Štafeta žien 4x6 km, Ruhpolding | Víťaz: Nemecko (kon.) |
Zjazd žien, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Zjazd mužov, Wengen | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: A. Stjernen (NOR) (kon.) |
Šprint mužov a žien, Drážďany | Vítězové: F. Pellegrino (ITA), H. Falková (SWE) (kon.) |
Tímový šprint, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) | | | Tímový šprint, beh 2x7,5km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) |
koniec udalosti
SP - štafeta žien 4x6 km, Ruhpolding
Víťaz: Nemecko
Miroslav Kováčik
Štartová listina dnešných pretekov:
1. Nemecko (Preussová, Herrmannová, Hildebrandová, Dahlmeierová)
2. Francie (A. Chevalierová, Dorin-Habertová, C. Chevalierová, Aymonierová)
3. Ukrajina (Va. Semerenková, Džimová, Vi. Semerenková, Merkušinová)
4. Rusko (Kajševová, Virolajnenová, Akimovová, Jurlovová-Perchtová)
5. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Öbergová)
6. Česko (Jislová, Davidová, Puskarčíková, Vítková)
7. Švajčiarsko (E. Gasparinová, Häckiová, S. Gasparinová, A. Gasparinová)
8. Taliansko (Vittozziová, Wiererová, Gontierová, Sanfilippová)
9. Bielorusko (Skardinová, Krjuková, Pisarevová, Domračevová)
10. Fínsko (Lehtonenová, Minkkinenová, Toivanenová, Markkanenová)
11. Poľsko (Hojniszová, Gwizdoňová, Guziková, Nowakowská)
12. Japonsko (Tačizakiová, Furujová, Micuhašiová, Tanakaová)
13. Kanada (Lunderová, Ransomová, Beaudryová, Crawfordová)
14. Nórsko (Solemdalová, Eckhoffová, Tandrevoldová, Olsbuová)
15. Kazachstan (Višnevská, Poltoraninová, Rajkovová, Kliminová)
16. Južná Kórea (Avvakumovová, Ko, Hwang, Park)
17. Estónsko (Ojaová, Tomingasová, Lehtlaová, Gaimová)
18. Bulharsko (Jordanovová, Stojanovová, Kadevová, Popovová)
19. Rakúsko (Hauserová, Innerhoferová, Hoffmannová, Zdoucová)
20. Slovensko (P. Fialková, Kuzminová, Poliaková, I. Fialková)
21. Litva (Kočerginová, Rasimovičiuteová, Leščinskaiteová, Paulauskaiteová)
22. Čína (Tangová, Čangová, Mengová, Wangová)
23. USA (Dunkleeová, Eganová, Dreissigackerová, Reidová).
1. Nemecko (Preussová, Herrmannová, Hildebrandová, Dahlmeierová)
2. Francie (A. Chevalierová, Dorin-Habertová, C. Chevalierová, Aymonierová)
3. Ukrajina (Va. Semerenková, Džimová, Vi. Semerenková, Merkušinová)
4. Rusko (Kajševová, Virolajnenová, Akimovová, Jurlovová-Perchtová)
5. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Öbergová)
6. Česko (Jislová, Davidová, Puskarčíková, Vítková)
7. Švajčiarsko (E. Gasparinová, Häckiová, S. Gasparinová, A. Gasparinová)
8. Taliansko (Vittozziová, Wiererová, Gontierová, Sanfilippová)
9. Bielorusko (Skardinová, Krjuková, Pisarevová, Domračevová)
10. Fínsko (Lehtonenová, Minkkinenová, Toivanenová, Markkanenová)
11. Poľsko (Hojniszová, Gwizdoňová, Guziková, Nowakowská)
12. Japonsko (Tačizakiová, Furujová, Micuhašiová, Tanakaová)
13. Kanada (Lunderová, Ransomová, Beaudryová, Crawfordová)
14. Nórsko (Solemdalová, Eckhoffová, Tandrevoldová, Olsbuová)
15. Kazachstan (Višnevská, Poltoraninová, Rajkovová, Kliminová)
16. Južná Kórea (Avvakumovová, Ko, Hwang, Park)
17. Estónsko (Ojaová, Tomingasová, Lehtlaová, Gaimová)
18. Bulharsko (Jordanovová, Stojanovová, Kadevová, Popovová)
19. Rakúsko (Hauserová, Innerhoferová, Hoffmannová, Zdoucová)
20. Slovensko (P. Fialková, Kuzminová, Poliaková, I. Fialková)
21. Litva (Kočerginová, Rasimovičiuteová, Leščinskaiteová, Paulauskaiteová)
22. Čína (Tangová, Čangová, Mengová, Wangová)
23. USA (Dunkleeová, Eganová, Dreissigackerová, Reidová).
1. Nemecko 1:08:47,0 (0+9)
2. Taliansko +2,9 (0+3)
3. Švédsko +17,2 (0+5)
4. Nórsko +23,1 (0+9)
5. Poľsko +24,5 (0+5)
6. Česko +1:04,0 (0+7)
7. Rusko +1:20,8 (0+7)
8. Švajčiarsko +1:37,1 (1+11)
9. Francúzsko +1:47,5 (2+7)
10. Kanada +1:56,7 (1+4)
11. Ukrajina +2:13,7 (0+12)
12. Slovensko +2:43,5 (1+13)
13. Bielorusko +3:13,7 (3+9)
14. Kazachstan +3:15,6 (0+11)
15. Rakúsko +3:33,6 (2+6)
16. Japonsko +3:37,1 (1+8)
17. USA +4:57,7 (2+13)
18. Litva +5:16,1 (0+8)
19. Čína +5:29,5 (0+4)
20. Fínsko +5:56,4 (0+11)
21. Estónsko +5:57,5 (0+12)
22. Bulharsko +1 kolo
23. Južná Kórea +1 kolo