Štafeta žien 4x6 km, Ruhpolding | Víťaz: Nemecko (kon.) |
Zjazd žien, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Zjazd mužov, Wengen | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: A. Stjernen (NOR) (kon.) |
Šprint mužov a žien, Drážďany | Vítězové: F. Pellegrino (ITA), H. Falková (SWE) (kon.) |
Tímový šprint, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) | | | Tímový šprint, beh 2x7,5km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) |
koniec udalosti
SP - lety HS235, Bad Mitterndorf
Vítěz: A. Stjernen (NOR)
Marek Jašek
Konečné pořadí (po diskvalifikacích):
Konečné pořádí druhého kola (po diskvalifikacích):
1. Andreas Stjernen (NOR)
2. Daniel-André Tande (NOR)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Robert Johansson (NOR)
5. Noriaki Kasai (JPN)
6. Peter Prevc (SLO)
7. Clemens Aigner (AUT)
8. Anže Semenič (SLO)
9. Stefan Kraft (AUT)
10. Markus Eisenbichler (GER)
11. Domen Prevc (SLO)
12. Michael Hayböck (AUT)
13. Čestmír Kožíšek (CZE)
14. Stefan Hula (POL)
15. Andreas Wellinger (GER)
16. Anders Fannemel (NOR)
17. Piotr Żyła (POL)
18. Tilen Bartol (SLO)
19. Manuel Poppinger (AUT)
20. Stephan Leyhe (GER)
21. Kamil Stoch (POL)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Maciej Kot (POL)
24. Kevin Bickner (USA)
25. Halvor Egner Granerud (NOR)
26. Vladimir Zografski (BUL)
27. Pius Paschke (GER)
28. Rjoju Kobayashi (JPN)
29. Jernej Damjan (SLO)
30. Johann André Forfang (NOR)
Startovní listina
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Vladimir Zografski (BUL)
3. Alex Insam (ITA)
4. Čestmír Kožíšek (CZE)
5. Janne Ahonen (FIN)
6. Andreas Wank (GER)
7. Sebastian Colloredo (ITA)
8. Kevin Bickner (USA)
9. Domen Prevc (SLO)
10. Manuel Poppinger (AUT)
11. Jakub Wolny (POL)
12. Žiga Jelar (SLO)
13. Noriaki Kasai (JPN)
14. Rjoju Kobajaši (JPN)
15. Clemens Aigner (AUT)
16. Gregor Schlierenzauer (AUT)
17. Taku Takeuči (JPN)
18. Pius Paschke (GER)
19. Anže Semenič (SLO)
20. Tilen Bartol (SLO)
21. Michael Hayböck (AUT)
22. Halvor Egner Granerud (NOR)
23. Simon Ammann (SUI)
24. Maciej Kot (POL)
25. Peter Prevc (SLO)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Stefan Hula (POL)
28. Piotr Żyła (POL)
29. Andreas Stjernen (NOR)
30. Jernej Damjan (SLO)
31. Dawid Kubacki (POL)
32. Robert Johansson (NOR)
33. Markus Eisenbichler (GER)
34. Johann André Forfang (NOR)
35. Anders Fannemel (NOR)
36. Stefan Kraft (AUT)
37. Junširo Kobajaši (JPN)
38. Daniel-André Tande (NOR)
39. Andreas Wellinger (GER)
40. Kamil Stoch (POL)
Konečné pořádí druhého kola (po diskvalifikacích):
1. Andreas Stjernen (NOR)
2. Daniel-André Tande (NOR)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Robert Johansson (NOR)
5. Noriaki Kasai (JPN)
6. Peter Prevc (SLO)
7. Clemens Aigner (AUT)
8. Anže Semenič (SLO)
9. Stefan Kraft (AUT)
10. Markus Eisenbichler (GER)
11. Domen Prevc (SLO)
12. Michael Hayböck (AUT)
13. Čestmír Kožíšek (CZE)
14. Stefan Hula (POL)
15. Andreas Wellinger (GER)
16. Anders Fannemel (NOR)
