Slavia – APOEL 0:0 (kon.) | Kodaň – Karabach 2:1 (kon.) | FCSB – Lisabon 1:5 (kon.)
Liverpool – Hoffenheim 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – YB Bern 2:0 (kon.)
FC Kodaň
2:1 (1:0)
FK Karabach
Streda 23.08.2017, 20:45 • Telia Parken, Kodaň • Liga majstrov (predkolá) • Play-off

Zápas je na svojom konci, u domácich prevláda veľký smútok. Karabach totižto v 63. minúte strelil gól a ten sa napokon ukázal ako postupujúci. Kodaň ešte síce dala jeden gól, ale na postup či predĺženie tohto zápasu to bolo málo. Karabach tak vyradil veľkého favorita a postupuje do skupinovej fázy Ligy majstrov!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok už neskorého večera! (22:38:44)

90+3

90+2
    Striedanie v tíme FK Karabach: z ihriska odchádza Richard, prichádza Junuszade.

90+1
    K strele z väčšej vzdialenosti sa odhodlal Pavlovic, tento pokus však bránu hostí vôbec neohrozil. Čas sa už Kodani rýchly kráti.

90
    Napokon len 2 minúty nastavil hlavný rozhodca! Uvidíme, či ešte niečo zaujímavé prinesú.

89
    Už čakáme na údaj o nastavenom čase, to bude pre domácich, ale aj pre hostí veľmi dôležitá informácia. Karabach so všetkými svojimi hráčmi bráni svoje územie.

88
    Po zisku lopty sa hostia snažia držať hru čo najďalej od svojej brány. Darí sa im to celkom úspešne, domáci však vysoko napádajú ich rozohrávku. Uvidíme, či príde ešte nejaká zaujímavá príležitosť.

87
    Do konca druhého polčasu už veľa času neostáva, skóre je 2:1 a tento výsledok ďalej posúva Karabach. Kodaň tak už musí otvoriť svoju obranu a hrať na riziko.

86
    Žltú kartu dostáva Toutouh (FC Kodaň).

85
    Rohový kop si však hostia bezpečne postrážili a loptu odkopli do bezpečia. Kodaň však ešte na útočnej polovičke ostáva, nemá však dostatok priestoru na manévrovanie s loptou.

84
    Opäť sa v útočnom ťažení ukázal Verbic a vybojoval pre svoj tím rohový kop. Kodaň tak stupňuje svoj tlak, ale ďalší gól sa im nedarí pridať.

83
    S pribúdajúcim časom sa dá očakávať, že domáci viacej otvoria svoju obranu. Hostia aj naďalej držia priaznivý výsledok.

82
    Po rýchlom prechode domácich futbalistov na útočnú polovičku sa k strele spoza 16-tky dostal Verbič, ale jeho strela presná nebola a tak bránu hostí neohrozila.

81
    Striedanie v tíme FC Kodaň: z ihriska odchádza Kvist, prichádza Toutouh.

80
    Striedanie v tíme FK Karabach: z ihriska odchádza Izmajlov, prichádza Sadyjov.

79
    Čas už začína hrať proti domácim futbalistom, Kodaň je aj naďalej veľmi aktívna ale Karabach sa bráni úspešne. Ak domáci nepostúpia, bude to pre nich určite veľkým sklamaním.

78
    Žltú kartu dostáva Ankersen (FC Kodaň).

77
    Hostia teraz zachytili zlú prihrávku domácich futbalistov a pokúšajú sa usadiť na útočnej polovičke. Karabach sa takto snaží nazbierať cenné sekundy.

Miroslav Revaj

Góly: 45. Santander (Greguš), 66. Pavlovič (Ankersen) – 63. Ndlovu

Karty:   5. Lüftner (KOD), 78. Ankersen (KOD), 86. Toutouh (KOD) – 44. Michel (KBK), 75. Rzezniczak (KBK)

FC Kodaň: Olsen – Bengtsson, Boilesen, Lüftner, Ankersen – Verbič, Kvist, Greguš, Kusk – Pavlovič, Santander
    Náhradníci: Andersen – Amankwaa, Antonsson, Matic, Sotiriou,Thomsen, Toutouh

FK Karabach: Sahic – Medvedev, Rzezniczak, Gusejnov, Agolli – Richard, Garajev – Michel – Madatov, Ndlovu, Guerrier
    Náhradníci: Kanibolitskij – Amirqulijev, Dinijev, Husejnov, Izmajlov, Sadyjov, Junuszade

Rozhodca: Alberto Undiano Mallenco – Roberto Alonso, Raúl Cabanero – Diego Barbero Sevilla (všetci ESP)