Nižnekamsk – Novosibirsk 4:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Kazaň 4:1 (kon.) | Viťaz – Soči 2:4 (kon.)
HC Slovan – Ufa sk 3:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
HC Salavat Julajev Ufa
Pondelok 13.11.2017, 19:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

59:33
    Oddychový čas domácich, tréner Zankovec dáva posledné pokyny svojim zverencom.

59:10
    Scrivens vykorčuľoval na striedačku, power play Ufy je tu.
    55:37 Anton Burdasov - 3:2

55:37
    Salavat Ufa dala gól!
    Ufa zápas ešte zdramatizuje, Fiodorov z ľavej strany poslal puk pred bránkovisko a ANTON BURDASOV puk dopravil poľahky do bránky domácich. Asistencia: Arťom Fiodorov.
    51:29 Joonas Kemppainen - 3:1

51:29
    Hartikainen dostal puk pred bránkovisko, na dvakrát ho za Štepánka nedostal, Jakub ho v ľahu na ľade betónom zastavil, no k druhému vyrazenému puku sa dostal JOONAS KEMPPAINEN, ten prehodil Jakuba a puk skončil v bránke domácich. Asistencia: Teemu Hartikainen.
    48:22 Pavol Skalický sa radoval z gólu zbytočne
    49:00 Michal Sersen - 3:0

49:00
    Slovan Bratislava dal gól!
    Toto už platiť musí, od modrej z ľavej strany vystrelil MICHAL SESREN a puk okolo lapačky Scrivensa skončil v jeho sieti. Asistencia: Zach Boychuk.

48:22
    Slovan dosiahol gól, strelou z ľavej strany sa prezentoval zrejme Šťastný, Skalický však stál v bránkovisku a to rozhodcovia posúdili ako bránenie v hre brankárovi a gól belasým neuznali.

46:12
    Meszároš dostal dve minúty za podrazenie, presilovka pre hostí je tu.

46:02
    Skalický sa rútil sám na Scrivensa, puk smeroval medzi tri žrde, Ben Scrivens puk cez betóny poslal za svoju bránku.
    45:17 Zach Boychuk - 2:0

45:17
    ZACH BOYCHUK nakorčuľoval s pukom na ľavý kruh, vystrelil švihom a okolo vyrážačky Scrivensa zakončil. Asistencie: Patrik Bačík a Martin Réway.

41:51
    Po buly z vnútornej strany pravého kruhu umne vystrelil Kemppainen, Štepánek puk schoval vo svojej lapačke.

39:53
    Za držanie dostal dve minúty Švarný, delená presilovka pre Ufu, tretia v dnešnom zápase.

31:52
    Loginov za bránkou Scrivensa skončila na ľade, hlavný poslal Mikúša von na dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

17:40
    Skalický dostal puk do brejku, na tribúnach to len tak zašumelo, Scrivens Pavlov puk z pravej strany poslal späť do hry.

15:08
    Omark strieľal od modrej, medzi kruhmi puk na bránku domácich usmernil umne Hartikainen, Štepánek podržal tím belasých a puk zlikvidoval na svojej hrudi.

13:56
    Řepík inkasuje za seknutie dve minúty, Ufa si zahrá ako prvý tím v dnešnom dueli presilovú hru.

13:28
    Makarov dostal na palicu pred bránkou belasých odrazený puk, vystrelil švihom, Štepánek reflexívne puk vyrazil späť do hry.

05:05
    Ebert napriahol k streľbe z vrcholov kruhov, jeho príklep Scrivens rovnako v pokľaku likviduje vo svojom výstroji.
    02:31 Michal Řepík - 1:0

02:31
    MICHAL ŘEPÍK sa s pukom od modrej preštrikoval až pred bránku hostí a po ľade Scrivensovi puk zasunul do bránky.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 3. Řepík, 46. Boychuk (Bačík, Réway), 49. Sersen (Boychuk) – 52. Kemppainen (Hartikainen), 56. Burdasov (Fjodorov)

HC Slovan Bratislava: Štepánek (Mazanec) – Ebert, Sersen, Meszároš (C), Bačík, Voráček, Barker, Švarný (A) – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Genoway, Boychuk, Réway – Skalický, Šťastný, Šerbatov – Mikúš, Hrnka, Sloboda
    HC Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Larsen, Loginov (C), Garejev, Panin, Beľakov, Arzamascev, Busarov, Gončarov – Hartikainen, Kemppainen, Soloduchin – Burdasov, Zubov (A), Omark – Lisin (A), Junkov, Fiodorov – Makarov, Kuzmin, Majorov

Rozhodca: Morozov, Odinš (LAT) – Sadovnikov, Šeľanin

Diváci: 7.766