Večerný program | (kon.) |
Jan Vojkůvka
Program posledního dne MS v atletice
20:00 skok do výšky M, finále
20:10 hod diskem Ž, finále
20:35 5000 metrů Ž, finále
21:10 800 metrů Ž, finále
21:30 1500 metrů M, finále (Jakub Holuša)
21:55 4x400 metrů štafety Ž, finále
22:15 4x400 metrů štafety M, finále
1500 metrů mužů, finále
1. Elijah Motonei Manangoi (KEN) 3:33,61
2. Timothy Cheruiyot (KEN) 3:33,99
3. Filip Ingebrigtsen (NOR) 3:34,53
4. Adel Mechaal (ESP) 3:34,71
5. Jakub Holuša (CZE) 3:34,89
6. Sadik Mikhou (BRN) 3:35,81
7. Marcin Lewandowski (POL) 3:36,02
8. Nicholas Willis (NZL) 3:36,82
9. Asbel Kiprop (KEN) 3:37,24
10. John Gregorek (USA) 3:37,56
11. Fouad Elkaam (MAR) 3:37,72
12. Chris O'Hare (GBR) 3:38,28
5000 metrů žen, finále
1. Hellen Onsando Obiriová (KEN) 14:34,86
2. Almaz Ayanaová (ETH) 14:40,35
3. Sifan Hassanová (NED) 14:42,73
4. Senbere Teferiová (ETH) 14:47,45
5. Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN) 14:48,74
6. Laura Muirová (GBR) 14:52,07
7. Sheila Chepkirui Kiprotichová (KEN) 14:54,05
8. Susan Kruminsová (NED) 14:58,33
9. Shannon Rowburyová (USA) 14:59,92
10. Eilish McColganová (GBR) 15:00,43
11. Letesenbet Gideyová (ETH) 15:04,99
12. Molly Huddleová (USA) 15:05,28
13. Shelby Houlihanová (USA) 15:06,40
14. Kalkidan Gezahegneová (BRN) 15:28,21
Karoline Bjerkeli Groevdalová (NOR) DNF
800 metrů žen, finále
1. Caster Semenyaová (RSA) 1:55,16
2. Francine Niyonsabaová (BDI) 1:55,92
3. Ajee Wilsonová (USA) 1:56,65
4. Margaret Nyairera Wambuiová (KEN) 1:57,54
5. Melissa Bishopová (CAN) 1:57,68
6. Angelika Cichocká (POL) 1:58,41
7. Charlene Lipseyová (USA) 1:58,73
8. Lynsey Sharpová (GBR) 1:58,98
Skok do výšky mužů, finále
1. Mutaz Essa Barshim (QAT) 2,35
2. Danil Lysenko (ANA) 2,32
3. Majd Eddin Ghazal (SYR) 2,29
4. Edgar Rivera (MEX) 2,29
5. Mateusz Przybylko (GER) 2,29
6. Ilja Ivanjuk (ANA) 2,25
7. Robert Grabarz (GBR) 2,25
8. Bryan McBride (USA) 2,25
9. Bogdan Bondarenko (UKR) 2,25
10. Eike Onnen (GER) 2,20
Tihomir Ivanov (BUL) DNF
Yu Wang (CHN) DNS
Hod diskem žen, finále
1. Sandra Perkovičová (CRO) 70,31
2. Dani Stevensová (AUS) 69,64
3. Mélina Robert-Michonová (FRA) 66,21
4. Yaime Pérezová (CUB) 64,82
5. Denia Caballerová (CUB) 64,37
6. Nadine Müllerová (GER) 64,13
7. Sin-jüe Su (CHN) 63,37
8. Pin Feng (CHN) 61,56
9. Julia Hartingová (GER) 61,34
10. Jang Čchen (CHN) 61,28
11. Andressa De Moraisová (BRA) 60,00
