Sturm Graz – Admira Wacker Mödling 6:1 (kon.)
6:1 (4:1)
Admira Wacker Mödling
cz Utorok 28.11.2017, 19:00 • UPC-Arena, Graz • Rakúska Bundesliga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:53:50)

Je konec. Sturm Graz nakonec hostům z Admiry nadělil pořádný debakl a vyhrál vysoko 6:1.
    Už v 15. minutě měl Knasmüllner šanci vstřelit gól z penalty, když se Schoissengeyr provinil faulem ve vápně. Hostující hráč s klidem pokutový kop proměnil a Admira šla do vedení. Ovšem o tři minuty později Schoissengeyr odčinil faul, ze kterého byla penalta a po rohovém kopu srovnal na 1:1. V 17. minutě otočil utkání Zulj. Domácí ale byli na konci a ve 32. minutě přidal další branku krásnou ránou Zulechner. Těsně před poločasem dostal Alar skvělou přihrávkou do běhu a zakončil přesně k pravé tyč. Sturm Graz tak po prvním poločase vedl vysoko 4:1.
    Ve druhém poločase přidal v 76. minutě pátý gól Fabian Koch, když zamířil přesně do levé šibenice. V 84. minutě trefil Friday pouze tyč. Minutu před koncem dostal Oliver Filip skvělý pas a ránou k levé tyči ukočíroval výsledek na 6:1.

90+2

90+1
    Nyní se domácí provinili faulem ve středu hřiště.

90
    Domácí drží míč a utkání se pouze dohrává.
    89. Oliver FILIP - 6:1

89
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tak to už je pořádný debakl! OLIVER FILIP dostal skvělý pas od Alara, při zpracování sice lehce zaváhal, ale nakonec zakončil přesně k levé tyči a Sturm Graz vede už 6:1! Asistence: Alar.

88
    Další faul hostů a u míče jsou opět domácí.

87
    Nyní se nepříjemně srazili hráči Admiry a na hřiště jsou povolání doktoři.

86
    Sandi Lovric vypálil z dálky, ale Leitner si s jeho pokusem poradil.

85
    Marvin Potzmann sejmul brankáře Leitnera a píská se faul.
    84. Friday trefil pouze pravou tyč.

84
    Emeka Friday se chvíli potom co je na hřišti dostal do zakončení, ale brankář Leitner vyrazil jeho pokus na pravou tyč!

83
    Sandi Lovric poslal centr z rohového kopu do vápna, kde se ke střele dostal domácí hráč, ale zamířil vedle brány.

83
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Philipp Zulechner, přichází Emeka Friday.

82
    Žlutou kartu dostává Marcel Holzmann (FC Flyeralarm Admira).

81
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Lukas Grozurek, přichází Marcel Holzmann.

79
    Sturm Graz dnes hraje fantasticky a až na obdrženou branku z penalty nepustil hosty do žádného vážnějšího zakončení.

78
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Sandi Lovric.

Michal Raška

Góly: 14. Schoissengeyr, 17. Zulj, 32. Zulechner, 42. Alar, 76. Koch, 89. Filip – 12. Knasmüllner (pen.)

Karty:   12. Schoissengeyr (STG), 68. Jeggo (STG) – 15. Strauss (TRK), 66. Lackner (TRK), 82. Holzmann (TRK)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 15:1. Střely mimo: 1:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:15.
    SK Sturm Graz: Siebenhandl – Koch, Schoissengeyr, Maresic, Lykogiannis – Hierländer (69. Filip), Jeggo, Zulj (78. Lovric), Potzmann – Zulechner (83. Friday), Alar.
    Náhradníci: Schützenauer – Filip, Friday, Lovric, Schmerböck, Spendlhofer, Puchegger.

Admira Wacker Mödling: Leitner – Zwierschitz, Maranda, Strauss (46. Petlach), Ebner – Sax (46. Maier), Lackner, Knasmüllner, Grozurek (81. Holzmann) – Jakolis, Starkl.
    Náhradníci: Kuttin – Botic, Holzmann, Maier, Petlach, P. Posch, Schmidt.

Rozhodca: Harald Lechner – Maximilian Kolbitsch, Patrick Orlet