Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Jaroslavľ – Viťaz 3:1 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 2:1 (2:0 po s.n.)
Nižnekamsk – Togliatti 1:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Viťaz Moskovská oblasť
cz Utorok 29.08.2017, 18:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

58:56
    Vyloučen je tedy Jakub Nakládal na pět minut za bitku, Švec-Rogovoj pak fasuje stejný trest.

54:21
    A další komplikace pro domácí, vyloučen je totiž Petri Kontiola za sekání a hosté tak budou hrát proti čtyřem.

46:13
    Je tu první trest i pro domácí barvy – na lavici "hanby" se jde posadit Alexandr Kadějkin, který svého soupeře hákoval.

42:40
    Máme tu první vyloučení ve třetí třetině, hosté hráli chvíli v šesti a dostávají tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

34:05
    Vyloučen je tentokrát hostující Alexej Semjonov – ten se provinil sekáním a domácí se pokusí využít další možnosti k přesilovce.

26:39
    Je tu první vyloučení celého zápasu, na trestnou lavici si musí sednout hostující Nikita Vyglazov, který je potrestán za sekání.

Ondřej Hradecký

Góly a asistencie: 2. Lugin, 27. Talbot (Kronwall, Kozun), 60. Kozun – 22. Rissanen (Mankinen, Kopejkin)

Lokomotiv Jaroslavľ: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Koledov, Rafikov, D. Osipov, Ljubuškin, Manuchov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Averin (A), Kadejkin, Lugin – Mosaljov, Alexejev, Kajumov – Kartajev.
    Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Biriukov) – Semionov, Golovkov, Burström, Katičev, Mozík, Voronkov, P. Lukin – Afinogenov (C), Nikulin, Makejev – Mankinen, Rissanen, Kopejkin (A) – Vyglazov, Horák (A), Švec-Rogovoj – Gorochov, Jacenko, Denežkin – Pankov.

Rozhodca: Bondar, Gašilov – Ponamarenko, Palej