Zinaida Sendriuteová (LTU) NM
4x400 metrů mužů, finále
1. Trinidad a Tobago 2:58,12
2. USA 2:58,61
3. Velká Británie 2:59,00
4. Belgie 3:00,04
5. Španělsko 3:00,65
6. Kuba 3:01,10
7. Polsko 3:01,59
8. Francie 3:01,79
4x400 metrů žen, finále
1. USA 3:19,02
2. Velká Británie 3:25,00
3. Polsko 3:25,41
4. Francie 3:26,56
5. Nigérie 3:26,72
6. Německo 3:27,45
7. Botswana 3:28,00
Jamajka DNF
20:00 skok do výšky M, finále
20:10 hod diskem Ž, finále
20:35 5000 metrů Ž, finále
21:10 800 metrů Ž, finále
21:30 1500 metrů M, finále (Jakub Holuša)
21:55 4x400 metrů štafety Ž, finále
22:15 4x400 metrů štafety M, finále
1500 metrů mužů, finále
1. Elijah Motonei Manangoi (KEN) 3:33,61
2. Timothy Cheruiyot (KEN) 3:33,99
3. Filip Ingebrigtsen (NOR) 3:34,53
4. Adel Mechaal (ESP) 3:34,71
5. Jakub Holuša (CZE) 3:34,89
6. Sadik Mikhou (BRN) 3:35,81
7. Marcin Lewandowski (POL) 3:36,02
8. Nicholas Willis (NZL) 3:36,82
9. Asbel Kiprop (KEN) 3:37,24
10. John Gregorek (USA) 3:37,56
11. Fouad Elkaam (MAR) 3:37,72
12. Chris O'Hare (GBR) 3:38,28
5000 metrů žen, finále
1. Hellen Onsando Obiriová (KEN) 14:34,86
2. Almaz Ayanaová (ETH) 14:40,35
3. Sifan Hassanová (NED) 14:42,73
4. Senbere Teferiová (ETH) 14:47,45
5. Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN) 14:48,74
6. Laura Muirová (GBR) 14:52,07
7. Sheila Chepkirui Kiprotichová (KEN) 14:54,05
8. Susan Kruminsová (NED) 14:58,33
9. Shannon Rowburyová (USA) 14:59,92
10. Eilish McColganová (GBR) 15:00,43
11. Letesenbet Gideyová (ETH) 15:04,99
12. Molly Huddleová (USA) 15:05,28
13. Shelby Houlihanová (USA) 15:06,40
14. Kalkidan Gezahegneová (BRN) 15:28,21
Karoline Bjerkeli Groevdalová (NOR) DNF
800 metrů žen, finále
1. Caster Semenyaová (RSA) 1:55,16
2. Francine Niyonsabaová (BDI) 1:55,92
3. Ajee Wilsonová (USA) 1:56,65
4. Margaret Nyairera Wambuiová (KEN) 1:57,54
5. Melissa Bishopová (CAN) 1:57,68
6. Angelika Cichocká (POL) 1:58,41
7. Charlene Lipseyová (USA) 1:58,73
8. Lynsey Sharpová (GBR) 1:58,98
Skok do výšky mužů, finále
1. Mutaz Essa Barshim (QAT) 2,35
2. Danil Lysenko (ANA) 2,32
3. Majd Eddin Ghazal (SYR) 2,29
4. Edgar Rivera (MEX) 2,29
5. Mateusz Przybylko (GER) 2,29
6. Ilja Ivanjuk (ANA) 2,25
7. Robert Grabarz (GBR) 2,25
8. Bryan McBride (USA) 2,25
9. Bogdan Bondarenko (UKR) 2,25
10. Eike Onnen (GER) 2,20
Tihomir Ivanov (BUL) DNF
Yu Wang (CHN) DNS
Hod diskem žen, finále
1. Sandra Perkovičová (CRO) 70,31
