Vladivostok – Barys 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Togliatti 3:0 (kon.)
Helsinki – Red Star Kunlun 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavľ 1:0 (kon.) | Viťaz – Jekaterinburg 1:5 (kon.)
HC Slovan – Čeljabinsk sk 0:3 (kon.)
SKA Petrohrad
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
cz Štvrtok 11.01.2018, 17:30 • Ice Palace • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Lokomotiv Jaroslavl
    Hostující celek vybojoval ve svých devětačtyřiceti odehraných zápasech celkem osmaosmdesát bodů, což jej řadí na čtvrtou pozici v tabulce Západní konference. V posledním utkání z toho byla výhra vypsaná poměrem 3:1 na ledě Dynama Minsk. Z posledních duelů můžeme poukázat například na vyhranou přestřelku na stadionu Jekatěribungu 6:5 po samostatných nájezdech.

Nejproduktivnějším hokejistou Lokomotivu je Švéd Staffan Kronwall (32 bodů = 9+23). Společně s ním můžeme připomenout jméno českého reprezentačního beka Jakuba Nakládala, stejně tak šikovného Fina Petriho Kontiolu. Za hosty nastupuje také Kanaďan Max Talbot, jenž rozhodl sedmé finále Stanleyova poháru Detroit – Pittsburgh na jaře 2009 svými dvěma góly v dresu Pens.

Domácí jsou v dnešním zápase podle mínění sázkových kanceláří velkým favoritem. Z KHL si udělali v letošní sezoně svojí vlastní soutěž. Momentálně ji vedou o osm bodů před moskevským CSKA.

Na rozdíl od Lokomotivu nenastupuje za SKA jediný český hokejista. I bez české stopy zvítězil Petrohrad v posledním duelu doma proti Kunlunu 4:2, i když se hodně nadřel. Vítěznou trefu nakonec obstaral svým forhendovým blafákem v 36. minutě Nikolaj Prochorkin.

V domácím dresu by dnes neměla chybět hvězdná ruská dvojice Pavel Dacjuk – Ilja Kovalčuk. V brance byl naposledy připravený Šesťorkin, ale o víkendu chytal Fin Koskinen, tak se nechme překvapit koho ruský stratég Oleg Znarok dnes postaví do brankoviště obhájce Gagarinova poháru.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Gavrikov (A), Vojnov (C), J. Jakovlev, Hersley, Rykov, A. Bělov, Zubarev – Kovalčuk, Dacjuk, Kalinin – N. Gusev (A), Šipačov, S. Plotnikov – Širokov, Prochorkin, Thoresen – Tichonov, Koskiranta, Ketov.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Pajgin, Koledov, Čerepanov – Talbot (A), Kozun, Kontiola – Apalkov, Averin (A), Kartajev – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Kajumov, Ivanov, Loktionov – Kadějkin.

Rozhodčí: Beljajev, Ravodin – Sadovnikov, Sazonov.

00:01

00:02
    Domácí hrají v modrém, hosté v červenobílém.

00:22
    Dacjuk sebral kotouč za vlastní brankou, ale jeho nahrávka bekhendem na pravé křídlo nebyla přesná.

00:46
    Šipačov cpal bekhendem z pravého křídla kotouč pod víko, ale ten zastavil svým zákrokem na přední tyči Sudnicin.

01:00
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

01:05
    Gusev si stoupl na levý kruh, Bělov na pozici levého beka, Plotnikov byl také v pásmu.

01:31
    Plotnikov si sjel na pravou stranu útočného pásma, následovala nahrávka za branku na Guseva.

01:55
    Hosté vyhodili puk z pásma.

02:11
    Po dalším výhozu nezakončil na branku rozjetý Bělov z levého kruhu.

02:33
    Sudnicin chytá Kovalčukovu střelu z pravé strany útočného pásma do lapačky.

02:44
    Kovalčuk si na levém kruhu odvedl své, ale i přes tlak Thoresena a Kalinina do branky odolal Sudnicin ve spolupráci s Koledovem.

02:45
    Další střela zprava ihned po buly, tentokráte zřejmě Dacjuk poslal puk do lapačky Sudnicina.

