Kvitová – Kontaveitová 2:1 (kon.) | Siniaková – Giorgi 0:2 (kon.)
1 7 6
Anett Kontaveitová
1
6 62 3
cz Pondelok 14.08.2017, 17:09 • Lindner Family Tennis Center, Center • WTA Cincinnati - Western & Southern Open (tvrdý povrch) • 1. kolo

6:3
    A ten je využitý! Sice si Petra Kvitová musela dávat při poslední výměně velký pozor, ale dokázala se dostat do tlaku a byť soupeřka dělala co mohla, na poslední útok nezvládla odpovědět. Petra Kvitová vítězí ve třetím setu 6:3.

5:3
    Tohle bylo docela rychlé. Kontaveitová vyhodila return z kurtu a česká tenistka vede 5:3!

4:3
    Anett Kontaveitová dělá při brejkbolu dvojchybu a to znamená, že Petra Kvitová se ujímá vedení 4:3!

3:3
    Tenhle gembol už Kvitová využila, její soupeřka totiž zahrála až za základní čáru. Srovnáno na 3:3.

2:3
    Hra je u konce. Kontaveitová nyní byla v roli tlačící hráčky a útok dotáhla do zdárného konce. Kvitová při pokusu vrátit míček na druhou stranu uklouzla, upadla, ale je v pořádku. Kontaveitová vede 3:2.

2:2
    Petra se nyní mohla opřít o podání a velice rychle srovnala na 2:2.

1:2
    Třetí gem ukončila Kontaveitová dobrým podáním a vede 2:1.

1:1
    Dvojchyba v nejhorší možný okamžik znamená, že je srovnáno na 1:1.

1:0
    Hned ten první je využitý, Kontaveitová udělala další z nevynucených chyb a Kvitovou pouští do vedení 1:0.

7:6
    Druhý set je minulostí. Kvitová v poslední výměně trpělivě tlačila, rozběhala soupeřku a pak jen sledovala, jak poslední obranný úder Kontaveitové končí v autu. Tie-break tak Petra Kvitová vyhrála v poměru 7:2.

6:6
    Kontaveitová končí tento gem esem, je tu tie-break.

6:5
    Ten druhý už ale uhrála. Po servisu ven z kurtu v klidu výměnu ukončila winnerem do zcela odkrytého dvorce. Kvitová vede 6:5.

5:5
    Ta také drží své podání a po dalším autu Kvitové z returnu je srovnáno na 5:5.

5:4
    Kvitová se po svém servisu stačila vrátit do dobrého postavení a vítězným forhendem se dostává do vedení 5:4!

4:4
    Tohle bylo ze strany Kvitové na jedničku. Od returnu tlačila, chystala si pozici a když dostala soupeřku z kurtu, zakončila volejem do volného prostoru. Srovnáno na 4:4.

3:4
    Tahle hra Kvitové sedla, dobrým útokem ji získala a snížila na 3:4.

2:4
    Podání si nakonec udržela a po další chybě české tenistky drží vedení 4:2.

2:3
    Kvitové doslova ulétl druhý servis, je z toho dvojchyba a Kontaveitová jde po brejku do vedení 3:2!

2:2
    Tohle šlo hodně rychle, Kvitová vyhodila i další úder, stav ve druhém setu je nyní 2:2.

2:1
    Třetí autu Kontaveitové v řadě, Kvitová tak jde do vedení 2:1!

1:1
    Bodem přímo z podání končí Kontaveitová svůj servis a srovnává na 1:1.

1:0
    První gem druhého setu zakončila Kvitová esem a vede 1:0.

1:6
    Druhý setbol už ale Kontaveitová využila a po chybě Kvitové od základní čáry vyhrává první set hravě 6:1!

1:5
    Bylo to sice dobře rozehrané, ale náběh k síti nepřinesl úspěch, ale další dlouhý aut. Kontaveitová vede 5:1!

1:4
    Pátá hra je u konce. Kvitová se vydala k síti, kde chtěla zahrát kraťas, trochu ji to ale ulétlo a skončilo v autu. Kontaveitová už vede 4:1.

1:3
    Druhý už ovšem nesmazala, její forhend od základní čáry skončil v síti. Kontaveitová vede 3:1.

1:2
    Hra je u konce, nyní se Anett Kontaveitová dostala do tlaku, soupeřku uklidilia do jednoho rohu a toho pak využila pro vítězný úder do odkryté části kurtu. Vede tak 2:1.

1:1
    Skvělý servis ven z kurtu, Kontaveitová se sice po míčku natahovala, ale zahrála jej mimo dvorec. Srovnáno na 1:1.

0:1
    Kontaveitové teď sedlo podání a poměrně rychle dotáhla gem do zdárného konce. Vede 1:0.