2. Dani Stevensová (AUS) 69,64
3. Mélina Robert-Michonová (FRA) 66,21
4. Yaime Pérezová (CUB) 64,82
5. Denia Caballerová (CUB) 64,37
6. Nadine Müllerová (GER) 64,13
7. Sin-jüe Su (CHN) 63,37
8. Pin Feng (CHN) 61,56
9. Julia Hartingová (GER) 61,34
10. Jang Čchen (CHN) 61,28
11. Andressa De Moraisová (BRA) 60,00
Zinaida Sendriuteová (LTU) NM
4x400 metrů mužů, finále
1. Trinidad a Tobago 2:58,12
2. USA 2:58,61
3. Velká Británie 2:59,00
4. Belgie 3:00,04
5. Španělsko 3:00,65
6. Kuba 3:01,10
7. Polsko 3:01,59
8. Francie 3:01,79
4x400 metrů žen, finále
1. USA 3:19,02
2. Velká Británie 3:25,00
3. Polsko 3:25,41
4. Francie 3:26,56
5. Nigérie 3:26,72
6. Německo 3:27,45
7. Botswana 3:28,00
Jamajka DNF
20:00 skok do výšky M, finále
20:10 hod diskem Ž, finále
20:35 5000 metrů Ž, finále
21:10 800 metrů Ž, finále
21:30 1500 metrů M, finále (Jakub Holuša)
21:55 4x400 metrů štafety Ž, finále
22:15 4x400 metrů štafety M, finále
Mateusz Przybylko (GER)
Yu Wang (CHn)
Mutaz Essa Barshim (QAT)
Bryan McBride (USA)
Ilja Ivanjuk (ANA)
Danil Lysenko (ANA)
Eike Onnen (GER)
Tihomir Ivanov (BUL)
Robert Grabarz (GBR)
Bogdan Bondarenko (UKR)
Majd Eddin Ghazal (SYR)
Edgar Rivera (MEX)
Jang Čchen (CHN)
Julia Hartingová (GER)
Dani Stevensová (AUS)
Sin-jüe Su (CHN)
Denia Caballerová (CUB)
Sandra Perkovičová (CRO)
Nadine Müllerová (GER)
Yaime Pérezová (CUB)
Pin Feng (CHN)
Andressa De Moraisová (BRA)
Mélina Robert-Michonová (FRA)
Zinaida Sendriuteová (LTU)
5000 metrů žen, finále
Sheila Chepkirui Kiprotichová (KEN)
Kalkidan Gezahegneová (BRN)
Molly Huddleová (USA)
Letesenbet Gideyová (ETH)
Eilish McColganová (GBR)
Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN)
Sifan Hassanová (NED)
Hellen Onsando Obiriová (KEN)
Laura Muirová (GBR)
Karoline Bjerkeli Groevdalová (NOR)
Shannon Rowburyová (USA)
Senbere Teferiová (ETH)
Shelby Houlihanová (USA)
Susan Kruminsová (NED)
Almaz Ayanaová (ETH)
1. Hellen Onsando Obiriová (KEN) 14:34,86
2. Almaz Ayanaová (ETH) 14:40,35
3. Sifan Hassanová (NED) 14:42,73
4. Senbere Teferiová (ETH) 14:47,45
5. Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN) 14:48,74
6. Laura Muirová (GBR) 14:52,07
7. Sheila Chepkirui Kiprotichová (KEN) 14:54,05
8. Susan Kruminsová (NED) 14:58,33
9. Shannon Rowburyová (USA) 14:59,92
10. Eilish McColganová (GBR) 15:00,43
11. Letesenbet Gideyová (ETH) 15:04,99
12. Molly Huddleová (USA) 15:05,28
13. Shelby Houlihanová (USA) 15:06,40
