Chabarovsk – Čerepovec 4:2 (kon.) | Vladivostok – S.Moskva 2:6 (kon.) | Helsinki – HC Slovan sk 2:3 (kon.)

Jokerit Helsinki dáva gól!
    Gilroy vystrelil od modrej, na pravom kruhu PEKKA JORMAKKA sklepol puk dole na ľad a ten skončil v sieti brankára hostí. Hlavný ešte posúdi situáciu s videorozhodcom zápasu a sú len dve možnosti. Hra s vysokou hokejkou alebo ten puk trafil Palola? To by hlavný netelefonoval...tak napokon gól platí, puk Gilroya napokon do siete hostí dostal predsa len Pekka Jormakka. Asistencie: Matthew Gilroy a John Norman.
    39:01 Patrik Lamper - 1:3

39:01
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan začal excelentne druhú tretinu a excelentne ju aj končí. PATRIK LAMPER vystrelil z ľavého kruhu a puk zavesil pod brvno domácej klietky.
    20:09 Michal Řepík - 1:2

20:09
    MICHAL ŘEPÍK šokuje Hartwall Arénu, Kašpar od obrannej modrej poslal diagonálny puk na útočnú modrú a príklepom Michal poslal puk k vzdialenejšej žrdi domácej bránky. Asistencia: Lukáš Kašpar.
    18:01 Jan Buchtele - 1:1

18:01
    V závere prvej tretiny Slovan vyrovnáva, Després si prevzal na modrej puk, nakorčuľoval na pravý kruh, puk poslal vľavo k bránkovisku a JAN BUCHTELE usmernil puk za chrbát domáceho brankára. Asistencie: Simon Després a Nick Ebert.
    06:30 Henri Ikonen - 1:0

06:30
    Regin vystrelil z pravej strany pri bránkovisku, Štepánek puk vyrazil pred seba, tiesnený Niklas Jensen puk dopravil pred bránkovisko, zakončiť nedokázal, no za ním korčuľujúci HENRI IKONEN už áno a svojim pukom otvoril účet dnešného večera. Asistencie: Niklas Jensen a Peter Regin.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 7. H. Ikonen (N Jensen, Regin), 45. Jormakka (Gilroy, Norman) – 19. Buchtele (Després, Ebert), 21. Řepík (Kašpar), 40. Lamper

Jokerit Helsinki: Rämö (Zapolski) – Lepistö, Rissanen, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, Lauridsen, Rautanen – N. Jensen, Regin (C), Ikonen – Anttila, O´Neill, Joensuu (A) – Palola, Norman, Jormakka – Mäki, Huhtala, Wirtanen – Marjamäki
    HC Slovan Bratislava: Štepánek (Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Ebert, Després, Voráček, Švarný, Bačík – Řepík, Boychuk, Kašpar (A) – Mikúš, Genoway, Buchtele – Lamper, Šťastný, Skalický – Sloboda, Sádecký, Šerbatov

Rozhodca: Sidorenko, Vasiliev – Šeľanin, Sazonov

Diváci: 10.134