou se muset hosté z Polska bránit znovu, dvě minuty za držení hole pro Emelianova.

28:21
    Přesilovka hostů je minulostí, dvě minuty za hrubost fasuje Alferov.

27:44
    Kavalíři se nyní budou bránit početní výhodě soupeře, dvě minuty pro Kozla za podražení.

24:24
    Možnost pro kavalíry, dvě minuty za podražení pro Polinina.

18:30
    Přesilovou hru si tentokrát vyzkouší hosté, dvě minuty za podražení.

14:01
    Kavalíři si zahrají v početní výhodě, dvě minuty za podražení fasuje Kharlapov.

Jan Tajzler

Góly a asistencie: 2. Malíř (Maršálek), 9. Roubal (Svatuška), 16. Svatuška (Maršálek, Dobšák), 35. Roubal (Cívka, Svatuška), 54. Salát (Pospíšil), 55. Pospíšil (Salát), 65. Cívka – 12. Pichuev (Kharlapov), 14. Emelianov (Shalamov, Polinin), 19. Shalamov (Dudkiewicz, Emelianov), 22. Pichuev (Morozov, Lomaev), 37. Polinin (Dudkiewicz), 53. Pichuev (Chikidz, Morozov)

VUT Cavaliers Brno: Hubner, (41. Bartošek) – Dobiáš, Cívka, Malíř, Nossek, Dobšák, Maršálek, Varholík – Kozel, Jochman, Polzer, Dvořák, Svatuška, Pospíšil, Roubal, Salát.
    ACADEMY 1928 KTH Krynica: Romanov (Kondrashov) – Chikidz, Alferov, Lomaev, Morozov, Polinin, Kharlapov, Podolianiuk, Emelianov, Pichuev, Dudkiewicz, Shalamov.

Rozhodca: Ondráček – Otáhal, Procházka