02:52
    Jelesin si nevedl vůbec špatně v souboji jeden na jednoho, když se soupeř chtěl obtočit kolem tyče.

03:20
    Domácí chybovali v rozehrávce, ale vše poté na hranici brankoviště uhasil Hersley.

03:45
    Zubarev měl svého hráče a nakonec nevyšla hostům snaha o teč Talbota před brankou.

04:15
    Thoresen na tom nebyl špatně ve střední třetině, následovalo nahození za hostující branku.

04:35
    Kajumov vypálil zprava přes beka na přední tyč, kde byla lapačka Šesťorkina.

04:57
    Poté, co Šipačov vyhrál buly, tak z levého kruhu nepřišla střela v podání Jakovleva, stejně tak Plotnikova.

05:15
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vjačeslav Vojnov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

05:23
    Sudnicin si zahrál hokejkou za vlastní brankou a pokračovat bude hostující celek po pravé straně Talbotem.

05:52
    Hostující kombinaci v útočné třetině pokazila nepřesná nahrávka na pravou stranu ke Kronwallovi.

06:21
    Sudnicin přihrával na pravou stranu, kde čekal rozjetý Apalkov a zavezl kotouč do pásma.

06:49
    Hosté hrají lepší přesilovku než domácí celek v úvodu utkání, ale není jim to zatím nic platné.

07:13
    Loktionov zachytil kotouč ještě v pásmu, ale posléze spolupracovala domácí obrana.

07:41
    Čerepanov měl rozehrávku společně se spoluhráčem až se hosté vydali do útoku po levém křídle Kraskovskijem.

08:11
    Domácí vyvinuli tlak na Nakládala, následně vsadil na razanci ze středu modré čáry Vojnov.

08:30
    Špatný přechod hostů do pásma, následně ovšem pracuje za vlastní brankou svojí holí Jelesin.

09:03
    Šipačov nechtěl forčekovat a následovala rána z velké dálky do lapačky Šesťorkina.

09:19
    Špatná domácí rozehrávka s Gavrikovem znamená, že nikdo z hráčů SKA nebude postupovat na Sudnicina.

09:30
    Po nahrávce pod sebe pálil z levého kruhu Apalkov, ale střela byla sražena do ochranné sítě, vhazování v hostujícím útočném pásmu.

09:35
    Šesťorkin zasáhl levým betonem a poté schoval kotouč do lapačky, čímž nepustil k dorážce u pravé tyče Kajumova.

09:47
    Jelesin musel spěchat do obrany, ale domácí celek zpomalil svojí akci ve středním pásmu.

10:11
    Nakládal byl na modré čáře, následoval kotouč před branku soupeře, kdy nedorážel dlouhou rukou Loktionov.

10:25
    Domácí si nevedli dobře s Dacjukem ve středním pásmu, ale hosté poté nezakončili bekhendem z pravé strany.

10:46
    Vojnov v levé části hřiště přišel o kotouč a za vlastní brankou bere rozehrávku Kronwall.

11:20
    Rykov zakončoval z levé strany a poté sahal po přesné dorážce u levé tyče Javkovlev.

11:50
    Plotnikov spolupracoval se Širokovovem na levé straně, ale nikdo z nich neposlal kotouč na Sudnicina.

12:16
    Plotnikov se vrátil do obrany, načež hosté trefili z levého kruhu brankovou konstrukci.

12:43
    Jeden z domácích hráčů byl na pravém křídle zřejmě podražený, ale hraje se dál.

13:13
    Rozehrávka šla za Jelesinem a Kontiolou až vyrazil Šesťorkin střelu z pravého kruhu před sebe.

13:42
    Kalinin měl na levém křídle dobrou rychlost, ale soupeř jej tělem čistě odstavil od kotouče.

13:58
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vjačeslav Vojnov – 2 min., sekání).

14:05
    Domácí ihned vyhazují až na hokejku Sudnicina.

14:18
    Hersley naopak po pravé straně nevyhodil, a tak hraje na pravém kruhu Apalkov.

14:45
    Po tvrdé střele nedorážel u pravé tyče Apalkov, dobře se prezentoval Jakovlev.

