Chabarovsk – Helsinki | 2:4 (kon.) | | | Vladivostok – HC Slovan | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Red Star Kunlun – CSKA Moskva | 3:4 (po pr.) |
Čerepovec – Soči | 1:0 (kon.) | | | Jaroslavľ – Jekaterinburg | 3:2 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Čeljabinsk | 3:0 (kon.) |
D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk | 1:2 (kon.) | | | Petrohrad – Togliatti | 3:1 (kon.) |
po s.n. (2:0)
Admiral Vladivostok
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Slovan Bratislava
35:27
|
Vylúčenie v tíme Admiral Vladivostok (Vadim Krasnoslobodcev – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
20:57
|
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Tommi Taimi – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
18:13
|
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Marek Viedenský – 2 min., podrazenie).
|
Góly a asistencie:
29. Žafiarov (Makarenko, Kazakov), rozh. náj. Kazakov – 60. Barker (Co. Genoway, Kašpar)
Rozhodca: Eduard Odins, Sergej Gusev – Gleb Lazarev, Nikita Vilyugin
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Juraj Mikúš (SBA)
0:0 Jonathon Blum (VLD)
2. séria:
0:0 Marek Hecl (SBA)
1:0 Maxim Kazakov (VLD)
3. séria:
1:0 Řepík (SBA)
2:0 Dmitrij Sajustov (VLD)
4. séria:
2:0 Andrej Meszároš (SBA)
Admiral Vladivostok:
Nalimov (Serebrjakov) – Blum, Kurašov, Volčenkov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov – Sajustov, Tkačov, Sabolič – Žafiarov, Makarenko, Kazakov – Butuzov, Machanovskij, Alexandrov – Manukjan, K. Voronin, Krasnoslobodcev – Sergejenko.
Náhradníci:
Tréner:
HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Ebert, Barker, Taimi, Meszároš, Švarný, T. Voráček, Kozák, Hedera – Smoleňák, Viedenský, Kašpar – Co. Genoway, Buchtele, Řepík – A. Šťastný, Sádecký, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, Hecl.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Ebert, Barker, Taimi, Meszároš, Švarný, T. Voráček, Kozák, Hedera – Smoleňák, Viedenský, Kašpar – Co. Genoway, Buchtele, Řepík – A. Šťastný, Sádecký, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, Hecl.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Eduard Odins, Sergej Gusev – Gleb Lazarev, Nikita Vilyugin
Diváci:
Miroslav Revaj