EräViikingit – Thurgau 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Falun 4:11 (kon.) | Chodov – Wiler-Ersigen 6:5 (3:1 po s.n.)
Bohemians – Pixbo Wallenstam 1:7 (kon.) | EräViikingit – Falun 1:8 (kon.) | Pixbo Wallenstam – Chodov 3:1 (kon.)
po s.n. (3:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:5 (1:1, 1:2, 3:2 - -:-)
SV Wiler-Ersigen
cz Sobota 12.08.2017, 12:30 • Aréna Sparta • Florbal Expert Czech Open - Muži ELITA • Štvrťfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Frühbauer) – Běloch, Fiala, Jirásek, Kašovský, Kotlas, Pražan, Sýkora, Koutný, Matějčík, Maxa, Mikeš, Plíhal, Řezáč, Strachota, T. Vávra, M. Vávra

SV Wiler-Ersigen: Reich (Wolf) – Hofauer, Laubscher, Mutter, Bischofberger, Bürki, Känzig, Meister, Moser, Sesulka, Schlüchter, Väänänen (C), Wittwer, Affolter, Dätwyler, Hollenstein, Johnsson, Känzig, Krähenbühl, Louis, Mendelin, Rentsch, von Pritzbuer.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhráli hráči Chodova.

00:55
    Řezáč z levé strany velkého brankoviště Reicha nepřekonal.

01:40
    Na míčku je teď častěji v úvodu tým z Chodova.

02:40
    Český mistr je sice v úvodu aktivnější, ale jeho hráči se nedokážou zatím dostat do vážnějšího zakončení.

03:30
    Začínají se nám množit nepřesnosti na obou stranách.

04:05
    Hra má zatím rychlý spád, příliš se nám nepřerušuje.

05:58
    Míček teď proletěl brankovištěm Chodova a v hale to jen zahučelo.

06:59
    Hraje se nám nahoru – dolů. Akce střídá akci. Vázne to jen ve finálním zakončením.

09:00
    Hráči SV Wiler-Ersigen se usadili s míčkem na polovině soupeře a snaží se prosadit kombinační hrou.

10:01
    Máme za sebou první desetiminutovku utkání.

11:50
    Wiler-Ersigen právě vstřelil branku!
    Máme tady první branku utkání, o kterou se postaral po kombinační akci SIMON LAUBSCHER. Asistence: Andrin Hollenstein.

12:50
    Chodov se ale nevzdává a tlačí se dopředu kombinační hrou.

13:50
    Nepřesná přihrávka Känziga.

16:10
    Chodov právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! O vyrovnávací branku se postaral šikovnou tečí na levé straně JAN FIALA. Asistence: Michal Kotlas.

17:40

19:01
    Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

20:00

20:01

20:01
    Buly ve druhé třetině vyhráli hráči SV Wiler-Ersigen.

21:30
    Utkání má zatím rychlý spád, příliš se nám nepřerušuje. Hraje se nám nahoru – dolů. Akce střídá akci. Jediné co chybí je přesnější zakončení.

22:40
    Švýcarský tým si nepřesně přihrál, míček pro Chodov.

23:30
    Drhá třetina je zatím hodně opatrná, nikdo z týmů se nežene do nějaké nebezpečné akce, po které by mohla přijít chyba na druhé straně.

24:50
    Na hřišti se nám začíná přiostřovat, rozhodčí ale zatím nepřerušují.

26:45
    Volný úder pro švýcarský tým z pravé strany hřiště v blízkosti mantinelu.

27:05
    Z této standardní situace k žádnému většímu ohrožení branky Šantory nedošlo.

28:50
    Obrovský závar před Šantorou! Ten ale skvělými zákroky dokázal míček udržet před brankovou čárou.

30:40
    Šantora v dnešním zápase chytá perfektně! Další neuvěřitelný zákrok.

31:35
    Matejčík sám před bránou minul!

33:54
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Daniel Maxa – 5 minut, Hrubost).

34:59
    Minuta pryč z velké přesilovky. Švýcarský tým je sice natlačen na polovině, ale zatím nedokáže zakončit.

35:30
    Nepřesná přihrávka hráčům v zeleném, Chodov může na chvíli oddychnout a vyhodit míček.

36:26
    Nyní už se to ale povedlo! Přihrávka Känziga našla před bránou DANIELA JOHNSSONA, který trefil přesně. Asistence: Deny Känzig.

38:22
    To jsou věci! Chodovští jsou v závěru pětiminutového oslabení hodně aktivní a dočkali se zaslouženého vyrovnání. Po přihrávce Koutného se ke střele dostal MICHAL KOTLAS a trefil přesně pod horní tyč. Asistence: Martin Koutný.

38:54
    Chodov v plném počtu.

38:57
    Autorem branky je PATRICK MENDELIN. Asistence: Tatu Väänänen.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

40:00

40:01

40:30
    V úvodu třetí třetiny zatím sledujeme velmi rychlý florbal. Hraje se nám nahoru dolů.

41:40
    Útočný faul Chodova, míček pro soupeř.e

43:40
    Švýcarský tým z kraje třetí třetiny utíká do dvoubrankového vedení, o které se postaral přízemní střelou k tyči PATRICK MENDELIN. Asistence: Marco Louis.

45:23
    Chodov je teď hodně aktivní a snaží se něco udělat s nepříznivým stavem kombinační hrou.

47:44
    Máme tady další gól. Po individuální se dokázal prosadit střelou pod horní tyč MARCO RENTSCH. Bez asistence.

48:50
    Utkání se nám hraje ve vysokém tempu. Oba týmy se snaží po získaní míčku útočit.

50:01
    Začala nám běžet poslední desetiminutovka utkání.

51:30
    Wittwer zkoušel najít před bránou své spoluhráče, našel tam pouze obránce Chodova.

53:00
    U míčku jsou teď hráči švýcarského týmu a snaží se dostat s míčkem dopředu.

54:20
    Začínají se nám množit nepřesnosti v přihrávkách.

55:50
    Moser z dálky branku Šantory netrefil.

57:01
    Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

58:45
    Máme tady menší drama v závěru utkání. Rychlou přihrávku Sýkory na druhou stranu zakončuje do brány MICHAL STRACHOTA. Asistence: Tomáš Sýkora.

58:45
    Chodov oddechový čas.

58:52
    Autorem branky je MARTIN PRAŽAN. Asistence: Marek Matejčík.

58:53
    Chodov v šesti!

59:27
    Autorem branky je MAREK VÁVRA. Asistence: Marek Matejčík.