15:25
    Další výhoz domácích na forhendovou stranu hokejky Sudnicina.

15:52
    Po rozehrávce Kontioly nahodili hosté po pravé straně kotouč do pásma.

16:23
    Šesťorkin je bez masky po zakončení do helmy v podání Kraskovského z pravého kruhu.

16:42
    Hosté si nahrávali v útočné třetině až do všeho svojí hokejkou zasáhl Kovalčuk.

17:25
    Hosté uspěchali útok po pravé straně a poté si stoupl Bělov v pravém rohu pásma před Averina.

18:02
    Kontiola šel do dvou hráčů na pravé straně, takže Šesťorkin nezasahoval.

18:21
    Poté, co se Šesťorkin dotkl kotouče hokejkou, tak domácí nevystřelili na branku soupeře.

18:46
    Petrohrad bude vyloučen, Sudnicin už je na střídačce.

19:08
    Hosté si dali s rozehrávkou hodně na čas a posléze hrál ve střední třetině Apalkov.

19:19
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., hákování).

19:38
    Po nahrávce Nakládala jsme viděli zakončení zleva z jedničky do pravého betonu Šesťorkina.

19:57
    Domácí ještě vyhodí kotouč pryč z pásma.

20:00

První třetina branku nepřinesla a nebezpečnější byla spíše Jaroslavl, která zakončení z levého kruhu otřela o spoj domácí branky. Petrohrad měl velice špatnou přesilovku. Hosté nehrají vůbec zle. Zajímavé je, že Vojnov si již dvakrát poseděl na trestné lavici. Favorit zápasu si v úvodním dějství nevypracoval žádnou větší příležitost.

20:01

20:02
    Poté, co se Kontiola a Dacjuk postavili na buly, tak byla rozehraná druhá třetina.

20:26
    Spolupráce Kontioly a Kronwalla v levé části útočného pásma k zakončení nevedla.

20:48
    Kronwall hrál až ve středním pásmu a posléze napadal jeho rozehrávku jeden z domácích hráčů.

21:20
    Apalkov byl aktivní na levém křídle, zatímco se do hry zapojil také na levém kruhu Kartajev.

21:38
    Ketov bruslil až do útočné třetiny, ale Sudnicin si hokejkou pohlídal kotouč za vlastní brankou a chybu neudělal.

22:14
    Jeselin, Koskiranta a Tichonov se sešli v pravém rohu domácího útočného pásma, nakonec nebyl donucen Sudnicin k zákroku.

22:49
    Hersleyho střela z pravé strany útočného pásma šla výrazně mimo tři tyče, ale pokračuje ještě Vojnov.

23:15
    Zubarev měl na sobě Kajumova, posléze po pravém křídle útočil Šipačov a Plotnikov.

23:47
    Vojnov si zahrál v útočném pásmu až byl důrazný Kronwall a narazil Šipačova na mantinel v pravém rohu domácí útočné třetiny.

24:22
    Domácí nerozehráli vůbec dobře a tak hosté kontrovali střelou na lapačku Šesťorkina.

24:45
    Hersley zvládl souboj na jedničku s Korškovem na levém křídle.

25:09
    Po křižné nahrávce neprošel do útočného pásma po levé straně jeden z hostujících hráčů.

25:20
    Koskiranta prohrál buly po levé ruce Sudnicina a útočit bude hostující celek Jelesinem.

25:48
    Hosté prováhali možnost zakončení z levého kruhu a reagovat může Tichonov.

26:07
    Zubarev naznačil střelu, ale poté nahrál křížem na pravý kruh spoluhráči Gusevovi, až hosté dobře komunikovali se Sudnicinem.

26:24
    Kajumov nedostal po pravé straně kotouč pryč z pásma.

26:40
    Ofsajd hostů.

26:44
    Po ráně z velké dálky zasáhl Šesťorkin.

26:52
    Hosté tlačili na brankovišti na Šesťorkina, ale ten všemu odolal.

27:17
    Nakládal zakončoval z levé strany na zadní tyč, ale tohle byla snadná práce pro Šesťorkina.

27:30
    Kotouč na levém křídle nedostal na hokejku Kovalčuka, a tak může forčekovat Averin.