14. Kalkidan Gezahegneová (BRN) 15:28,21
Karoline Bjerkeli Groevdalová (NOR) DNF
Lynsey Sharpová (GBR)
Angelika Cichocká (POL)
Caster Semenyaová (RSA)
Ajee Wilsonová (USA)
Melissa Bishopová (CAN)
Francine Niyonsabaová (BDI)
Charlene Lipseyová (USA)
Margaret Nyairera Wambuiová (KEN)
1. Caster Semenyaová (RSA) 1:55,16
2. Francine Niyonsabaová (BDI) 1:55,92
3. Ajee Wilsonová (USA) 1:56,65
4. Margaret Nyairera Wambuiová (KEN) 1:57,54
5. Melissa Bishopová (CAN) 1:57,68
6. Angelika Cichocká (POL) 1:58,41
7. Charlene Lipseyová (USA) 1:58,73
8. Lynsey Sharpová (GBR) 1:58,98
1. Sandra Perkovičová (CRO) 70,31
2. Dani Stevensová (AUS) 69,64
3. Mélina Robert-Michonová (FRA) 66,21
4. Yaime Pérezová (CUB) 64,82
5. Denia Caballerová (CUB) 64,37
6. Nadine Müllerová (GER) 64,13
7. Sin-jüe Su (CHN) 63,37
8. Pin Feng (CHN) 61,56
9. Julia Hartingová (GER) 61,34
10. Jang Čchen (CHN) 61,28
11. Andressa De Moraisová (BRA) 60,00
Zinaida Sendriuteová (LTU) NM
Adel Mechaal (ESP)
Elijah Motonei Manangoi (KEN)
John Gregorek (USA)
Jakub Holuša (CZE)
Chris O'Hare (GBR)
Filip Ingebrigtsen (NOR)
Timothy Cheruiyot (KEN)
Nicholas Willis (NZL)
Marcin Lewandowski (POL)
Sadik Mikhou (BRN)
Asbel Kiprop (KEN)
Fouad Elkaam (MAR)
1. Elijah Motonei Manangoi (KEN) 3:33,61
2. Timothy Cheruiyot (KEN) 3:33,99
3. Filip Ingebrigtsen (NOR) 3:34,53
4. Adel Mechaal (ESP) 3:34,71
5. Jakub Holuša (CZE) 3:34,89
6. Sadik Mikhou (BRN) 3:35,81
7. Marcin Lewandowski (POL) 3:36,02
8. Nicholas Willis (NZL) 3:36,82
9. Asbel Kiprop (KEN) 3:37,24
10. John Gregorek (USA) 3:37,56
11. Fouad Elkaam (MAR) 3:37,72
12. Chris O'Hare (GBR) 3:38,28
1. Mutaz Essa Barshim (QAT) 2,35
2. Danil Lysenko (ANA) 2,32
3. Majd Eddin Ghazal (SYR) 2,29
4. Edgar Rivera (MEX) 2,29
5. Mateusz Przybylko (GER) 2,29
6. Ilja Ivanjuk (ANA) 2,25
7. Robert Grabarz (GBR) 2,25
8. Bryan McBride (USA) 2,25
9. Bogdan Bondarenko (UKR) 2,25
10. Eike Onnen (GER) 2,20
Tihomir Ivanov (BUL) DNF
Yu Wang (CHN) DNS
Francie
Polsko
USA
Velká Británie
Jamajka
Nigérie
Botswana
Německo
1. USA 3:19,02
2. Velká Británie 3:25,00
3. Polsko 3:25,41
4. Francie 3:26,56
5. Nigérie 3:26,72
6. Německo 3:27,45
7. Botswana 3:28,00
Jamajka DNF
Francie
Velká Británie
USA
Polsko
Španělsko
Trinidad a Tobago
Kuba
Belgie
1. Trinidad a Tobago 2:58,12
2. USA 2:58,61
3. Velká Británie 2:59,00
4. Belgie 3:00,04
5. Španělsko 3:00,65
6. Kuba 3:01,10
7. Polsko 3:01,59
8. Francie 3:01,79