17. Piotr Żyła (POL)
18. Tilen Bartol (SLO)
19. Manuel Poppinger (AUT)
20. Stephan Leyhe (GER)
21. Kamil Stoch (POL)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Maciej Kot (POL)
24. Kevin Bickner (USA)
25. Halvor Egner Granerud (NOR)
26. Vladimir Zografski (BUL)
27. Pius Paschke (GER)
28. Rjoju Kobayashi (JPN)
29. Jernej Damjan (SLO)
30. Johann André Forfang (NOR)
Startovní listina
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Vladimir Zografski (BUL)
3. Alex Insam (ITA)
4. Čestmír Kožíšek (CZE)
5. Janne Ahonen (FIN)
6. Andreas Wank (GER)
7. Sebastian Colloredo (ITA)
8. Kevin Bickner (USA)
9. Domen Prevc (SLO)
10. Manuel Poppinger (AUT)
11. Jakub Wolny (POL)
12. Žiga Jelar (SLO)
13. Noriaki Kasai (JPN)
14. Rjoju Kobajaši (JPN)
15. Clemens Aigner (AUT)
16. Gregor Schlierenzauer (AUT)
17. Taku Takeuči (JPN)
18. Pius Paschke (GER)
19. Anže Semenič (SLO)
20. Tilen Bartol (SLO)
21. Michael Hayböck (AUT)
22. Halvor Egner Granerud (NOR)
23. Simon Ammann (SUI)
24. Maciej Kot (POL)
25. Peter Prevc (SLO)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Stefan Hula (POL)
28. Piotr Żyła (POL)
29. Andreas Stjernen (NOR)
30. Jernej Damjan (SLO)
31. Dawid Kubacki (POL)
32. Robert Johansson (NOR)
33. Markus Eisenbichler (GER)
34. Johann André Forfang (NOR)
35. Anders Fannemel (NOR)
36. Stefan Kraft (AUT)
37. Junširo Kobajaši (JPN)
38. Daniel-André Tande (NOR)
39. Andreas Wellinger (GER)
40. Kamil Stoch (POL)
1. Andreas Stjernen (NOR)
2. Daniel-André Tande (NOR)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Robert Johansson (NOR)
5. Noriaki Kasai (JPN)
6. Peter Prevc (SLO)
7. Clemens Aigner (AUT)
8. Anže Semenič (SLO)
9. Stefan Kraft (AUT)
10. Markus Eisenbichler (GER)
11. Domen Prevc (SLO)
12. Michael Hayböck (AUT)
13. Čestmír Kožíšek (CZE)
14. Stefan Hula (POL)
15. Andreas Wellinger (GER)
16. Anders Fannemel (NOR)
17. Piotr Żyła (POL)
18. Tilen Bartol (SLO)
19. Manuel Poppinger (AUT)
20. Stephan Leyhe (GER)
21. Kamil Stoch (POL)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Maciej Kot (POL)
24. Kevin Bickner (USA)
25. Halvor Egner Granerud (NOR)
26. Vladimir Zografski (BUL)
27. Pius Paschke (GER)
28. Rjoju Kobayashi (JPN)
29. Jernej Damjan (SLO)
30. Johann André Forfang (NOR) (17:55:31)
1. Andreas Stjernen (NOR)
2. Daniel-André Tande (NOR)
3. Simon Ammann (SUI)
4. Robert Johansson (NOR)
5. Jernej Damjan (SLO)
6. Noriaki Kasai (JPN)
7. Peter Prevc (SLO)
8. Johann André Forfang (NOR)
9. Clemens Aigner (AUT)
10. Anže Semenič (SLO)
11. Stefan Kraft (AUT)
12. Markus Eisenbichler(GER)
13. Domen Prevc (SLO)
14. Michael Hayböck (AUT)
15. Čestmír Kožíšek (CZE)
16. Stefan Hula (POL)
17. Andreas Wellinger (GER)
18. Anders Fannemel (NOR)
19. Piotr Żyła (POL)
20. Tilen Bartol (SLO)
21. Manuel Poppinger (AUT)
22. Stephan Leyhe (GER)
23. Kamil Stoch (POL)
24. Taku Takeuči (JPN)
25. Maciej Kot (POL)
26. Kevin Bickner (USA)
27. Halvor Egner Granerud (NOR)
28. Vladimir Zografski (BUL)
29. Pius Paschke(GER)
30. Ryoyu Kobayashi (JPN)