28:02
    Hostující hráč byl na pravém kruhu zablokován a odešel střídat.

28:22
    Korškov nemohl vjet do útočné třetiny, což se na druhé straně povedlo středem Ketovovi.

28:47
    Bělov rozjel kolotoč po pravé straně, nakonec pokračoval Zubarev a Tichonov.

29:02
    Gusev nabral výbornou rychlost po křižné nahrávce na levém křídle, dostal se před beka, ale napálil pouze beton Sudnicina.

29:53
    Nakládal bude dnes podruhé vyloučen, tentokráte za nedovolené bránění proti Plotnikovovi v útočném domácím pásmu.

30:15
    Po sérii soubojů v útočné třetině domácích nakonec hosté vyhodili a puk vzal Kovalčuk.

30:29
    Kovalčuk udělal chybu na pravé straně a útočit bude soupeř proti Kalininovi.

30:53
    Kovalčuk se po pravé straně dostal do pásma, ale hosté předvedli vynikající obranu.

31:04
    Samostatný únik Loktionova v oslabení končí bekhendovou střelou do lapačky Šesťorkina, Kontiola se nedostal k dorážce.

31:15
    Plotnikov nahrával křížem na levou stranu a posléze zakončoval z druhé vlny zprava Hersley tvrdou střelou do lapačky Sudnicina.

31:20
    Kraskovskij nebyl úspěšný na buly, a tak hraje na pravé straně na modré čáře Hersley.

31:38
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Nakládal se vrací zpět na led. Domácí využívají svojí početní výhodu. Šipačov stál za brankou a posléze dva bránící hráči nezabránili tomu, že si PATRIK HERSLEY sjel na hranu pravého kruhu a s hokejkou na pravou stranu tvrdou střelou z jedničky posunul Petrohrad do vedení 1:0. Asistence: Vadim Šipačov, Nikita Gusev.
    31:38 Patrik HERSLEY - 1:0

32:39
    Zakázané uvolnění hostů.

33:17
    Hostující celek se po pravé straně dostal k zakončení bekhendem z kruhu do lapačky Šesťorkina.

33:25
    Koledov našel v levé části útočného pásma Pajgina, ale po tlaku hostů nezasahoval Šesťorkin.

34:00
    Vojnov rozehrával na pravou stranu, kde kooperovali Dacjuk a Prochorkin.

34:38
    Hostující rozehrávku vzali Nakládal a Kronwall, ale posté hostům nefungoval přechod do pásma.

34:57
    Po aktivitě Šipačova a Kalinina na pravé straně zakročil levým betonem Sudnicin.

35:05
    Rozehrávka Jelesina po pravé straně skončila na hokejce Bělova.

35:30
    Petrohrad bude hrát přesilovku!

35:45
    Kovalčuk přihrával křížem na levý kruh, výhoda trvá.

35:48
    Jakovlev byl za vlastní brankou podražený Kadjěkinem, který dostane dvě minuty.

36:00
    V útočném pásmu byli Dacjuk či Vojnov či Kovalčuk.

36:09
    Poté, co domácí nahodili kotouč do pásma si sjížděl Kalinin do prostoru před branku.

36:34
    Hosté vyhazují až na forhendovou část hole Šesťorkina.

36:57
    Korškov se po pravé straně natlačil přes beka a poté svedl zajímavý souboj se Šesťorkinem, který podrazil svého protihráče a měl dostat dvojku.

37:25
    Hersley a Šipačov byli připraveni v pravé části pásma, stejně tak Plotnikov.

37:58
    Plotnikov střílel po navedení kotouče zprava na střed z osy hřiště do betonu Sudnicina.

38:30
    Hosté marně forčekovali až se domácí dostali do pásma po praév starně Ketovem.

38:49
    Gavrikov spolupracoval v rozehrávce se Zubarevem na pravé straně, ale domácí se nedostali ani pryč z vlastní třetiny.

39:14
    Tlak v podání Kraskovského ze svého pohledu u levé tyče ukončil svým zákrokem rukou Šesťorkin.

