Šamorín – Lok. Košice | 1:1 (kon.) |
Dukla Praha – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Teplice – Bohemians | 0:0 (kon.) |
Bournemouth – Brighton | 2:1 (kon.) |
Eibar – Leganés | 1:0 (kon.) |
Hannover – Hamburger | 2:0 (kon.) |
Brugge – Mechelen | 2:0 (kon.) |
Ferreira – Setúbal | 1:0 (kon.) |
Arsenal Tula – FK Dinamo Moskva | 1:0 (kon.) |
Toulouse – Bordeaux | 0:1 (kon.) |
Vlašim – Vítkovice | 3:1 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Alkmaar | 0:2 (kon.) |
Arka – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Korona | 1:0 (kon.) |
koniec
PFK Arsenal Tula
1:0
(1:0)
Dynamo Moskva
90+2
|
Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Goran Čaušić, přichází Alexandr Denisov.
|
|
86
|
Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Luka Djordjević, přichází Federico Rasic.
|
|
79
|
Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Ilja Maximov, přichází Sergej Tkačjov.
|
|
69
|
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Kirill Pančenko, přichází Francisco Wánderson.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Khaly Thiam, přichází Aleksandr Zotov.
|
|
42
|
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Vladimir Rykov, přichází Toni Šunjić.
|
Góly:
18. Beljajev (M. Alexandrov)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:10.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 66. I. Ševčenko (ATU) – 25. Sosnin (DMO), 44. S. Těrechov (DMO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:10.
PFK Arsenal Tula:
V. Gabulov – K. Kombarov, Sunzu, Beljajev, V. Álvarez – Bourceanu, Čaušić (90+2. A. Denisov) – M. Alexandrov, Maximov (79. Tkačjov), I. Ševčenko – Djordjević (86. Rasic).
Náhradníci: Levašov, Berezin – A. Denisov, Gorbatěnko, Kangwa, Chaguš, Rasic, Jarmolickij, Tkačjov.
Tréner:
Dynamo Moskva: Šunin – Kozlov, Holmén, Rykov (42. T. Šunjić), S. Těrechov – K. Thiam (46. Zotov), Sapeta – Temnikov, Pančenko (69. Wánderson), Sosnin – Bećiraj.
Náhradníci: Narubin – Katrič, Lucenko, Morozov, T. Šunjić, Tašajev, Wánderson, Zotov, Tsallagov.
Tréner:
Náhradníci: Levašov, Berezin – A. Denisov, Gorbatěnko, Kangwa, Chaguš, Rasic, Jarmolickij, Tkačjov.
Tréner:
Dynamo Moskva: Šunin – Kozlov, Holmén, Rykov (42. T. Šunjić), S. Těrechov – K. Thiam (46. Zotov), Sapeta – Temnikov, Pančenko (69. Wánderson), Sosnin – Bećiraj.
Náhradníci: Narubin – Katrič, Lucenko, Morozov, T. Šunjić, Tašajev, Wánderson, Zotov, Tsallagov.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
David Suchý