Trenčín – B. Bystrica | 4:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš | 0:4 (kon.) | | | Žilina – Nitra | 2:4 (kon.) |
Košice – Poprad | 3:1 (kon.) | | | Zvolen – Detva | 6:2 (kon.) |
Trnava – Orange 20 | 1:9 (kon.) |
Vienna – Znojmo | 6:4 (kon.) |
Sparta Praha – Třinec | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Litvínov – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 4:3 (kon.) | | | Plzeň – Vítkovice | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Hradec Králové – Chomutov | 3:2 (po pr.) |
LA Kings – Florida | 4:0 (kon.) | | | Buffalo – Carolina | 1:3 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 0:6 (kon.) |
Tampa Bay – NY Islanders | 3:5 (kon.) | | | Pittsburgh – Chicago | 1:2 (kon.) | | | Washington – Minnesota | 3:1 (kon.) |
Nashville – Colorado | 5:2 (kon.) | | | Vancouver – St. Louis | 3:4 (po pr.) | | | San Jose – Boston | 1:3 (kon.) |
Carolina – NY Islanders | 4:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Nižnekamsk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Soči – Ufa | 1:3 (kon.) | | | Riga – Jekaterinburg | 3:2 (3:0 po s.n.) |
Znojmo – Debrecen-Miskolc | 4:3 (kon.) |
Kladno – Havířov | 1:5 (kon.) |
po s.n. (1:0)
CSKA Moskva
3:2
(0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Adam Pavlíček
Góly a asistencie:
25. Svetlakov (Grigorenko), 51. Nestěrov (Andronov, Kiselevič), rozh. náj. Šalunov – 13. E. Galimov (Piganovič, Sexton), 14. Piganovič (R. Hanzl, Sexton)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Michail Grigorenko (MOS)
0:0 Andrej Nestrašil (NIZ)
2. séria:
0:0 Andrej Kuzmenko (MOS)
0:0 Robin Hanzl (NIZ)
3. séria:
0:0 Roman Ľubimov (MOS)
0:0 Emil Galimov (NIZ)
4. séria:
0:0 Kirill Kaprizov (MOS)
0:0 Dan Sexton (NIZ)
5. séria:
1:0 Maxim Šalunov (MOS)
1:0 Chad Rau (NIZ)
CSKA Moskva:
Sorokin (L. Johansson) – Ožiganov, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Ar. Sergejev, Pašnin, Naumenkov – K. Petrov, Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Svetlakov – Šumakov, Telegin, Andronov – , Grigorenko, Kuzmenko – Ľubimov.
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Volgin, Šaripzjanov, Fazylzianov – Sexton, R. Hanzl, E. Galimov – Avcin, Nestrašil, Rau – Zdunov, Šiksatdarov, P. Kulikov – Arkalov, Chajrullin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Volgin, Šaripzjanov, Fazylzianov – Sexton, R. Hanzl, E. Galimov – Avcin, Nestrašil, Rau – Zdunov, Šiksatdarov, P. Kulikov – Arkalov, Chajrullin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Andrej Nestrašil (Nižněkamsk): 0+0, 6 střel na branku, čas na ledě 17:47
Robin Hanzl (Nižněkamsk): 0+1, 1 střela na branku, čas na ledě 19:32 (17:54:04)
Autorem vítězného nájezdu je MAXIM ŠALUNOV!