Brugge – Gent 2:1 (kon.) | Anderlecht – Liége 1:0 (kon.) | Waregem – Lokeren 1:3 (kon.)
Club Bruggy KV
2:1 (1:1)
KAA Gent
cz Nedeľa 01.10.2017, 14:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League • 9. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (16:24:40)

Sledovali jsme velice kvalitní utkání mezi Bruggami a Gentem, které končí výhrou domácího celku 2:1. Nejprve se v 16. minutě prosadil domácí Bonaventure, poté ovšem snížil v 24. minutě Kubo. Celé utkání bylo velice vyrovnané, nicméně v 72.minutě se prosadil Cools a zařídil tak domácím další tři body. Bruggy zvyšují náskok na druhé Charleroi na čtyři body, Gent zůstává na čtrnácté pozici.

90+4

90+3
    Opět parádní obranná práce domácích, kteří jsou již velmi blízko důležitým třem bodům.

90+2
    Rohový kop pro Gent, který vrhá všechny své síly do útoku.

90+1
    Rozhodčí Vertenten se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Hans Vanaken (Club Bruggy KV).

89
    Útočným faulem se provinil hostující Kalu, který to přehnal se silou v osobním souboji s De Bockem.

88
    Nepřesná střela Vossena končí mimo bránu Kaliniče.

87
    De Bock parádně získal míč a následně se vydal na útočný výlet, kde sbírá spoustu vteřin pro svůj celek.

86
    Bruggy takticky střídají na domácí trenér posílá na hřiště čerstvější obránce.

85
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Anthony Limbombe, přichází Laurens De Bock.

84
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Danijel Milićević, přichází Giorgi Čakvetadze.

83
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil nově příchozí Diaby.

82
    Rohový kop pro hostující Gent.

81
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Jelle Vossen.

80
    Gent kombinuje na své obranné polovině a snaží se překombinovat přes dobře dotírající domácí hráče, kteří zkušeně drží své jednobrankové vedení.

79
    Série střídání uzavírá za pár sekund osmdesátou minutu.

78
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Moses Simon, přichází Samuel Kalu.

77
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Damien Marcq.

76
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Emmanuel Bonaventure, přichází Abdoulay Diaby.

75
    Dalekonosná přihrávka za obranu nenalezla Vanakena, který byl na konci akce sražen brankářem Kaliničem.

74
    Jeden z hostujících hráčů dostal křeče v pravé noze.

73
    Domácí trenér bude poprvé střídat.
    72. Dion COOLS - 2:1

72
    Club Bruggy právě vstřelily branku! DION COOLS obdržel parádní přihrávku na pravou stranu pokutového území. Zde byl úplně osamocený a toho využil parádní střelou, s kterou byl Kalinič bez šance.

71
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Asare.
    70.

70
    Velká příležitost domácího celku! Vanaken takřka dokonale dovedl míč na osu hřiště k hranici vápna a poté vypálil přesně k pravé tyči, nicméně Kalinič předvedl výborný zákrok. Roh pro domácí.

69
    Nevymyslel nic, neboť ve vzduchu dominoval hostující Dejaegere.

68
    Kapitán Vormer diriguje svoje hráče v pokutovém území. Uvidíme, co vymyslí.

67
    Jenže jak již klasicky v druhém poločase končí celá akce faulem. Bruggy budou mít volný přímý kop.

66
    Gent se krásně vymanil z tlaku domácího týmu a prchá vpřed.

65
    Club Bruggy se vymanily z tlaku díky dobré obranné činnosti Nakamba a poté díky Coolsovi, který vybojoval na svoji osobu faul.

64
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Denswil.

63
    Wesley se sice dobře vrátil do obrany, jenže poté nesmyslně fauloval Kuba mimo hřiště.

62
    Bruggy se musely zachránit pouze dlouhým odkopem. Teď jsou pod velkým tlakem.

61
    Domácí fanoušci jsou opět neuvěřitelní a neustále podporují své oblíbence.

60
    Po hodině hry je výsledek utkání nadále vyrovnaný. Snad se dočkáme ještě nějaké branky v poslední půlhodince.

59
    Dennis Bonaventure nedokázal zpracovat poskakující míč. Kubo bude vhazovat poblíž svého pokutového území.

58
    Hra je v posledních minutách často přerušovaná, neboť se vyskytuje velké množství jak obranných tak i útočných faulů.

57
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť se do ofsajdového postavení dostal Gigot.

