Sereď – Podbrezová B 4:2 (kon.)
ŠKF Sereď
4:2 (2:0)
FK Železiarne Podbrezová B
Nedeľa 24.09.2017, 16:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 9. kolo

83
    Sereď dala gól!
    MARKO MILUNOVIĆ sa nemýlil a poslal loptu do siete! Vyzerá to tak, že nádejám hostí na bodový zisk by mal byť koniec.

77
    Podbrezová B dáva gól! Svoje slová, ktoré som napísal po góle Michalíka musím vziať späť! Hostia sú v laufe, DÁVID HAŠČÁK znižuje na rozdiel jediného presného zásahu! Sereď sa musí o tri body strachovať, štvrťhodinu pred koncom je všetko otvorené.

70
    Podbrezová B dáva gól! Ružinský čisté konto neudrží! Na konci 70. minúty sa hostia dostávajú do vedenia, keď využili hluché obdobie Serede. MARTIN VÁLOVČAN sa postaral o čestný zásah. A ktovie, možno to bude cesta za drámou.

48
    Dovolím si povedať, že je rozhodnuté. Rýchly gól na úvod druhého polčasu, Železiarne to budú mať veľmi ťažké. ĽUBOMÍR MICHALÍK upratal loptu za chrbát Lukáča.

42
    Druhý gól pred prestávkou, Sereď sa dostáva do trháku. RUDOLF BILAS nadviazal na presný zásah svojho kapitána.

19
    Domáci sa dostávajú do vedenia. Mierny nátlak bol úspešne zavŕšený. Skóre duelu otvára ADAM MORONG.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 19. Morong, 42. Bilas, 48. Michalík, 83. Milunović (pen.) – 70. Válovčan, 77. Haščák

Karty:   23. Bellay (ZLB), 53. Migaľa (ZLB), 90. Kuzma (ZLB)

Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:8. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:2.
    ŠKF Sereď: Ružinský – Baša, Mészáros, Bilas, Laura, Loduha, Pankarićan, Morong (C), Djiby Ba, Ventúra, Michalík
    Náhradníci: Maťašovský, Milunović, Vesić, Richnák, Jankto, Bartoš, Nawar

FK Železiarne Podbrezová B: Lukáč – Migaľa (C), Fischer, Magda, Jedinák, Haščák, Bellay, Kačerík, Válovčan, Kuzma, Blahút
    Náhradníci: Adamčák, Lukáčik, Horváth, Marchuk, Hric, Garaj, Weiss

Rozhodca: Patrik Kmec – Martin Špivák, Martin Vitko