Ružomberok – Prešov | 3:1 (kon.) |
Podbrezová B – Inter Bratislava | 1:1 (kon.) | | | Žilina B – Bardejov | 2:0 (kon.) | | | Trebišov – Poprad | 3:2 (kon.) |
Sereď – Lok. Košice | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Bohemians | 2:1 (kon.) | | | Jablonec – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 2:2 (kon.) |
Jihlava – Sigma Olomouc | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Brno | 2:0 (kon.) |
Arsenal – Brighton | 2:0 (kon.) | | | Everton – Burnley | 0:1 (kon.) | | | Newcastle – Liverpool | 1:1 (kon.) |
Sociedad – Real Betis | 4:4 (kon.) | | | Barcelona – Las Palmas | 3:0 (kon.) | | | Valencia – Bilbao | 3:2 (kon.) |
Villarreal – Eibar | 3:0 (kon.) | | | Real Madrid – Espanyol | 2:0 (kon.) |
Freiburg – Hoffenheim | 3:2 (kon.) | | | Hertha – Bayern | 2:2 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Lipsko | 1:2 (kon.) |
Neapol – Cagliari | 3:0 (kon.) | | | Benevento – Inter | 1:2 (kon.) | | | Chievo – Fiorentina | 2:1 (kon.) |
Lazio – Sassuolo | 6:1 (kon.) | | | Spal – Crotone | 1:1 (kon.) | | | Turín – Hellas Verona | 2:2 (kon.) |
AC Miláno – AS Rím | 0:2 (kon.) | | | Bergamo – Juventus | 2:2 (kon.) |
Brugge – Gent | 2:1 (kon.) | | | Anderlecht – Liége | 1:0 (kon.) | | | Waregem – Lokeren | 1:3 (kon.) |
Braga – Praia | 6:0 (kon.) | | | Lisabon – Porto | 0:0 (kon.) | | | Belenenses – Guimarães | 1:0 (kon.) |
Marítimo – Benfica | 1:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Ufa | 0:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – FK Dinamo Moskva | 3:0 (kon.) | | | Machačkala – Zenit | 2:2 (kon.) |
Troyes – Saint-Étienne | 2:1 (kon.) | | | Angers – Lyon | 3:3 (kon.) | | | Nice – Marseille | 2:4 (kon.) |
Vlašim – Ústí n. L. | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Sokolov | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Vítkovice | 6:0 (kon.) |
Austria – Rheindorf Altach | 2:0 (kon.) | | | Salzburg – Wolfsberger | 2:1 (kon.) |
Alkmaar – Feyenoord | 0:4 (kon.) | | | Heerenveen – Amsterdam | 0:4 (kon.) | | | Arnhem – Utrecht | 1:1 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Kerkrade | 1:2 (kon.) |
Zabrze – Gliwice | 1:0 (kon.) | | | Wisła Pł. – Termalica | 1:0 (kon.) | | | Lech Poznań – Légia Varšava | 3:0 (kon.) |
Dukla Praha – Příbram | 2:4 (kon.) | | | Teplice – Plzeň | 2:1 (kon.) |
koniec
ESTAC Troyes
2:1
(1:0)
AS Saint-Étienne
89
|
Žlutou kartu dostává Adama Niane (ESTAC Troyes).
|
|
86
|
Žlutou kartu dostává François Bellugou (ESTAC Troyes).
|
|
84. Červená karta
|
||
84
|
Po skluzu na pronikajícího Grandsira dostává Hernani, střelec jediného gólu ASSE, rovnou červenou kartu a je tak druhým dnešním vyloučeným hráčem, poměr sil na hřišti se tak vyrovnává.
|
|
77
|
Žlutou kartu dostává Rémy Cabella (AS Saint-Étienne).
|
|
74
|
Žlutou kartu dostává Tristan Dingomé (ESTAC Troyes).
|
|
34. Červená karta
|
||
34
|
A pozor, Karim Azamoum (Troyes) netrefil míč a došlápl přímo na nohu Rémy Cabelly, ten se skácel k zemi a rozhodčí okamžitě, bez váhání, vytahuje červenou kartu!
|
Góly:
41. Pelé (Grandsir), 57. Khaoui – 53. Hernani (Cabella)
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:11. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 5:13.
Rozhodca: Rainville – Henninot, Denis
Diváci:
Karty: 74. Dingomé (TRY), 86. Bellugou (TRY), 89. Niane (TRY) – 77. Cabella (SET) 34. Azamoum (TRY) – 84. Hernani (SET)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:11. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 5:13.
ESTAC Troyes:
Samassa – Cordoval, Giraudon, Hérelle, Ch. Traoré – Azamoum, Dingomé – Khaoui (78. Confais), Pelé (68. Niane), Grandsir – Suk Hjun-Čun (39. Bellugou).
Náhradníci: Zelazny – Vizcarrondo, Bellugou, Ben Saada, Tinhan, Niane, Confais.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin (69. Diony), Pierre-Gabriel – Pajot, Dioussé (61. Hamouma) – Hernani, Cabella, Monnet-Paquet (46. Söderlund) – Bamba.
Náhradníci: Moulin – Rocha Santos, Lacroix, Diony, M'Bengue, Hamouma, Söderlund.
Tréner:
Náhradníci: Zelazny – Vizcarrondo, Bellugou, Ben Saada, Tinhan, Niane, Confais.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin (69. Diony), Pierre-Gabriel – Pajot, Dioussé (61. Hamouma) – Hernani, Cabella, Monnet-Paquet (46. Söderlund) – Bamba.
Náhradníci: Moulin – Rocha Santos, Lacroix, Diony, M'Bengue, Hamouma, Söderlund.
Tréner:
Rozhodca: Rainville – Henninot, Denis
Diváci:
Martin Dvořák