West Ham – Leicester 1:1 (kon.)
West Ham United
1:1 (1:1)
Leicester City
Piatok 24.11.2017, 21:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 13. kolo

V druhom polčase sa napokon nič zaujímavého neudialo a zápas sa tak zrejme končí spravodlivou remízou 1:1!

S týmto konštatovaním sa tak už lúčim a prajem teda už dobrú noc. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (22:55:14)

90+6

90+5
    Čoskoro sa už naplní aj nadstavený čas, stav zápasu je 1:1! David Moyes tak smeruje k prvému bodu na lavičke West Hamu.

90+4
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Arthur Masuaku, prichádza Diafra Sakho.

90+3
    West Ham sa drží na útočnej polovičke, ale hostia úspešne odolávajú. Leicester sa tak už zrejme sústredí len na bránenie tohto výsledku.

90+2
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Demarai Gray, prichádza Islam Slimani.

90+1
    Domáci teraz zahrávali sériu rohových kopov, ale ani tie zmenu skóre nepriniesli. No ešte je tu nejaký ten nadstavený čas, mužstvá majú šancu ešte niečo skúsiť vymyslieť.

90
    Tak to som teda nečakal, nadstavuje sa ešte 6 minút!

89
    Čaká sa už aj na údaj o nadstavenom čase, zrejme sa nejaké tie dve či tri minútky nadstavia.

87
    Hostia zahrávali rohový kop, ale ani center od rohovej zástavky v podaní Graya nič neponúkol. Uvidíme, či teraz niečo vymyslia domáci futbalisti.

86
    Ani záverečné minúty riadneho hracieho času nám nič neponúkajú, zrejme môžme už len očakávať nejakú náhodnú akciu a po nej by mohlo prísť niečo zaujímavého.

85
    Obaja tréneri majú k dispozícii ešte po dve striedania. Uvidíme, či napokon ešte uvidíme nejakú výmenu na trávniku, pretože do konca zápasu už veľa času neostáva.

84
    Sledovali sme ďalšie útočné ťaženie domácich futbalistov, ale Gray v rozhodujúcej chvíli vyprodukoval iba nepresnú prihrávku a tak sa hostia do nebezpečenstva nedostali.

83
    Domáci zahrávali teraz priamy kop, ale nebolo to z nebezpečnej vzdialenosti. Lanzini centroval pred pokutové územie, ale obrana hostí loptu upratala do bezpečia.

82
    West Ham sa po faule postupne usadil na útočnej polovičke, ale domáci vyprodukovali iba nepresný center. Hostia sa teraz nikam neponáhľajú a rozbiehajú svoju postupnú kombináciu.

80
    Do konca prvého polčasu ostáva 10 minút, možno ešte nejaký ten nadstavený čas. Ani v týchto chvíľach nič zaujímavého nesledujeme a zápas sa tak približuje už k spomínanej deľbe bodov.