39:32
    Kontiola podrazil Kalinina hrajícího po pravé straně a Petohrad bude hrát přesilovku.

39:43
    Zajímavá střela z levého kruhu mimo tři tyče, nakonec z druhé strany nedorážel Dacjuk.

39:55
    Kovalčuk se z levé části útočného pásma neprosadil.

40:00

Po dvou třetinách vede Petohrad 1:0, když Hersley otevřel skóre svojí střelou z první ve 32. minutě při vyloučení Nakládala. Jedná se o vyrovnaný mač. Hosté nastřádali celkem dost trestů ve druhém dějství. I tak byl například Kovalčuk ke konci druhé třetiny docela frustrovaný. Uvidíme, co přinese třetí dějství. Jaroslavl není bez šance na nějaký bod z Ice Palace.

40:01

40:05
    Dacjuk nahrával ze střední třetiny pod sebe.

40:24
    Dacjuk pustil Kovalčuka na levý kruh, v obraně je připraven Averin.

40:56
    Bělov rozehrával na Šipačova, následně domácím nevyšel útoku po pravé straně s Plotnikovem.

41:27
    Šipačov zavezl kotouč po levé straně do pásma, ale tam byli domácí jen pár sekund.

42:00
    Aktivita Plotnikova na levé straně nepřinesla střelu proti Sudnicinovi.

42:19
    Po rozehrávce Jelesina skončil kotouč až za brankou domácích na holi Rykova.

42:38
    Následně poslal Koskiranta kotouč na pravou stranu, kam si proti Kraskovskému sjel jeho spoluhráč.

43:05
    Zubarev se na levé straně vysunul proti Jelesnovi a hrát bude domácí celek z vlastní třetiny Thoresenem.

43:37
    Spolupráce Thoresena se spoluhráčem na levé končí tlakem do brankoviště a zásahem Sudnicin před Širokovem.

43:43
    Následně trefil Javkovlev z levé strany lapačku Sudnicina.

43:47
    Rozehrával Jelesin na levou stranu, ale tam byly pouze domácí dresy.

44:20
    Kontiola napadal rozehrávku, posléze si sjel na levou stranu Šipačov, ale nikterak neprověřil Sudnicina.

44:52
    Nákladal vzal rozehrávku a pak směřoval na pravou stranu křížem na hůl Kuzuna proti Rykovovi.

45:27
    Koskiranta vypálil z pohybu z levé strany přes beka, ale kotouč mířil mimo tři tyče.

45:50
    Ketov posunul hokejkou kotouč na pravém křídle, ale poté se již nic dalšího nestalo.

46:15
    Nakládal nahrával na levou stranu z vlastní třetiny před forčekujícím Širokovem, následně ovšem šel puk na hokejku Hersleyho.

46:54
    Série nepřesností ve střední třetině a nakonec zakončení Kalinina z levého kruhu před Ljubuškinem.

47:09
    Po spolupráci Rykova a zakončujícího Širokovova se snažil kotouč tečoavt před Sudnicincem jeden z domácích hráčů.

47:20
    Kovalčuk na levé straně ztratil kotouč, ale vše za něj napravil ve vlastní třetině Gavrikov.

47:48
    Šipačov byl hodně rychlý na pravé straně, ale střela Kovalčuka z první z levého kruhu minula branku.

48:01
    Icing hostů.

48:08
    Širokov byl zbrklý při rozehrávce a poté se Prochorkin nedostal ke střele zleva přes Koledova.

48:40
    Prochorkin si odvedl své v levé části útočného pásma, ale kotouč nakonec sebral Ivanov.

49:06
    Střely na branku – 23:15.

49:18
    Kronwall rozehrával rychle na pravou stranu, kde minula puk hokejka Ivanovova.

49:43
    Následně přečíslení domácích brankou neskončilo a rozehrávat bude za vlastní brankou Nakládal.

50:12
    Gusev kroužil v levé části útočného pásma, ale kombinaci domácích přerušil Koledov.

50:48
    Kovalčuk ujel po levém křídle a následně přišla nahrávka na Hersleyho, jenž zaměstnal hostující obranu tvrdou střelou z první zprava.