56
    K míči se postavil autor první branky Kubo, jenže jeho pokus končí na zdi. Rohový kop pro hosty.

55
    Gent bude mít výhodu zajímavého volného přímého kopu zhruba z dvaceti osmi metrů.

54
    Mitrovič skvěle přeskočil Vanakena a lehce získal míč.

53
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Simon.

52
    Nepřesná kombinace Gentu končí za brankovou čarou. Horvath bude odkopávat od brány.

51
    Nakamba nevybíravě fauloval skluzem Syllu. Domácí hráč si hodně hlasitě koledoval o druhou žlutou kartu v utkání.

50
    Domácí kapitán Vormer opět zahrál tento volný přímý kop, jenže tento si do výkladní skříně nedá, neboť jeho střílený centr končí na rukavicích Kaliniče, který míč vyboxoval do bezpečí.

49
    A stejný hráč dokázal o minutu později vybojovat zajímavou standardní situaci.

48
    Vertraete dokázal zblokovat další centr, tentokrát od Limbombeho.

47
    Nepřesný centr Bonaventureho lapil do svých rukavic hostující brankář Kalinič, který bude nejspíš mít hodně práce, nebudeme se muset divit, můžeme vidět nejlepší útok nejvyšší belgické ligy.

46
    Domácí Club Bruggy rozehrály druhý poločas.

46

Sledovali jsme velice atraktivní půli mezi Bruggy a Gentem, které končí remízou 1:1. Nejprve se v 16. minutě prosadil Bonaventure, jenže o osm minut později vyrovnal utkání Kubo. Zbytek poločasu se oba celky střídaly v aktivitě a remízový stav je zatím zcela zasloužený.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45
    Rozhodčí Vertenten se rozhodl, že nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

44
    Asare nedovoleným zákrokem poslal na trávník Vormera, ten rychle rozehrává, ať domácí Bruggy stihnou minimálně jeden útok.

43
    Miličevičův centr hledal volného obránce Mitroviče, jenže ten se nedokázal prosadit přes jeho stín, tedy Denswila.

42
    Gent bude mít volný přímý kop zhruba z třiceti metrů.

41
    Roh zahraný Miličevičem byl nepřesný, hned první stojící obránce dokázal poslat míč do bezpečí.

40
    Zajíamvá šance Gentu! Kubo se dostal v pokutovém území k zakončení, jenže Mechele s Denswilem dokázali ránu zblokovat, jinak by střela spadla podruhé za záda Horvatha. Rohový kop pro hosty.

39
    Nepřesná kombinace mezi Miličevičem a Syllou končí u kopaček Mecheleho.

38
    Žlutou kartu dostává Anderson Esiti (KAA Gent).

37
    Slaboučká střela Wesleyho z vápna nepřinesla Kaliničovi žádné větší nervy, neboť se nemusel ani pohnout.

36
    Bruggy opět kombinují na své útočné polovině a Gentu dělají nemalé problémy. Tentokrát se útok ale nepodařil, protože Poulain nepřesně zpracoval poskakující míč.

35
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Mitrovič.

34
    Rohový kop pro domácí celek.

33
    Domácí Dennis Bonaventure teatrálně spadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání penalty, nicméně sudí Vertenten se nenechal nachytat.

32
    Volný přímý kop Gent nezahrál dobře, domácí mančaft je u míče a začíná se postupně dostávat do útoku.

31
    Žlutou kartu dostává Marvelous Nakamba (Club Bruggy KV).

30
    Simon bez problémů obehrál Coolse a poté nepřesně přihrál do běhu na Syllu.

29
    Tentokrát Wesley vybojoval standardní situaci, kterou domácí celek rozehrál na krátko.

27
    Útočným faulem se provinil Wesley, který zboural Simona.

26
    Nepřesnou přihrávku vyslal Cools. Kalinič bude odkopávat od brány.

25
    Gent potvrzuje aktivitu nebezpečnou situací kolem pravé postranní čáry.
    24. Juja KUBO - 1:1

24
    Gent právě vstřelil branku! Tak to byla neuvěřitelná branka! YUYA KUBO dostal parádní dalekonosnou přihrávku od Dejaegereho a ten neměl problém přelobovat Horvatha hlavičkou.Začíná se hrát opět od nuly.

23
    Poulain nestíhal rychlý pohyb Sylly a tak si pomohl nedovoleným zákrokem, konkrétně skluzem.

22
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť roh byl zahrán prachbídně. Bruggy zůstávají u míče po nepřesně přihrávce Dejaegera.

21
    Denswil to vzal na sebe a jeho střela z dvaceti metrů končí na zdi, která ho tečovala na rohový kop.

20
    Hostující kapitán Asare nesmyslně fauloval Wesleyho kolem pokutového území. Tohle mohlo být oceněno i žlutou kartou.

