Salo – KP Brno 0:4 (kon.) | MTV – Olomouc 3:0 (kon.)
0
19 15 26
cz Streda 10.01.2018, 19:00 • SCHARRena STUTTGART • CEV Cup - ženy • Play-off

0:0
    Volejbalistky Olomouce nedokázaly ani v odvetném utkání sebrat vysoce favorizovanému Stuttgartu ani set. Po dvou setech 25:19 a 25:15 bylo o postupujícím rozhodnuto, domácí poté prostřídali sestavu, až na několik rozeher nechali odpočívat nizozemské opory Stoltenbergovou a Van Daelenovou, čehož Olomouc využila k až šestibodovému náskoku, v koncovce ale uspěl Stuttgart a vítězí 3:0. (20:32:38)

28:26
    Třetí set skončil.

28:26
    Dobojováno! Domácí ubránili olomoucký útok a Michaela Mlejnková poté útokem z pipu ukončuje toto utkání.

27:26
    Pia Kästnerová zaznamenává přímý bod z podání!

26:26
    Schäferová se snadno prosazuje úderem do středu olomoucké poloviny.

25:26
    Blokem v koncovce bodují také Olomoučanky!

25:25
    Stuttgart kazí podání, máme znovu vyrovnáno.

25:24
    Domácí bodují blokem!

24:24
    Olomouc byla nesmírně blízko zisku setu! Po domácí chybě na příjmu ale Michalíková nedokázala nad sítí přetlačit nahrávačku Kästnerovou a Schäferová poté zakončila rozehru bodovým úspěchem pro Stuttgart.

23:24
    V dlouhé rozehře uspěla Olomouc! Napolitano Šenková se prosadila technickým úderem přes domácí blok.

23:23
    Dva pokusy k vyrovnání potřebovala Michalíková, dokázala se ale přes domácí blok prosadit.

23:22
    Další neúspěch Olomouce, nejdříve byla Michalíková zablokována a byť hosté ještě udrželi míč ve hře, tak Napolitano Šenková míří jen do zámezí.

22:22
    Olomouc ubránila Schäferovou a Michalíková mohla navýšit rozdíl ve skóre, útočí ale mimo hřiště.

21:22
    Nikol Sajdová uspěla středem sítě.

21:21
    Domácí bodují blokem a dokázali tak smazat až šestibodové manko!

20:21
    Jana Napolitano Šenková útočí do zámezí.

19:21
    Paige Tappová snižuje na 19:21.

18:21
    Kuriózní situace, Napolitano Šenková už byla takřka zablokována, hostům se ale podařilo udržet míč ve hře, Sajdová jej přehrála zadarmo přes a domácí nedokázali míč zpracovat!