Příbram – Plzeň 3:3 (kon.)
FK Příbram
3:3 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
cz Štvrtok 30.11.2017, 13:10 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy (CZ) • 17. kolo

86
    Příbram právě vstřelila branku!
    Tak to je vynikající závěr utkání pro příbramské barvy, které v rozmezí čtyř minut dorovnaly dvougólovou ztrátu. Na 3:3 vyrovnal JAN MATOUŠEK.

82
    Přibližně deset minut před koncem vykřesal domácím naději na bodový zisk JIŘÍ JANUŠKA – 2:3.

72
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeňští si berou dvougólový náskok z prvního poločasu zpět a dvacet minut před koncem směřují za vítězstvím. DUŠAN PINC má zaděláno na hattrick.
    53. Lukáš RIC - 1:2

53
    Ofenzivní aktivita domácích přinesla své ovoce. Na hranici vápna dostal nabito LUKÁŠ RIC, který s přispěním teče bránícího hráče vrátil Příbram zpátky do zápasu.
    32. Dušan PINC - 0:2

31
    Náskok Západočechů po půlhodině hry zdvojnásobil DUŠAN PINC. Autor gólu zakončil svou sólo akci přízemní střelou podél gólmana.
    25. Jonáš VAIS - 0:1