19
    Gent je po inkasované brance pod velkým tlakem. Další střela Mecheleho opět končí mimo tři tyče Gentu.

18
    A opět celá akce domácích končí střelou z velké vzdálenosti, tentokrát se toho ujal Vanaken, jenže ani ten nedokázal trefit bránu.

17
    Rychlá dalekonosná střela Nakamba končí mimo bránu hostujícího brankáře.
    16. Emmanuel BONAVENTURE - 1:0

16
    Club Bruggy právě vstřelily branku! Vormerův centr přesně našel hlavu domácího střelce EMANNUELA DENNISE BONAVENTUREHO, který hlavičkou z blízkosti překonává Kaliniče.

15
    Bruggy budou mít zajímavou standardní situaci po faulu na Dennise Bonaventureho zhruba z dvaceti sedmi metrů.

14
    Wesleyho prudký centr do vápna nikoho ze svých spoluhráčů nenašel, neboť Asare odkopl míč z první do autu.

13
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť Verstraete nedokázal najít Miličeviče.

12
    Vhazování pro hostující celek poblíž pokutovému území Clubu Bruggy.

11
    Gent kombinuje kolem půlicí čáry a na pár okamžiků převzal otěže zápasu do svých rukou.

10
    Zajíamvé šance i na hostující straně! Simon v pokutovém území hledal v malém vápně Syllu, jenže ten byl zdvojen, ale i tak nadělal poskakující balón velké starosti.

9
    Miličevičův centr do vápna sice našel Gigota, jenže ten tečoval míč pouze do země, nicméně hosté zůstanou nadále u míče.

8
    Gent pomalu kombinuje na své obranné polovině a snaží se domácí vyhodit z rytmu. To se částečně daří Simonovi, který vybojoval volný přímý kop.

7
    Japonský útočník Kubo se provinil nedovoleným zákrokem kolem půlicí čáry.

6
    První pěkná kombinace domácích! Bruggy kombinovali kolem levé postranní čáry, Vanaken přihrál poté na Wesleyho, který z hranice vápna vystřelil. Rána ovšem končí těsně vedle pravé tyče hostujícího Kaliniče.

5
    Nepřesná přihrávka Vormera nenašla Limbombeho, kterému chyběl zhruba metr ke zpracování.

4
    Gent poprvé dlouhodobě drží míč a snaží se dostat až do pokutového území, nicméně Limbombe dobrým obranným zákrokem dopravil míč do autu.

3
    Nepříliš povedená střela domácího Vanakena končí v náručí hostujícího brankáře Kaliniče.

2
    Dennis obdržel přihrávku ve vápně, spadl a dožadoval se penalty, nicméně rozhodčí Vertenten zůstává klidný.

1
    Bruggy oblékly černo modré dresy, Gent neonové.

1

Club Bruggy KV: Horvath – Denswil, Mechele, Poulain – Limbombe, Nakamba, Vormer, D. Cools – Vanaken, Bonaventure – Wesley.
    Náhradníci: Hubert – De Bock, Diaby, Mera, Refaelov, Vossen, Simons.

KAA Gent: L. Kalinić – Asare, S. Mitrović, Gigot, B. Verstraete – Dejaegere, Esiti, Milićević – Simon, Sylla, Kubo.
    Náhradníci: Thoelen – Dussenne, Čakvetadze, Machado, Kalu, Marcq, Jaremčuk.

08.05.16 Gent-Club Bruggy 1 : 4

Gent je na tom opačně. Vyskytuje se na čtrnáctém místě nejvyšší belgické soutěže. Na poslední Oostende mají náskok čtyř bodů. Na svém kontě mají šest bodů za výhru a tři remízy. Skóre mají pasivní 8:10. Z posledních pěti utkání dokázali vytěžit pět bodů za výhru a dvě remízy, takže se postupně zlepšují. Nejlepší střelec týmu je s jedním gólem Andrijasevič.

Club Bruggy začalo sezónu skvěle a po loňském druhém místu útočí na příčku nejvyšší. Na svém kontě mají 21 bodů za sedm výher, skóre mají dominantní 20:6. Mají nejlepší útok i obranu. Na druhé Charleroi mají náskok pouze jeden bod, ale má o zápas víc. Z posledních pěti utkání dokázali vytěžit dvanáct bodů za čtyři výhry. Nejlepší střelec týmu je se čtyřmi góly Bonaventure.

Hezký den u sledování devátého kola belgické Jupiler League! V dnešním utkání se představí vedoucí celek Club Bruggy, který přivítá Gent. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.