51:00
    Hosté ještě ve třetí třetině nedostali domácí celek pod větší tlak.

51:21
    Teď při kontru dva na jednoho nezpracoval jeden z hostů křižnou nahrávku Apalkova na levém kruhu.

51:39
    Širokov chtěl hrát po levé straně s Thoresenem, ale byl ve střední třetině zastaven.

Thoresen bude vyloučen za podražení Ivanovova.

52:02
    Hosté navíc vyhráli buly v době, kdy je na modré čáře na pravé straně Kronwall.

52:20
    Domácí ovšem překazili nahrávku na levý kruh a vyhodili kotouč z pásma.

52:37
    A další výhoz zleva, takže spěchat musí ve vlastní třetině Nakládal.

52:54
    Tentokráte mířil kotouč z obranné třetiny domácích až ke Sudnicinovi.

53:23
    Zajímavá střela Apalkova z pravého kruhu vedle zadní tyče, následně zasáhl lapačkou Šesťorkin proti Pajginovi.

53:27
    Plotnikov se po buly vrhl po puku, ale ten mají ovšem hosté.

53:45
    Zřejmě Dacjuk vyhazoval a Sudnicin zastavil kotouč pro Nakládala.

54:05
    Šipačov podržel kotouč na pravé straně a poté mu v útočné třetině pomohli Jakovlev a Kovalčuk.

54:25
    Střela Hersleyho od modré čáry znamená zákrok Sudnicina.

54:40
    Kovalčuk se na levém kruhu pustil do souboje s Čerepanovem, následně nezasahoval Sudnicin.

55:00
    Hersley počkal na spoluhráče ve vlastní třetině a posléze se již hraje před hostující brankou.

55:17
    Po nahrávce Širokovova zakončil Rykov zleva vedle delší tyče.

55:40
    Prochorkin napadal hostující rozehrávku proti Jelesinovi marně, následně ovšem dobře pracoval v obraně Gavrikov.

56:07
    Dacjuk přihrával na pravý kruh Vojnovovi, proti němuž vytasil zákrok Sudnicin.

56:11
    Prochorkin měl kotouč na pravém kruhu a poté se do zakončení ze středu tlačil Dacjuk.

56:30
    Po ráně z větší dálky vyklepal Sudnicin kotouč z lapačky a pokračoval Nakládal.

56:50
    Plotnikov forčekoval s Kovalčukem proti Pajginovi až hosté neuspěli po levé straně.

57:17
    Šipačov křížem nahrával na pravou stranu na Kovalčuka nepřesně, následně chtěl ještě hrát Zubarev.

57:47
    Domácí byli důrazní, ale následně jsou hosté díky Apalkovovi na pravé straně v útočném pásmu.

58:25
    Po rozehrávce Jelesina pokračoval po pravé straně spoluhráč až do pásma.

58:37
    Oddechový čas pro hosty. Jaroslavl bude hrát powerplay.

58:43
    Bělov byl součástí soubojů v pravém rohu pásma, následně je připraven zakončovat Kronwall.

59:05
    Obrovský tlak hostů do brány, ale Šesťorkin se natáhl ve své pokladnici a uhájil ji.

59:29
    Domácí posunuli kotouč na levou stranu hřiště, aby to nebylo zakázané uvolnění.

59:43
    Kovalčuk držel kotouč na levé straně a Petrohrad už je blízko výhře nad Jaroslavlí.

59:47
    Po nahození hostů zastavil Šesťorkin kotouč pro Hersleyho na pravé straně.

Petrohrad vybojoval výhru poměrem 1:0 nad Jaroslavlí, když se jako jediný prosadil ve 32. minutě Hersley střelou z jedničky po nahrávce Šipačovova. Tou dobou seděl na trestné lavici český obránce Jakub Nakládal.

Ve třetí třetině domácí výborně bránili, nepustili svého soupeře k nějakému většímu tlaku. Výrazně pomohli vynikající defenzivou Šesťorkinovi. Ten si tak připsal cenné konto. Dnes to byl ovšem velký boj a dřina pro vedoucí tým KHL. Tohle hodně bolelo. Nebyl to zrovna dvakrát pohledný zápas. (19:48:52)